GodzillaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:7 047

V zámoří sice novou Godzillu chválí, ale ve zbytku světa je tento film zklamáním. HISHE navrhuje několik změn.

Přepis titulků

Tati! Nic mi není. Viděl jsi to? Málem jsem zemřel. Štěstí že jen málem. To by bylo na prd, co? Vždyť jsem sotva přišel! JAK MĚLA SKONČIT GODZILLA Jsem pořád naživu.

Díky bohu! Měla jsem strašný strach. Hele, musím ti něco říct. Protože jsem zodpovědný manžel. Vypadni z města! Jsou tu obří příšery! Míří přímo do města a lidi tam budou umírat! Rychle zmiz, dokud je ještě čas! Ty nechceš, abych tu na tebe počkala?

Přestaň mluvit a běž, proboha! A taky s sebou vem našeho syna. Nenechávej ho s někým cizím, to je prostě divný. Dobře. - Díky, žes mi dal vědět. Ahoj. - Nemáš zač. Lidé jsou tak arogantní, když si myslí, že mají přírodu pod kontrolou. A ne že příroda ovládá je. Nechte je bojovat! Jste si jistý, že tu není jiné řešení?

- Nechte je bojovat! - Možná na ty příšery hodit atomovku? - Nechte je bojovat! - Nebo odstřihnout od elektřiny zařízení, ze kterých se živí? Nechte je bojovat! Vy prostě jenom chcete vidět souboj obřích příšer, že jo? Nechte je bojovat. Dobře, v San Franciscu je kaiju páté kategorie. Spojily jsme naše vzpomínky a můžeme bojovat. Jo! Tak jdeme na to, lidi!

Gypsy nebezpečí! Je po všem. Zvládli jsme to. Loď odplouvá i s tou bombou. - Všechno je v bezpečí. - Ta loď ani náhodou nestihne odplout do bezpečný vzdálenosti! Všichni chcípne... Godzillo! Zachránila jsi nás!

Měla jsem hrozný strach, ale teď je všechno v pořádku. Žasněte při pohledu na největší hrdinku tohoto skvělého světa. Cože? - Jsme zachránění! - Díky, Godzillo. Jasně, když Godzilla zničí půlku města a zabije nezastavitelnou hrozbu, jásáte. Ale když to udělám já, každý mě odsuzuje. - Už je mi to jasný. - SUPÍK JE POŘÁD JEŠTĚ ŽÁRLIVKA Gratuluju, Godzillo.

Zabila jsi ta ohavná monstra. I když se chtěla jenom pářit. Víte, kdo další chtěl svým druhem nahradit lidstvo? Zod! Přesně tak. Nemáte zač. Godzilla! Díky! Zachránila jsi nás! Zachránila! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Vyslov moje jméno!

Přesně tak, Godzillo! Hej, jsme zpátky! Díky, že jste počkali, lidi. HISHE je zpátky! Očekávejte od nás nová videa. O hodně víc než předtím. Lajkujte nás na Facebooku. Budeme tam postovat spoustu super věcí, takže si je nenechte ujít. Ta první je vážně super. Linky najdete v popisku. A hele, támhle je země!

Hele, Forde, přemýšlel jsi někdy nad tím, kolikrát jsi bojoval s těmahle obříma potvorama? Jsi jako nějakej magnet na přerostlý příšery!

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší byla parodie na Breaking Bad :D

20

Odpovědět

Placák na závěr :D

30

Odpovědět

Tento díl byl boží :D "Say my name" :D

10

Odpovědět

Mě tahle nová Godzilla nebavila. Očekávala jsem akční film, ale akce tam moc nebylo. Prakticky všechny akční scény ukázali v traileru a když už se konečně něco dělo, tak to bylo většinou ve tmě a moc toho nebylo vidět. Jediné, za co je mohu pochválit je samotná Godzilla, skutečně vypadá líp než ta z roku 98, ale moc často se tam nevyskytovala. O logice a naprosté absence sympatičnosti hlavního hrdiny snad ani nemá cenu mluvit. Celkově byl film nudný a měla jsem problém vydržet až do konce. Zcela jistě se na něj už nikdy nepodívám, zatímco na velmi kritizovanou Godzillu z roku 98 se čas od času ráda podívám. Ano uznávám, že ta stará Godzila je blbost, ale alespoň je zábavná. Jinak tenhle animák neměl chybu a naprosto přesně to vystihl. Málokdy dávám 10*, ale teď to jinak nešlo.

72

Odpovědět

jen dodatek...Godzilla je mužského rodu ;)

10

Odpovědět

Godzilla bez Gozdilly, jako žena bez ženy.... i spoušť zanechává stejnou

31

Odpovědět

Část od 3:00 do 3:10 nemá chybu, jsem sjel několikrát :-D

01

Odpovědět

v zamori = asie a usa. = 99% sveta se godzilla libila..

32

Odpovědět

Výborné... a Superman na to kápl... všude člověk čte tolik nenávistných komentářů, že v Man of Steel zničil celé město a nebojoval jinde. Ale když to udělá Gojira, tak je to v pohodě :)

I film mohl být skvělou Godzillou, nebýt tam linie s noname hrdinou bez talentu a jeho logiku postrádající manželkou. No kdo se netěšil na to, že hl. hero bude pan White? Misto toho tam musíme sledovat nějaké bezvýznamné (jak postavama, tak herecky) přitroubla. FAIL

172

Odpovědět

Ale smysl a uvažování obří ještěrky a Supermana je dost rozdílný a hlavně, v Godzille si za to lidi mohli sami a taky Godzilla neměla na vybranou ohledně místa bojiště, musela je zabít, než se rozmnoží. V MoS Zoda přivedl k Zemi Superman a místo toho, aby se šel poradit za holo fotrem, tak jde za nějakým knězem a pak se vzdá, což vyústí v OP bitku, kterou na začátku sám Clark přesune do města. :D

22

Odpovědět

+TommasoA tak zase netřeba ten fórek tak prožívat ;)

10

Odpovědět

I am Batman. Prostě to tam chybělo :D

504

Odpovědět

větší blbost jsem od nolanového batmana neviděl... tolik kravin a pitomých postav... lidi víte co, uděláme přesný opak toho co by lidi s průměrnou inteligencí udělali OK... radiace=magick, EMP=magic, alespoň normální herecké výkony, režije a scénář, který někdo nenapsal na záchodě=MAGIC... jestli dáte nesouhlas, napište alespoň co na tom filmu bylo úžasného

838

Odpovědět

Ten film je strašný a tvůj komentář též...

284

Odpovědět

Film se mi líbil a Haters gonna hate... *dancing in the moonlight*

1017

Odpovědět

Zvuk

11

Odpovědět

No, ale proč by na tom muselo být něco zrovna hned "úžasného", aby s tebou člověk mohl nesouhlasit?

63

Odpovědět

Herecké výkony byly v Nolanově trilogii nadprůměrné, že to ment*l jako ty nepozná je věc jiná.

178

Odpovědět

+Rookievrchol herectví no :D
https://www.youtube.com/watch?v=SFxQ-EdFl_M

37

Odpovědět

+Rookiecombomane, to si vážně myslíš že to stupidně sestříhané video mě nějak přesvědčí. Heath Ledger, Tom Hardy, Morgan Freeman, Michael Caine, Cillian Murphy a spousta dalších to jsou argumenty co na mě platí.

101

Odpovědět

Pro mě super béčko na odreagování. Navíc se tam konečně objevila i jiná monstra než Godzilla a ta už není zabitelná pouhými raketami ze stíhaček ;) . Konečně film podle původní japonské předlohy.

30