Želvy NinjaJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:6 994

Minulý rok se želví žrouti pizzy se jmény renesančních umělců dočkali nového filmového zpracování, ale zase taková sláva to nebyla, což neuniklo pozornosti kanálu HISHE.

Přepis titulků

- Dej mi ten foťák! - Hele, zase dělá ten svůj batmanovskej hlas. Taky jsem si všiml. Dostal jsem tě, želvo. Protože jsem Batman! JAK MĚLY SKONČIT ŽELVY NINJA Vy jste ti nejhorší ninjové! Kde jste se učili bojovat? JAK BÝT NINJOU? Neumím číííst!

To není dobrý, bráchové. Trhač spustil odpočet vypuštění toxinu. To je děs nehorázných rozměrů! Nejen že Trhač používá jedno z nejpoužívanějších klišé filmové historie, ale odhadem 98,2 procent obyvatel New Yorku bude blízko smrti v okamžiku vypuštění téhle chemické směsi. Jsem chytrák. Musíme zastavit ten odpočet. Na něj hoši! Zastavte! Amazing Spider-Man? - Čau, chlapi. - Co tady děláš, brácho? No, chystá se z téhle věže vypustit ten toxin...

Musím tomu zabránit, než otráví celý New York. To ne, o to se tady snažíme my. Myslím, že hledáš támhletu věž. Ahoj! Chudák Peter Parker. Divný, taková náhoda. Nemáte taky někoho, kdo chce ukrást vaši krev, aby vyléčil nějakou nemoc, že ne? - Já jim ukradl krev! - Fakt?! Erik Sacks?! Ty vole, já myslel, že ty jsi Trhač! Jo, to já taky.

Tohle je fakt šílený. Máte padoucha, co chce vypustit toxin z věže a bohatýho podnikatele, který chce ukrást vaši krev... A co tohle... Můj otec byl vědec, který zemřel za podivných okolností, ale později se ukázalo, že ho zabila společnost pro kterou pracoval, protože odhalil její spiknutí. Máte někoho s takovou historkou? - Ahoj! - Co?! To jako vážně?! - To je plagiátorská obludnost! Naprosto kopírujeme Spider-Manova dobrodružství. - To jo. Ale ne ty dobrá. To je moje holka!

Jak je, Megan? - April! - Jasně, April. Jsi tutově April. To na tuty jsi. - Co tu děláš, zlato? - Tohle je jediná scéna beze mě, tak jsem se do ní sama přidala a taky jsem vám chtěla říct, že ten toxin byl vypuštěn. Sakra! Úplně jsem zapomněli na ten odpočet! Vy hlupáci! Teď celé město patří klanu Foot. - Já, Trhač... - Trhači! Au!

To myslíte vážně?! Jsem vycvičený ninja. Jak to, že jsem to nečekal? Zvládnu seřezat bojovníka klanu Foot se zavázanýma očima, ale z nějakého důvodu si nevšimnu ženský ve svítivě žluté bundě za mými zády. Fakt pecka! - To je smutný. - Jo. Krucipísek! Toxin z mojí věže byl taky vypuštěn. Toxiny se míchají. To je fascinující. Vypadá to, že ten mix toxinů mění lidi v želvy ninja, jako jsme my. - Ty vole!

- Teď to rozjedem! Želví síla! Do toho, ninjové, do toho! Bráchové, zdá se mi to, nebo tyhle želvy vypadají lépe než my? - Taky bych řekl. - Jsou hustý. - Taky to vidím. - To je diskutabilní. KONEC Díky, Andre! Hostující scenárista!

Dejte like, přihlaste se k odběru a podívejte se na další videa. Vždycky se mi líbilo... To byl dubstep! Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já zase viděla jako první film a až potom animovanej seriál a film mi prostě přišel lepší, v animáku mi charaktery želv oproti filmu přijdou nepropracovaný a určitě to není tolik vtipný :)

15

Odpovědět

jeden z nejhorších filmů všech dob...opravdu hnůj tahle slátanina, toto je lepší než celý film

185

Odpovědět

Tak to je docela zvláštní konec a já myslel,že to skončí takhle...

https://c1.staticflickr.com/5/4061/4313091662_505c0c9118_b.jpg

25

Odpovědět

Měli naprostou pravdu. Měli nechat základní příběh (původ želv a Třísky) a k tomu nějak zakomponovat Trhače. A ani Trhač tam nemusel být. Vždyť v Ninja turtles máte několik různých dimenzí a vesmírů, takže je opravdu z čeho vybírat. A želvy vypadaly spíše jako lidi, kteří se stali želvami.

161

Odpovědět

Spíš jako Hulk skřížený se Shrekem... :D Ale jinak máš pravdu. Ten film byl sakra špatnej... Přitom jak původní komiksy, tak starý animáky se želvákama jsou super...

151

Odpovědět

+Gustik5A i ten nejnovější seriál je skvělý.

10

Odpovědět

I am batman :D

75

Odpovědět

Hele, já se s Batmanem znám a ty tutově nejsi Betméén !!! ;-)

15

Odpovědět

Většinou se mi líbí i parodie na věci, co tak úplně neznám, ale tady je asi třeba předtím vidět ten film.

p. s. překlep v titulku, Nnja místo Ninja

62

Odpovědět

Jep, ten film dost zvorali...

161

Odpovědět

lol

151