Jak na robota – Mincové zastavení

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:247
Počet zobrazení:3 640

Jak na moonwalk sice nemělo úspěch, ale zkusím tomu dát poslední šanci. U minulého videa snad všichni psali, že chtějí robota, tak tady je. Pokud se ale nenajde aspoň 15 a více lidí, kteří stojí o pokračování, tak to asi nemá smysl. Také bych upozornil, že aby se člověk něco naučil, je těch videií potřeba více. Vaším instruktorem bude Tyson, více robot než člověk.

Přepis titulků

LEKCE ZASTAVENÍ NA MINCI Teď budeme pracovat na mincových zastaveních. Ptáš se: "Mincové zastavení? Co to je? Nikdy jsem o tom neslyšel." Je to něco jako slangový výraz v komunitě robotů. Tak to je. Takže v rychlosti vám to předvedu. Když se zastavuju... zastavím se tak rychle, tak náhle.

Prostě zničehonic. A je to vážně dobré. To je na minci. Páni, to bylo tak rychlé, jako by zastavil na minci. To bylo mincové zastavení. Takže to je mincové zastavení. A po zbytek těchto cvičení, co se budeš učit, budou všechny mé zastavení většinou mincové nebo pružné.

Pružné proberu až potom. Ale k mincovým zastavením... Abyste si nacvičili mincové zastavení, tak na to asi musíte myslet. Když se tak procházíte během dne, tak si vzpomeňte: "Jo, mám pracovat na svých mincových zastaveních. Tyson mi říkal, ať na nich pracuju." "Během mého dne."

Takže si můžete procvičit zdvihání ruky. A pak ji náhodně zastavovat. Možná to ještě udělat dvakrát. Pak hlavu. Prostě náhodně. Když se procházíte. Třeba uprostřed kroku. Když se na vás lidi budou dívat, tak si rozhodně budou myslet: Co to...

co to ta osoba dělá? S těmi si nelamte hlavu. Nevšimejte si jich. Nakonec se chytnou, vy máte prostě náskok, o tom to je. Takže si potřebuješ procvičit práci se všemi různými částmi těla. Všechny klouby. Začni s dlaněmi, například... Pak dlaně. Předtím to byly prsty, já řekl dlaně. Pak předloktí.

Dobrá, stačilo toho "pa pa pa". Už to chápeš, ne? Celá paže. Tohle jsou mincové zastávky. Hlava. Boky. Mincové zastávky, zlato. Už je znáš. Pokud je neděláš správně, tak při zastavení bude spousta pohybu. To potom vypadá lidsky.

Takže... Jo. Je to skoro jako tohle. Takhle robot prostě nefunguje. Vydrží to tak na dvě zasmání. Tady nejsou naprosto žádné mincové zastávky. Tohle je... Nechci říct, že špatně, ale představ si, že k tomu přidáš nějaké mincové zastávky. A když to dáš vše dohromady.

A zpomalíš to, rád dělám pomalého robota. Jo, zlato. Jak je? Já jsem v pohodě. Vypadá to, jako bys potřeboval trochu naolejovat. Můžu? Možná až po druhém rande. Čau, já jdu tudy.

Uvidíme se později. Takže víš co? Já jsem se to učil... věčnost. Přesvědčili mě, že musím často chodit do posilovny, abych byl ve formě. To je kravina, zlato. To je kravina. Spoustu toho můžeš udělat posilovacíma gumama, gymnastickým balónem a normálníma klikama.

Nenech se přesvědčit, zvládneš to taky. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Radši sem dejte nějaké video ohledně street dancu. Je to mnohem poutavější a mimo jiné robot je odnoží odnože street dancu :)

180

Odpovědět

je to dobré video, ten týpek je opravdu sqelý

180

Odpovědět

Další, další :D

180

Odpovědět

Video je fajn, ale nevím jestli mi ten překlad nějak pomohl :(
Jen se divím, proč není přeloženo toto? http://www.youtube.com/watch?v=tlEe7eFXzm8 Nebo špatně hledám? :( Díky

180

Odpovědět

určitě další moc rád se přiučím

180

Odpovědět

Pokracovani , to kazdopadne

180

Odpovědět

Jsem rozhodně pro pokračování.
Rozhodně zajímavá věc.

180

Odpovědět

Moonwalk super todle taky, moc rád uvidím další

180

Odpovědět

Tak jo, jen teď budu týden a něco pryč, tak nevím jestli to stihnu před odjezdem. Navíc nemá nikde napsané pořadí, takže musím vybírat podle úvahy které video dát jako další.

180

Odpovědět

pokračování...

180

Odpovědět

Sice jsem moc velky drevo na tohle, ale urcite bych uvital pokracovani, ale primo tohodle typka - dobre se na to kouka ;)

180

Odpovědět

pokracovani!!!

180

Odpovědět

pátej hlas pro další video... :D

180

Odpovědět

super, chtěla bych další

180

Odpovědět

dalsi!!!!

180

Další