Jak používat TikTok podle Si Ťin-pchinga

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:4 345

TikTok je zábava. Nebuďte pozadu a pořiďte si tuto revoluční, ne čínskými komunisty ovládanou aplikaci ještě dnes! Prezident Si Ťin-pching vám ve snadném návodu ukáže, jak ho správně používat.

Přepis titulků

Zdravím, doufám, že se vám také líbí TikTok. Mně se líbí, jak nemá nic společného s Čínskou komunistickou stranou. Pane, Ústřední výbor je potěšen novými čísly z TikToku. Teď ne, Čchiene. Někteří mají TikTok za spiknutí, které krade soukromá data. To je hloupost. TikTok je pro zábavu. Takže vám ukážu nový zábavný tanec zvaný Si Ťin-pching Shuffle. Je to snadné a všichni to musí dělat.

Tedy měli by. Pusť to, Čchiene. Dej si ruce za obličej, nebuď pozadu. Pak se nakloň do strany a dozadu. Pak se nakloň ke kameře a ukaž nám své sítnice. Jsi luskoun? Běž zbořit parket! Zadej PIN, přestaň otálet. Si Ťin-pching Shuffle má šťávu, zadej informace o jménu, adrese a věku.

Si… Si Ťin-pching. Čínská lidová republika. 67 let má grády. Ať Si Ťin-pching Shuffle neuteče přátelům, rozešlete ho proto svým kontaktům. A to byl Si Ťin-pching Shuffle. Dávejte palce a sledujte. A nebojte, já už vás sleduji. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc, víc gumáků.

20