Jak se chovají Jediové

Thumbnail play icon
40 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:5 781

Kanál SMOSH nám ukáže, jak se daří Jediům a Sithův v každodenním životě.

Přepis titulků

- Zabil jsi mého otce! - Ne, to já jsem tvůj otec! - Co? - Ne, moment. - Já jsem těhotný a ty jsi otec. - Co? - Teda, ty jsi těhotný a já jsem tvé dítě! - Co? Každej Jedi. Maro! - Ahoj, Luku. - Čau. Ahoj.

Každej Jedi. Tohle je váš pokoj, přeji příjemný pobyt, pane Windu. Ku*vafix! Každej Obi. Použij Sílu, Luku! Obi-Wane, to zvládnu sám. - Musíš udělat mašličku... - Nech toho! Každej Force Push.

Pila jste, madam? Tohle není Jedi, kterého hledáte. Tohle není Jedi, kterého hledáte. Poslyš... Nechceš jít na rande? Každej... Luku, použij Sílu! Bene, vypadni, snažím se vysrat!

Každej Jedi. Gratuluji, mladý padawane. Tohle je tvůj první světelný meč. - Pardon! - Ku*vafix! Proto potřebujeme přísnější zákony omezující držení světelných mečů! Miluju Jar Jara. - Použil Sílu, Luku! - Ne, Bene. - Chci na to jít pomalu.

- Ale já ne. Je s ní velká Síla! Proč, Lukasi? Promiňte, nechcete si se mnou popovídat o Temné straně? Nemám čas se s vámi zdržovat. Ale vy to nechápete, je to vážná záležitost. Máte nějaké stránky, kde si vás můžu najít? Ne, ale to je jedno. Myslím, že byste mi měla hned dnes přispět.

Ne, díky. Oni to prostě nechápou! Každej Jedi. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Někdo by mohl překládat tento kanál https://www.youtube.com/channel/UCdIt7cmllmxBK1-rQdu87Gg, obsah některých videí může být zajímavý

10

Odpovědět

Ten jeden týpek co tam hraje vypadá trochu jako Jirka Král. A tohle video je zhruba podobně vtipné jako Jirkovy videa. Náhoda? Nemyslím si! :-D

50

Odpovědět

Ten pocit, když tady děti SW brečí, protože se jim dělá sranda z milovaného filmíku :DDD

11

Odpovědět

Krom poldy... jsem se nesmál

11

Odpovědět

Tohle nestálo ani za to, abych to dokoukal do konce.

51

Odpovědět

w t f

50

Odpovědět

A taková ko*otina měla tolik požadavků o překlad. Ach jo.

174

Odpovědět

No, asi jedinej dobrej skeč byl ten s Windu na hotelovým pokoji. Jinak je tohle ze slabšího soudku. Ale jak bylo zmíněno, nedá se trefit každýmu :)

291

Odpovědět

Chapu ze se nemuzete trefit do vkusu kazdemu,ale panove z kanalu SMOSH jsou vtipni asi jako ostantej drat v krku. Jestli muzu tak za me uz neprekladat.

207

Odpovědět

Náhodou, Smosh byli vždycky naprosto dokonalí,
když mi bylo 14.
Asi #mladáfronta

87

Odpovědět

+TheStifyhele ty mlada fronto kdyz me bylo 14 prislo mi legracni sposta veci. Ted uz mi 14 neni a rad se zasmeju necemu co ma aspon naznak inteligence a ne videu jak od 14 letych deti. Jeste zapomeli rvat jak meli ve svych starych videich ve zvyku a bylo by to komplet. Takze do toho netahej MF ty breptale.

11

Odpovědět

Člověk se bohužel netrefí vždy, a to ani když vybírá z tipů diváků (jako v tomto případě) - ale vzhledem k tomu, že to bylo žádané, tak to asi někomu vtipné přijde. A video jsem si vybral sám, tak pokud chcete někoho kritizovat, tak můj špatný vkus :-)

140

Odpovědět

Smosh ma dobre videa, ale tohle je jedno z tech velmi slabych.

23

Odpovědět

Škoda, že tu nejde dávat 0 hvězdiček nebo záporný hvězdičky... tohle "veledílo" by si to rozhodně zasloužilo

156

Odpovědět

Jde dát nulu... právě jsem to s radostí udělal.

25

Odpovědět

+Chňuík.Tak lidi to chtěli :D

10