Jak vydělávat 10 000 euro za vteřinuNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:389
Počet zobrazení:11 237

Potřebujete finanční injekci? Finanční expert Stéphane vám poradí, jak na to.

Přepis titulků

Tato žena se s tebou touží setkat. Přijímáš? Chtěli byste vydělávat 10 000 euro za vteřinu? Dobrý den, jmenuji se Stéphane. Ukážu vám metodu, díky které vyděláte téměř 10 000 eur za vteřinu, aniž byste se hnuli o krok. Aniž byste vylezli z postele. Aniž byste se probudili. Aniž byste si toho vůbec byli vědomi. Zakládá se na postupu, který užívají američtí tradeři neboli American traders.

Mohli byste si myslet, že je to náročné a složité. Je to ale prosté. Sledujte. Tato metoda se zakládá na tom, že když se křivka... Já už přesně nevím. Je to ale prosté. Zde je důkaz. Někteří si tuto metodu osvojili a jsou nesmírně šťastní. Díky této metodě jsem vydělával přes 10 000 eur za minutu. - Za vteřinu.

- Za vteřinu, aniž bych se hnul o krok. - Stačí, Stéphane? Už můžu jít? Řekl jsem, cos po mně chtěl. Už půjdu. - Počkej! Skutečně to funguje. Ještě jsem vás nepřesvědčil? Dokážu vám to pomocí vlastních peněz. Za náhodného předpokladu například vsadím 5 eur na hodnotu posilující burzy. Dobře. A teď 5 eur. Jak se to vezme. Možná jsem si spletl den. Ale každopádně to často funguje. Tato metoda funguje ve čtyřech jednoduchých krocích, easy etape.

Navštivte naši internetovou stránku www.Megapodfuk-SmějemeSeVámDoKsichtu.peníze Zadejte své bankovní údaje a pak... To je všechno. Čekejte. Dejte si kafe. Uvolněte se. Můžete se věnovat jiným činnostem. Peníze se udělají samy. - Tato metoda zaručeně...

- Postavte se prosím. - Co se to... - Magnetofon. DVD Michela Leeba. Věřte mi. Tato metoda stoprocentně funguje. Úspěch zaručen. Počítač Apple. Stovky lidí si ji již osvojili a jsou nesmírně šťastní. - Tohle bereme taky? - Sergiho ne. - Ano. - Věřte mi. Jmenuji se Stéphane. - Videokamera. Ale no tak. Počkat. Ještě jednu věc. Pokud vážně chcete vydělávat peníze, prozradím vám snadnou a spolehlivou metodu.

Germinal. Stačí zajít na pracovní úřad a pracovat. Ta metoda funguje. Strom. Věřte mi. Jmenuji se Stéphane. Příhlaste se k odběru mého kanálu. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to mě pobavilo :D :D vsaďte si online loterii, tam vyhrajete stovky milion, pokud se zadaří, šance tam moc není ale no... :D mrkni sem http://vyhraj.com/ nějaký němec vyhrál 594 miliard Kč, to bych si taky nechal líbit.

20

Odpovědět

týjo dva odkazy od dvou úplně cizích lidí na jednu stránku, tak to už musí být fakt něco...

30

Odpovědět

omlouvám se za zdvojený komentář, neaktualizovala se mi stránka

30

Odpovědět

Opcebinarní jsou totální podvod, který si hraje na oficiální traderskou stránku. Co odkaz, to affil, neexistující vlastník stránek alias pan Pastorek a systémy na zbohatnutí na binárkách, na kterých se dá dlouhodobě vydělat tak leda ve snu. Je to něco jako ruleta s nehorázně přemrštěným feečkem na jedno zobchodování. To už můžete jít rovnou hrát automaty s nejspíš i vyšší šancí na úspěch. Na druhou stranu jsou opcebinarni.cz skutečně inteligentním podvodem - stejně jako samotný koncept vydělávání na binárních opcích obecně.

Úspěšně vydělávám na binárních opcích = 20 kilo dole za týden = 10cm zvětšení penisu za měsíc.

Jako kdo by to nechtěl, když navíc touha na bezpracně získané peníze je někdy dost silná na zastření logického úsudku a gambling je téměř lidskou potřebou.
Pokud jsem někomu rozbořil vzdušné zámky, tak se samozřejmě omlouvám, ale než rvát peníze do tohoto, tak radši kupte dětem něco pěkného pod stromeček a manželce třeba kytku.- Rozhodně rozumnější investice.

60

Odpovědět

týjo odkaz na jednu stránku od dvou úplně cizích lidí, tak to teda musí být fakt něco...

40

Odpovědět

Tak to mě opravdu pobavilo. Vskutku skvělé zpracování, mám rád videa toho typu. Binární opce jsou skvělou možností, jak si vydělat peníze o tom žádná. Musíte ale dát pozor, není to tak jednoduché, jak se všude tvrdí, bohužel. Také dejte bacha na podvody, které parazitují na binárních opcích, poslední dobou jich dost přibývá. Pokud chcete zůstat v obraze a vědět, co se kde děje, doporučuji navštěvovat tento web: http://opcebinarni.com/ dozvíte se tam absolutně vše, co k obchodování binárních opcí potřebujete.

330

Odpovědět

pri vete ,,peníze se udelají samy,, som vyprskol až sliny na monitor :D nie kvôli dvojzmyslu ale kvôli tomu ako to povedal aj o tých bankových údajoch :D

120

Odpovědět

Vydělejte si i vy z pohodlí domova, stačí když si najdete takovou práci která to umožnuje.
Navštivte google.com a vyberte si, která vám bude nejvíce vyhovovat.

12

Odpovědět

Klíčové slovo: privát

260

Odpovědět

Binární opce jak vyšité.

40

Odpovědět

Tak na binarnich obchodech se samozrejme vydelavat da. To zadnej podvod neni. Podvod je to jak to prezentuji :)

212

Odpovědět

+StonkeeperTo je pravda, ikdyz nevim jak to je s dlouhodobym vydelavanim jestli te treba neutnou stejně jako sázkovky.. kdyz třeba z fortuny vysáváš prachy měsíc co měsíc tak ti prostě zastaví účet (fakt)... :( Ale jinak já jsem opce zkoušel a nějaký peníze jsem vydělal (málo :-) ) a hned jsem si to vybral, takze za mě mají plus :-D Ale už do toho asi nepujdu nedělalo mi to dobře na srdce když to nevychazelo :D :D Řídil jsem se podle tipů pro začátečníky někde na http://opcebinarni.com nevim jestli je znas...

110

Odpovědět

Na Normana slabé.

7816

Odpovědět

Jasný podvod na to naletí len úplný blbec :D

139

Odpovědět

you must be fun at parties

2517

Odpovědět

Zrovna jsem mu chtěl poslat bankovní údaje, ale na konci jak ho zatýkali, mi to přišlo trochu podezřelé. Myslíte že je to nějaká levárna ?

1912

Odpovědět

To tezko uz jsem u nej vydelal 2 miliony:)))

1301

Odpovědět

Nevěř tomu, pošli mi 500k a já ti do týdne pošlu 1M zpátky! Zaručenější výdělek.

422

Odpovědět

Jasně že to levárna! Fakt seš lama, žes to video nepochopyl!

20128

Odpovědět

+skskskdej si facku, pro lidstvo, dej si jich víc

653

Odpovědět

OMG :D a prej nepochopYl :D :D :D :D

4411

Odpovědět

+5825A já si naivně myslel, že *sarkasm* tag není potřeba dodávat=/

2124

Odpovědět

+5825Ále né, vypadám před celým iternetem jako debil! Ne, moment, můžu to uhrát na sarkasmus! HAHAHAHAHA

489