Jak vytvořit fotbalovou hymnu?

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:66
Počet zobrazení:3 416

Začalo fotbalové mistr... tedy nejmenovaná fotbalová akce, které propadnou miliony fanoušků po celém světě. Pojďme si tedy poslechnout, jak můžete vytvořit fotbalovou hymnu, kterou budou z ochozů zpívat davy.

Přepis titulků

Toto léto se svět zblázní do fotbalu a já se přidám. JAK VYTVOŘIT FOTBALOVOU HYMNU Známý výrobce sportovních potřeb po mně chtěl, abych vytvořil návod na vytvoření fotbalové hymny. Protože stále nemáme oficiální národní skladbu pro letošní ***, které se odehrává v ***. Nejsou to oficiální sponzoři, takže to nesmíš říct. Protože nesponzorují tu akci, nesmíme ji tu zmínit?

Tak nějak. - Ale stejně bych zmínil ***. - To bys neměl. A co hráči? Třeba ***? Nebo ***? - Michael Owen? - Ten už nehraje. KROK PRVNÍ: TEXT Vaší cílovkou jsou lidé, kteří sledují fotbal. Musíte používat hodně fotbalové terminologie, aby to vypadalo, že i vy ho sledujete.

Slova jako "kličkovat", "nádherná hra" nebo "střela z voleje". Prostě všechna zajímavá slova. Je třeba do textu promítnout národní hrdost. Nemusí vám to hned úplně jít. Pokud s tím máte potíže, podívejte se na tento obrázek. Hodně fotbalových popěvků také zmiňuje rok 1966. Zřejmě to byl ve fotbale dobrý rok.

Tady jsou další roky, které můžete zmínit. KROK DRUHÝ: REFRÉN Refrén je ta část, kterou budou z ochozů zpívat tisíce fanoušků. Snad. Pamatujte, že většina fotbalových fanoušků nemá žádný hudební talent. Mějte na paměti HRDJ. Hlasitě, rytmicky, dynamicky, jednoduše. Některá slova znají všichni.

Gól! Nebo... Fotbal! Nebo název vašeho týmu, třeba ***. Některé z nejlepších refrénů dokonce nemají slova. Pokud máte potíže, nevadí, prostě tam dejte "Na, na, na". Pokud je to možné, ať refrén nazpívá větší množství lidí. Použiju muže a ženy dohromady. KROK TŘETÍ: TVORBA Většina písní začíná křikem z ochozů a krátkým úryvkem komentátorova hlasu.

Napodobíte to přednášením profláklých fotbalových frází do megafonu, zatímco v pozadí vaříte vodu. Je to jako na houpačce, ale takový už fotbal je. Mé nejoblíbenější skladby obsahují rapové části začínající zhruba ve dvou třetinách sklaby. V tu chvíli by měl vystupovat profesionální fotbalista, ale pokud ho nemáte, zvládnete to i sami.

Jen ve videu držte pod jednou rukou fotbalový míč. VÝSLEDNÁ PÍSEŇ A je to. Poté, co jste překonali všechny problémy, musíte se dostat do formy a zaskórovat fotbalovým hitem. Poslechněte si ho.

Oklamal ho záložník a míří kupředu. Ano, trefil míč přímo do brány. Tohle je fotbal. Už je to dlouho, co jsme vyhráli. Kdo se trefí tentokrát? Doufám, že aspoň někdo... Budeme sledovat, jak kličkují s míčem, všichni si vzpomeňme na rok 1874.

Vraťte čas do roku 1966, očarujte tenhle kus země. Seřaďte se a vystřelte. Budeme zpívat, dokud budou kopat! Fotbal! Fotbal! Všichni chceme hrát fotbal!

Budeme zpívat, dokud budou kopat! Fotbal! Tohle je opravdu nádherný fotbal. Poháry přetékají národní pýchou, i když to není úplně opodstatněné. Tahle píseň nás povede k výhře, a pokud nevyhrajeme, nadobro na ni zapomeneme. Všichni povzbuzujte svou reprezentaci na tomhle nejmenovaném fotbalovém turnaji.

Seřaďte se a vystřelte. Budeme zpívat, dokud budou kopat! Fotbal! Skandujte jméno vašeho oblíbeného týmu, pomůžete jim vyhrát a zvýší vám to sebevědomí. Hraje se na dva poločasy a všichni se snaží vyhrát, A to tak, že dáte aspoň o gól víc než soupeř.

Zaměřte se na branku a naplánujte trajektorii střely, víte, že síť se začala používat v 19. století? Není to důležité, je to zajímavost navíc. Je to nádherná hra a chci zápas sledovat. Fotbal! Fotbal! Všichni si chceme zahrát fotbal!

Budeme zpívat, dokud budou kopat! Budeme zpívat, dokud budou kopat! Budeme zpívat, dokud budou kopat! Fotbal! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moje nejoblíbenější hymna FIFA World Cupu je ta z roku 2006 (Německo) - FIFA World Cup Germany 2006 (Official Song) - Celebrate The Day. (a je fakt, že ten refrén je docela jednoduchý :-D )

00

Odpovědět

ty voe, vykradol three lions, kompletne, a poucuje

04

Odpovědět

ty voe, vykradol three lions, kompletne, a poucuje

03

Odpovědět

Jsi blbej agresivní primitiv? Stan se fotbalistou nebo raperem

30

Odpovědět

Jak vytvořit popový hit?

je zábavnej, a fotbal trefil ale pop song více

20

Odpovědět

My stari kozlove se nenechame ojebat, okopiroval to od Pet Shop Boys - Go West

24