Jaké to je být otcem

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:4 013
Našemu hrdinovi se už dítě narodilo. Je to tak hrozné, jak si představoval? A proč si myslí, že ženy s porodem příliš přehánějí? Video je myšleno sarkasticky, zhlédněte jej do konce.

Přepis titulků

Jdu tam, abych vám ukázal, jak se má hrát. Jdu jako další. - Podívejme se, kdo tu je. - Jak je, brácho? - Tatínku, kde máš mláďata? - Doma, už měsíc. - Už jsi zpátky na hřišti? - Jo, jsem. - Ve skutečnosti necítím žádnou změnu. - Nezměnilo to tvůj život? - Vůbec. Je to hodně emotivní... - Jasně. To ti nebudu lhát.

Ale že by byla nějaká změna, to fakt ne. Lidi říkají, že dítě změní tvoje tělo. Ženy pořád naříkají, jak mají kvůli dítěti úplně jiné tělo. - Podívej se. Úplně stejné. - Je to tak. - Jde vidět, že mám dítě? - Vůbec. Dokonce přemýšlím nad dalším. Klidně budu mít tři. Tak to je super. A jak je na tom Marta? - Marta je na tom hůř.

- Jasně. Během těhotenství si strašně stěžovala. Nemohla pít ani kouřit. Já jsem pil a kouřil jak blázen a kluk je naprosto zdravý a v pořádku. - To znamená: Ženy jsou přecitlivělé. - Jo, to je pravda. - Už ses ale nikdy nevyspal, ne? - Hele, já spím perfektně. - Pronajal jsem si tu garsonku. - Ach tak. A spím jako mimino. Ba ještě líp, protože to mimino moc nespí. Celou noc řve. Marta říkala, že celé noci probdí. Ženy jsou více vystresované.

Nedokáží spát, když dítě brečí. - A co sex, ten už nemáš, že? - Mám, chlape. Ženy přitahují tátové. Jenom s Martou to už nejde. - A jaký byl porod? - Úplně v pohodě. Lidi říkají, že je bolestivý. Já nic necítil, kromě bolehlavu. A taky jsem byl unavený. Ale větší bolest? Ne. - Martička něco cítila. - Jo, ženy to zvládají hůře. - Ženy jsou náchylnější na bolest. - Přesně tak. Nejsou zvyklé dostávat kopance do nohou.

Překlad: Adeus www.videacesky.cz Lásko, co je to za hluk v pokoji? To je tvoje vyzvánění? Že by to byl zvonek? Už to pro lásku boží zvedni. Možná něco pípá v garáži. Už to přestalo. Zase.

Možná se nějaký holub zasekl ve větráku.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář