Jason Voorhees u Arsenia Halla

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:5 381
Dnes tu máme pro vás v rámci pravidelné rubriky Talk Show jednu specialitku - a to hned z několika důvodů. Jedním je stáří videa, které se datuje až do památného roku 1989. A druhou, neméně zajímavou zvláštností je samotný host, který se do The Late Show moderované Arsenio Hallem dostavil. Není jím nikdo jiný než hvězda hororové série Pátek třináctého - Jason Voorhees (v tomto případě se pod maskou ukrýval uznávaný představitel filmových monster Kane Hodder). Známý zabiják s hokejovou maskou přišel "propagovat" svůj nový snímek Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu, ale pokud tuto ikonu žánru aspoň trochu znáte, určitě tušíte, že rozhovor to bude poměrně... jednostranný. Vzhledem k datu pořízení záznamu prosím omluvte zhoršenou kvalitu obrazu.

Přepis titulků

Se slovním spojením vyšinutý psychopat... se setkáváme v médiích poměrně často, ale k mému dalšímu hostu se skutečně hodí. Dnes má premiéru jeho nový film Pátek třináctého 8: Jason na Manhattanu. Prosím, přivítejte Jasona. Jak se vede? To rád slyším...

Víš, všiml jsem si... viděl jsem všechny tvé filmy a zaregistroval jsem, že máš problém se vztekem. Snad se na mě za to nenaštveš, ale já už takový jsem... Fakt mi přijdeš naštvaný. Co se ti přihodilo? Jak to všechno začalo? Víš, jak to myslím. Byla v tom ženská? Nebo tě na střední vykopli z hokejového týmu? Co to bylo?

Pověz nám to. Fajn, tak z jiného soudku. Viděl jsem tvůj nový film Jason na Manhattanu. Zabil jsi v něm 16 lidí... Ani nevím, proč se tomu směju. Zabil jsi 16 lidí a stojíš za smrtí 8 dalších. Což je celkově míň, než je ve tvých filmech zvykem. Nechybí ti něco? Nebo jsi nám vyměknul? Celý se třeseš.

No jo, přinesl jsi nám ukázku. Můžeš nám ji uvést? Uvést ukázku. Pověz divákům, jaký má význam ve filmu, co v ní uvidí... vždyť to znáš. Jason na Manhattanu. Tady je ukázka. Už je po všem. - Prosím, pomozte... - Utíkej! Jaké to bylo procházet se po New Yorku?

Chtěli po tobě lidi autogramy? Nechtěl bys natočit muzikál? Kámo, už mi docházejí otázky. Už vím, na co jsem se chtěl zeptat. V tom novém filmu jsi nikoho nezabil tím svým velkým nožem. Proč? Bál ses, že by si tě v branži zaškatulkovali jako vraha s mačetou? Tak... co chystáš dál? Pátek třináctého 9? Měl bych pro tebe pár super názvů.

Jason a tři nemluvňata, co ty na to? Jasonovo šapitó, to by mohla být sranda. Králík Jason? To by byla pecka. Nebo Když Jason potkal Sally, co? Vážně, nechceš zkusit komedii? Rád bych ti poděkoval, že ses vrátil. Bylo mi potěšením. Jason, dámy a pánové.

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ccc... Kdyby opravdu moderátor viděl všechny filmy s ním, jak tvrdí, tak by se nemusel ptát, "jak to všechno začalo", proč se stal zabijákem. :P

187

Odpovědět

A hlavně by nikdy neřekl "velký nůž" :-)

181

Odpovědět

+DJ ObelixJe to oficiální - Je to FAKE :O

185

Odpovědět

Kolik za to asi dostal? :D

183

Odpovědět

podle počtu obětí asi elektricky křeslo :D

190

Odpovědět

Jo tak takhle se bavili zpátky v 80tých letech. Tak to jo.

1816

Odpovědět

Hehe, dobrá angličtino-čeština :)

182

Odpovědět

tuší někdo proč neajednou nevidím na žádném videu titulky na videačesky?

185

Odpovědět

svítí ti v pravém horním roku CC is ON?

180

Odpovědět

+TomasJ2ROHU samozřejmě :D

181

Odpovědět

+TomasJ2svítí :)

181

Odpovědět

+TomasJ2mě tam nesvítí nic, nemůžu si vybrat, ale netrápí mě to protože angličtinu zvládám, zamrzí to jen u videí s jiným jazykem :D

180

Odpovědět

+TomasJ2samozřejmě jsem tím chtěl říct, že mi titulky už taky asi měsíc nejdou a dřív občas u něčeho byly, u něčeho ne.

180