Jay Foreman – Předstírej, že jsi šťastný

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:1 758
Co dělat, když se svět řítí do záhuby a člověk z toho má akorát depresi? Jay Foreman (Muži s mapou) svou radu pro takové situace rovnou zhudebnil.

Přepis titulků

Jay Foreman Předstírej, že jsi šťastný Sakra, doprčic, svět je příšernej, samý zabíjení, hladomory, bezpráví a náboženství. Všechno je deprimující, na světě je moc lidí a ještě víc emisí ve vzduchu. Všechno, co jsem kdy miloval, se posralo, svět zbankrotoval a nevypadá to, že by se mělo brzy něco zlepšit. Jsem mnohem starší než dřív, rozhodně jsem tlustší prostě proto, že nemám potřebu se hýbat.

Co uděláš, když máš ze světa kolem sebe depresi? Co uděláš, když ztratíš motivaci oblékat se? Předstírej, že jsi šťastný, usmívej se, i když jsi smutný, když budeš předstírat, že jsi šťastný, začneš tomu sám věřit. Je lepší předstírat úsměv než světem šířit žal, tak prostě předstírej, že jsi šťastný, a nikdo nic nepozná.

Sakra, doprčic, svět je děsivej, protože je celý plný jen korupce, zkázy a reality show. Každým dnem si víc a víc uvědomuju, že všechno, co znám a čemu důvěřuju, vedou lidi, jako jsem já. Ztrácím přátele jednoho po druhém, poslední dobou už vlastně ani nikomu nevolám.

Každý nádech by mohl být můj poslední, má smrt se neustále blíží a pravděpodobně umřu sám. Co uděláš, když ztratíš všechny ambice? Co uděláš, když tě rozesmutní i ta nejmenší nepříjemnost? Předstírej, že jsi šťastný, usmívej se, i když jsi smutný, když přesvědčíš přátele, že jsi šťastný, budou se s tebou chtít dál vídat.

Dojde ti, že je důležité být spokojený s tím, co máš, tak prostě předstírej, že jsi šťastný, a pokud nejsi, tak buď zticha. Předstírej, že jsi šťastný, usmívej se, i když jsi smutný, když budeš předstírat, že jsi šťastný, začneš tomu sám věřit.

Je lepší předstírat úsměv než světem šířit žal, tak prostě předstírej, že jsi šťastný, a nikdo nic nepozná. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ja nechapu to nizky hodnoceni, na to ze to zpiva doslova na zadnim sedadle je to skvely.
vlastni pisnicka, umit zpivat, umi hrat. Ja nechapu co se tady komu nelibi. co vam k tomu jete chybi? publikum? :D

32

Odpovědět

Ne, umělý smích, voe!

30

Odpovědět

asi se jim nechce predstirat ze jsou happy :D za me super song! :D

21