Jessica Biel u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:519
Počet zobrazení:6 281

Tentokrát se ke Conanovi na kus řeči dostavila půvabná americká herečka Jessica Biel. My vám z její návštěvy přinášíme dvě videa. V prvním klipu se dočkáme pouze nahrané scénky s flirtováním, zato druhý je mnohem zajímavější. Řeč bude o filmech, líbání a o dalších věcech.

Přepis titulků

Překlad: Jackolo www.videacesky.cz - Díky, že jsi přišla, sluší ti to. - Díky, že jsi mě pozval. - A gratuluju! Neviděl jsem tě od té doby, co ses vdala. - Děkuju. Teď už jsem vdaná žena, takže nemůžeš... Takže teď už se mnou nemůžeš flirtovat jako posledně. Chápeš to, že jo? Už se mnou takhle flirtovat nemůžeš. Nemyslím si, že bych s tebou posledně nějak flirtoval. Jsem profesionál a respektuju určité hranice.

Ale jo, flirtoval jsi. A mám dojem, že mají klip jako důkaz. Ano, bylo to fascinující. Celý film jsme natočili v Africe. Krásná! - Dej mi pusu, krasavice, dej mi pusu! - Tohle je poněkud trapné. - Dej mi pusinku, krásko! - Pomozte mi, prosím! Já ti to říkala. Tohle už dělat nemůžeš. - Vtipná věc je, že takhle si to nepamatuju. - Vážně? Jo, a abych byl upřímný, hodně jsi po mně vyjížděla.

- To tedy nevyjížděla. - Ale jo. Taky bych rád ukázal klip. Takhle si to pamatuju já. To je fascinující. Ty jsi celý film natáčela v Africe? Musím tě mít! - Tohle si nepamatuju. - Tak se to stalo. - Nevím, jestli se to stalo zrovna takhle. - Díky, že jsi do toho šla. A díky, že jsi mě to nechala opakovat 35krát. - Nemáš zač.

- Byl to nejlepší okamžik v mém životě.

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rošťáci - jeden z nejoblibenějších filmů mýho dětství , asi zkusím odněkad vyhrabat starou vhsku :)

180

Odpovědět

Už je to Jessica Timberlake!:)

190

Odpovědět

jmeno si mohla nechat ... :/

182

Odpovědět

krásna žena :)

1814

Odpovědět

ja som myslela, že do komentárov sa dáva vlastný názor, ale keď sa už niekomu nepáči, že sa ona mne páči tak mi je ľúto ale je to tak :D

1911

Odpovědět

+AsoaAsoa já s tebou souhlasím. Nevím co má Sanka za problém, ale Jessica je krásná žena i bez make-upu a já ji mám velice rád. Od té doby, co sem jí viděl v několika filmech (blade 3 - tam byla trošku nacvičená a vypadala úžasně). Nevšímej si ho ;-)

182

Odpovědět

+AsoaGharty: Asoa se divila některým mínuskům, tak jsem to svoje vysvětlil, to je vše, prostě, když všude kolem sebe vidím takovou povrchnost, tak v 99 případech mě to nijak nevzrušuje, ale po sté se ozvu, což není až tak veliký problém :)

183

Odpovědět

+Asoaďakujem Gharty :) tiež si myslím že je pekná aj bez make-upu :) nevidela som až tak veľa jej filmou len nejaké a tie sa mi páčili :) neboj nebudem sa vzrušovať nad niekým kto sa sundáva vlastnými komentármi zas a zas :) ale ďakujem že si sa ozval :)

180

Odpovědět

To je fakt názor, jak pojď na mě z boku. Připomíná mi komenty pipinek na FB ke každé fotce, kde není nějaká slečna vyloženě nepěkná. Jenom se tak podporuje jejich jakási namachrovanost pro něco, za co se sami nezapříčinily. (rozlišovat krásu a umění udělat si make-up)

1835

Odpovědět

+sankacoffeeprepáč že môj názor nie je vyložene chlapsky podaný ako keď tu komentujú poniektorí, pridávam príklad : Tak tú by som vytr.. a pod. :) to by bolo asi viacej palcov hore :) nabudúce mi treba presne nadiktovať ako mám vyjadriť svoj názor lebo som asi nekompetentná ho sformulovať :) vopred ďakujem

198

Odpovědět

+sankacoffeeTo jako vážně z toho co jsem napsal usuzuješ, že by se mi více líbila "chlapská verze"? Pro mě za mě si piš co chceš, ale takové rádoby "názory" o hov** prostě ohodnotím palcem dolů. Prosím piš u každého videa, kdo se ti v něm líbí, všichni to chtějí vědět.

1838

Odpovědět

dyť ty taky :D

197

Odpovědět

+Bartlettvirgin detected

187

Odpovědět

Měl bych dotaz...V teamu je cca 14překladatelů, ale za den se tu objeví tak jedna, někdy dvě videa...Chtěl bych znát důvod?Kdysi jsem nestíhal koukat na videa a smát se, a docela mě to začíná štvát

1834

Odpovědět

To, že máme tolik překladatelů, neznamená, že mají každý den čas na překlad. V poslední době bohužel překládá pravidelně jen málo z nich, nicméně přibývají každý den (s výjimkou jednoho dne v minulém týdnu) na web vždy 3 - 4 videa. Dříve to byla vždy 4. To je jediná změna, ale že by sem přibývalo pravidelně jen 1 nebo 2 videa, je nesmysl, takže nevím, jak jsi na to přišel. :-)

198

Odpovědět

+BugHer0A já bych se rád zeptal proč jste zlikvidovali metalové okénko. To si myslíte že každý poslouchá jen pop?

1810

Odpovědět

+BugHer0FmF: tady zrušili zlikvidovali více okének...Hold, tu vidím vždy tak 3 videa nějakych internetovych seriálů o které fakt zájem nemám, a pak tak 1 video pro zasmátí...

Tak se omlouvám, místo dvou videí, přidáte Tři. Spletl jsem si to protože nekoukám na ty seriály takže jsem je ani nepočítal...Ale stejně, když vezmu v potaz že je tu někdy minutové video, nebo dvou minutové, ale no tak, kolik na to člověk co mluví plynule anglicky na to potřebuje času?30minut?...

182

Odpovědět

+BugHer0My jsme místo metalového zavedli popové? Popové tu naopak nikdy ani nebylo. :-)

180

Odpovědět

On je problém opravdu hlavně v tom čase. Je nás tu sice dost, ale každý z nás má práci nebo chodí na vysokou, někdo dokonce zvládá oboje. Nejsme stroje, abychom půl dne strávili našimi povinnostmi a pak dlouho do noci překládali videa, aby jich tu každý den mohlo vyjít minimálně deset.

Podle mě jsou ta tři nebo čtyři videa denně akorát. A zasluhuje se o to hlavně BugHer0, který má práce až nad hlavu a stejně se každý den stará o korekce. Namísto bědování nad "malým" počtem videí by si zasloužil nějaký ten dík, ale to je jen můj názor :-)

213

Odpovědět

+Jackoloděkujeme BugHer0 a ostatní překladatelé:)))

191

Odpovědět

Můžeš se přihlásit a překládat taky :-) aspoň bude víc videí jak si přeješ.

184

Odpovědět

I když Conana mám rád, tak je tu přeConanováno. Chtělo by to i jiné hosty talk show. Děkuji

1863

Odpovědět

Vysvětluji to níže, určitě se dočkáš. ;-)

182

Odpovědět

Promiň, ale to vůbec :D

185

Odpovědět

Cože? Podle mě právě naopak. Conana je zoufale málo!!!

189

Odpovědět

V 1:55 říká "tomboy" což je něco jako... sakra... přeložit to moc nejde, ale wikipedie říká "Tomboy je označení ženy v genderové roli charakteristické pro muže. Tato vlastnost se velmi často spojuje s lesbismem (ženskou homosexualitou), avšak nemusí zpravidla souviset. Výraz pochází z amerického prostředí, pronikl však již do celého světa."

Není to nic s městem.

Jinak super rozhovor (zvlášť flirtování/sexuální útočení :))

180

Odpovědět

Díky, opravím. Říkal jsem si při korekcích, že to nebude town boy, ale tohle jsem neznal.

180

Odpovědět

Osobně mi nevadí tyhle střípky, protože se u nich zasměju víc. Dost mi vadí Conanovo přehrávání (vím, že z něj těží, ale prostě mě to nebaví), a tak je lepší, když je vybráno to nejlepší - tam se ukáže jeho vtipnost. Kde je ovšem Conan dokonalý, to je u recenzí her, věřím, že v těchto recenzích budete pokračovat (pokud je tedy ještě Conan natáčí).

183

Odpovědět

Věříš správně. Recenze zatím pořád dělá - zrovna Hitmana jsme přidali jen asi týden po zveřejnění a má jich už asi 8 dohromady, takže se dočkáš. :-) Podle mě je Conan celkově nejlepší v recenzích a ve výjezdech do terénu, u kterých se většinou válím smíchy. Rozhovory měl lepší dřív, teď už se musí víc selektovat a záleží hodně na kvalitě hosta a tématu. ;-)

181

Odpovědět

+BugHer0Super, to jsi mě potěšil, už se těším :)
S těmi výjezdy máš pravdu, ty jsou o hodně lepší než rozhovory.

180

Odpovědět

Sere mě, že teamcoco dělá tyhle krátký úryvky místo celýho rozhovoru.

181

Odpovědět

:-( Minulý týden střípky místo rozhovoru, tenhle týden taky spíš krátký video...:-( Chtělo by to zas celej díl...:-) Ne, vím, že ten dá dost práce, ale něco delšího než toto by to zas chtělo..:-/

181

Odpovědět

Jak píše cgui výše. Od začátku roku už Conan nedává na web kompletní rozhovory, takže musíme pracovat s tím, co je dostupné. :-) Ale mám v plánu překládat i třeba několik let staré rozhovory ještě z NBC. Myslím, že u těch rozhovorů jde většinou stejně spíš o hosta než o to, jestli je to aktuální. ;-)

181

Odpovědět

+BugHer0Nebo navrhuju jako řešení překládat víc Fergusona, ten dlouho nebyl..:-)

1813

Odpovědět

+BugHer0Ferguson má své překladatele (qetu, scr00chy, chester), kteří bohužel aktuálně na překlad moc času nemají. Proto tu jsou ta proměnlivá období, kdy jednou je víc Conana, jindy víc Craiga... :-)

185

Odpovědět

taky bych s ní flirtoval :)

183

Odpovědět

neviem ale na tom prvom som sa nasmial viacej, aj ked aj to druhe video bolo dobre :)

183