Největší podvod v historii internetuJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 429
Počet zobrazení:14 549

Před pár měsíci se na internetu objevilo video slečny, která pro svého přítele natáčela twerkovací video (tanec s přehnaným natřásáním pozadí), ale přitom se to zvrhlo v katastrofu a ona skončila v plamenech. Celý svět si její nehodu přehrával a všude se o tom mluvilo. Něco takového si člověk přece nevymyslí, ne?

No, pokud se jmenujete Jimmy Kimmel, tak pravděpodobně ano. Ostatně se podívejte sami, jak se Jimmymu povedlo oblafnout celý svět.

Pozn: Při zmíňce o Charlieho prstu Jimmy naráží na tohle slavné virální video.

 

Přepis titulků

Ukázal jsem vám video mladé ženy Caitlin Hellerové, která se proslavila tím, že se při twerkování zapálila. Kontaktovali jsme ji a teď se k nám přes skype připojí živě z Kansasu. Pozdravte, prosím, Caitlin. Ahoj, Caitlin, jak se máš? Rovnou se zeptám na to, co každého zajímá. Jak jsou na tom tvoje elasťáky? Jsou trochu popálené. Proč jsi nahrávala něco, co tě tak nějak ztrapňuje?

Nejdřív jsem nechtěla, ale můj kamarád mě k tomu přemluvil. A teď jsem tady. Když jsi to nahrála na internet, čekala jsi, že to bude takový hit? Neměl jsem tušení. Tohle je můj první příspěvek na YouTube. Spoustu lidí určitě zajímá, proč to video skončilo tak náhle? Vypadá to, jako by se toho stalo daleko víc. - Proč je to takhle utnuté? - No, pak už to bylo trochu intenzivní. Ale mám i zbytek té náhrávky.

Ano, poskytla jsi nám zbytek videa. Ale asi bude lepší, když to uděláme společně. - Na chvíli mě omluv. - Jasně. - A... Dobře. - Jak se vede? - Dobře. Co tobě? Myslíš, že bychom měli ukázat plnou verzi videa? - Myslím, že je na čase. - Já taky. Pusťte to! Ach můj bože!

- Díky, Jimmy Kimmele. - To je součástí mé práce, slečno. Tak tady to máte. Konspirační teoretici, kteří si mysleli, že to video je nahrané, měli pravdu. Já jsem taky ten, kdo kousnul Charlieho do prstu. To video jsme natočili před dvěma měsíci a nahráli ho na YouTube. Neposlali jsme to žádné televizní stanici. Netweetovali jsme o tom, neposlali jsme to žádnému zpravodajskému portálu. Prostě jsme to jenom nahráli na YouTube a nechali to žít vlastním životem.

A ono to žilo. Ani ne za týden jsme měli devět milionů zhlédnutí. Tvoje jméno ani není Caitlin, že ne? Řekni všem svoje právé jméno. Zdravím, jmenuju se Daphne Avalon a jsem kaskadérka. Jsi kaskadérka a my přísahali, že to nikomu neprozradíme. Sice jsi to nemohla nikomu prozradit, ale viděl to někdo z tvých známých a divil se tomu? Viděli to všichni. Dostala jsem bezpočet zpráv na Facebooku a... Myslel si někdo z nich, že je to skutečné, když vědí, že jsi kaskadérka?

Můj bývalý přítel ze střední mi poslal znepokojenou zprávu na Facebooku. "Můj bože, viděl jsem tvoje video, jsi v pořádku?" - Myslíš, že tě pořád miluje? - Ne. Možná. Nemám tušení. Na náš Youtube kanál jsme dostali spoustu žádostí o rozhovor. Na žádnou jsme neodpověděli. A i když je to video falešné, tak to stejně nezastavilo zprávaře, aby ho pouštěli. Někteří dokonce obvinili Miley Cyrus, jako kdyby za to mohla ona. Teď vám ukážeme jenom zlomek z mnoha zprávařů, kteří nám naletěli.

Pro tuhle část zpráv jsme vybrali tohle video, protože je očividně úplně všude. Nejprve mělo tohle virální video dva miliony zhlédnutí a teď už dokonce osm milionů. Dívka v tomhle videu se pokoušela pro přítele natočit sexy twerkovací video. Podívejte se na tuhle twerkerku. Dívka v jednom ohni! Podívejte se na tuhle doslova zapálenou twerkerku. A pak chytla. Ta dívka hořela! ...na internetu se zapálila. ...nebezpěčný vedlejší účinek tzv.

twerkování. Twerkování je očividně hodně nebezpečné. Tohle je obří twerkovací neúspěch. Někteří to nazývají největším twerkovacím neúspěchem. Tohle by mohl být nejkatastrofičtější pokus o twerkování vůbec. Tohle je příklad toho, jak netwerkovat. Twerkování téhle dívky se málem zvrhlo v katastrofu. Při twerkování můžete skončit v plamenech. - Ach můj bože!

- Ach můj bože! Věřím tomu, že podle jejího výrazu opravdu zpanikařila. Vážně? - Bavila jsi se při tom? - Jo, bavila. Díky, že jsi nám pomohla oklamat svět a snad i navždy ukončit twerkování. To byla Daphne Avalon! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tohle mě fakt pobavilo, jak tam vtrhnul :D jinak shodou náhod jsem to video viděl a ten "požár" nebyl ten pravý důvod proč jsem si to pustil vícekrát....

40

Odpovědět

Někteří dokonce obvinili Miley Cyrus :D :D

330

Odpovědět

Jsem jediný, kdo ji pořád čučel do výstřihu? :D

333

Odpovědět

Jimmiho navštíví KOЯNI, tak doufám, že to zde uvidím :)

263

Odpovědět

KORNI? Tato kočkopsí kapela ještě někoho zajímá?

2413

Odpovědět

+Fles42Jsem velký fanda Kornů ... Takže určitě alespoň minimálně mně zajímají ... a taky možná i ty další lidi co nahání ty miliony shlednutí :D

00

Odpovědět

nejvíc směšné je, jak si jsou ti američtí moderátoři jistí, že ta dívka se ztrapnila a oni jsou ti co se jim smějí :) inu teď se karta obrátila, a všichni se smějí těm komentářům :D

311

Odpovědět

4:48 - Good thing nothing is happening to Syria right now.

221

Odpovědět

Hmmmm. Ta holka je vážně kus.

237

Odpovědět

Co když i tento důkaz je fake, že tamto video je fake....

309

Odpovědět

Fakeception!

300

Odpovědět

Nebolo to tu už nahodou davnejšie?Tušim som to tu niekde videl.

1935

Odpovědět

Teď jsi mě pobavil :-D

209

Odpovědět

Ray ( v =3 ) nedávno to tam měl :)

202

Odpovědět

Máš pravdu, někdo to postoval do komentáře tady na VČ, taky jsem si říkal, že už to tu bylo :)

205

Odpovědět

Jimmy mě teda dostal a nejen mě. Poklona za tuto akcičku. Každopádně tu holčinu bych vůbec nepoznal. Na twerkovacím videu vypadá lépe a mlaději než ve studiu s Jimmym.

215

Odpovědět

Na twerking videu si hlavne videl a pozeral na jej zadok, ten u Jimmyho neukázala, poreto si ju nespoznal.

263

Odpovědět

M.I.N.D.B.L.O.W.N.

193

Odpovědět

THAT´S COOL JIMMY!

193

Odpovědět

Kimmelovi rozhovory jsou o ničem, ale tyhle věci kolem má dokonalé :D

238

Odpovědět

tak nejenom nova vysílá "seriózní" zprávy...

205

Odpovědět

Pro ukázání fakt dobrého virálního videa je podle mě prostor na jakékoliv seriozní tv stanici, důležité je jestli před tím není vražda, autonehoda, živelná katastrofa, ztracený pes a Eva Smetana, měřící jak daleko je to k McDonaldu od cedule McDonald 50m

204

Odpovědět

Tak to teda skláním klobouk dolů a dělám při tom oblouk.
RESPEKT, naprosto mindblow

204

Další