Detektiv lži #4Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:511
Počet zobrazení:9 126

Po dlouhé době je tu další díl oblíbeného Detektiva lži. Tentokrát Jimmy Kimmel podrobí falešnému detektoru lži a všetečným otázkám pětiletou Joell.

Přepis titulků

Nedávno jsem dostal skvělý nápad. Napojit děti k něčemu, co mají za detektor lži. Myslí si to, protože jsem jim to nakukal. Už jsme to párkrát udělali a lidem se to líbilo. Takže jsme si to zopakovali s rozkošnou mladou dámou, Joell. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI - Ahoj. - Ahoj. - Jak se máš?

- Dobře. Tohle je víla Pravděnka. Víla Pravděnka tě teď připojí k tomu přístroji. Tak začni. Tohle je detektor lži. - Víš, co to je? - Ne. Detektor lži je stroj, který pozná, jestli říkáš pravdu. Jasné? Chci, abys říkala pravdu, celou pravdu a nic než pravdu.

Jasné? - Sedí ti to na hlavě dobře? - Jo. To byl špatný začátek. Je to trošičku nepohodlné, že? - Tak jo. Jak se jmenuješ? - Joell. - Kolik je ti let, Joell? - Pět a půl. - Do které chodíš třídy? - Do školky. Do školky?

Máš ráda všechny spolužáky? Některé ne. S kým nevycházíš? Jednou jsme si hráli na hřišti a jeden kluk mě hrozně zlobil. Toho nemám ráda. Jmenuje se Riley. Takže Riley. Dobře. Někdo další? - Ne. - Už nikdo? Miluješ tajně Rileyho?

Ne. Trošku? - Jen trošičku. - Trošičku. Někdy, když kluci ve škole škádlí holky a zlobí je, znamená to, že se jim líbí. Vědělas to? Ne. Mám dojem, že je do tebe Riley zamilovaný.

- Zabilas někdy někoho? - Ne. - Myslíš, že někdy někoho zabiješ? - Ne. Dobře. Víš, kdo vypustil psy? - Jo. - Kdo? Kdo? Kdo? Kdo vypustil psy? Kdo? To bylo zvláštní, že?

Jsi na spolužákům vždycky hodná? Ano. Ne vždycky? - Vždycky ne. - Například? Někdy… Mám kamarádku Jaydin a jednou jsem na ni žalovala, protože mi počmárala obrázek. Počmárala ti obrázek? - A tys na ni žalovala.

- Jo. - A to od tebe nebylo hezké? - Ne. Proč ti ten obrázek počmárala? - Nevím. - To od ní taky nebylo hezké. - To ne. - Ty bys jí obrázek počmárala? - Nikdy. Počmárala bys jí ho. - Jo. - Dobře. To jsem si myslel. Tak jo.

Máš nějaká tajemství, která jsi mi neřekla? - Ano. - Jaká? Mám ráda Griffina. Máš ráda Griffina? Kdo to je? Jeden kluk ze školky. Je moc hezkej. Vážně? Jmenuje se Griffin? Ví, že si myslíš, že je hezkej? Jo.

Jednou mě totiž honil. Tak se to pozná. Nechala ses chytit? - Ne. - Ale tajně sis přála, aby tě honil, že jo? Ano. Tak je to vždycky. Proto ženám nerozumíme. Co to s váma je? - Chápeš? - Jo. Chceš se na něco zeptat víly Pravděnky? Jen do toho.

Mohla bys mi k narozeninám koupit automat na žvýkačky? Tak jo. Tak to bychom měli. Hrozně rád jsem tě poznal. Díky, žes většinou říkala pravdu. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já jen doufám, že ten automat dostane!

1200

Odpovědět

Je to běhna, stejně jako všechny ženy. Mají to dáno geneticky, takže za to nemůžou, ale nemělo by být dovoleno ženám volit či zastávat jakékoliv významnější pozice.

3238

Odpovědět

tvl, imigranti už umí používat google translator, to jebu.

7921

Odpovědět

+DinoCopA k****i mají přístup k internetu

32

Odpovědět

Jsem za ni jen a jen rád, že si přeje být honěna Griffinem a né honit Griffina.

1313

Odpovědět

Griffin si pohoní ať tak, či onak

1271

Odpovědět

Když si holky všímáš moc, si dotěrnej. Když moc málo, seš blbej :D

Podle mě to gayové vyhrávají na plné čáře, že nemusí řešit takové hovna :D

2035

Odpovědět

Gayové právě hovna řešit musí :D If you know what I mean

2142

Odpovědět

Něco podobného mi jeden gay kdysi řekl :D . Že od té doby, co nemusí řešit ženské problémy a nálady (dřív chodil s holkama), tak je šťastný člověk :D
Holt my heterosexuálové to musíme nějak přežít :D

404

Odpovědět

Jak říkal můj učitel elektra: Pravá láska je jen mezi dvěma muži :D

241

Odpovědět

+ExactlyMůj učitel elektra měl něco jiného: S cívkou je to jako s dívkou, nejdřív napětí a pak proud. :D

580

Odpovědět

+ExactlySPŠEBR?

41

Odpovědět

+ExactlyTo bude asi hodně běžný elektrikářský vtip, protože nám ho zase říkal učitel elektra na SPŠE ve Frenštátě p.R. :)

130

Odpovědět

+ExactlyNáš fyzikář ještě přidal: Odpor jenom zdánlivý :D

150

Odpovědět

zlate dievčatko :D

1362

Odpovědět

2:16 Jsi na spoluzakum vzdycky hodna

260

Odpovědět

Kimmel je fakt chudák...odpad

09