Detektiv lži: Vánoční speciál #2Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:6 996

Vánoce se blíží a Santa má co dělat, aby mezi všemi dětmi vybral ty, které si vánoční dárky opravdu zaslouží. Na pomoc mu přichází Jimmy Kimmel s vílou Pravděnkou a falešným detektorem lži. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Jak víte, Santa Claus má v těchto dnech plné ruce práce. Vyrábí hračky, lidi zpochybňují jeho etnický původ. Má toho moc. S Guillermem jsme se rozhodli mu pomoct. Vybalili jsme náš detektor lži, abychom zjistili, které děti si dárky opravdu zaslouží. Ten detektor je falešný, ovládám ho nohou. Ale to sedmiletá Taylor nevěděla, a tak přísahala, že bude mluvit jenom pravdu.

JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI - Ahoj, těší mě. - Taky mě těší. - Tohle je víla Pravděnka. - Ahoj, těší mě. Víla Pravděnka tě připojí k detektoru lži. - Dobře? - Dobře. Je to elektronické zařízení napojené na tvoje prsty a hlavu. Když zalžeš, ozve se bzučák, takže budeme vědět, že lžeš. - Musíš říkat jenom pravdu.

Dobře? - Dobře. Tak jo. Určitě víš, že se blíží Vánoce. Udělala jsi letos něco špatného? Cokoliv. Ne. Hned ze začátku už mi lžeš... Řekni mi, co špatného jsi provedla. O nic nejde, jen řekni pravdu. Někdy neuklízím po svém psovi, protože... Santa taky ne. Jednou jsme byli ve Virginii, bylo to den po Vánocích, vyjdu před dům a říkám si: "Co to je?"

Bylo to velké sobí hovínko. Nechápala jsem to, myslela jsem, že po svých sobech uklízí. Něco ti povím, ale byl bych rád, kdyby to zůstalo mezi námi. Váš trávník nepokadil Santův sob. Byl to Santa. Celou noc je v těch saních a se všemi těmi sušenkami, co mu lidi nechávají, si prostě musí ulevit. Tenkrát ve Virginii to byl Santa.

I Santa někdy dělá špatnosti. Jednu dobu kadil Santa přímo v domě. Přesně. A byl z toho problém, protože lidi z toho pak vinili děti. Myslíš, že je lepší dárky dávat, nebo dostávat? Myslím, že dávat. Jako dávat někomu. Jako když oni dávají. - Když oni dávají. - Oni tobě. Jistě, to dává smysl.

Takže je lepší přijímat než dávat? Jo, tak nějak. Musím k tomu ještě dospět. - Cože? - Že k tomu musím ještě dospět. Udělala jsi něco opravdu hezkého? Vlastně ani ne. Nic mě nenapadá. Jsem rád, že jsi tak upřímná. Ne každý dělá hezké věci. - Každý ne. - Včetně tebe. - Můžeš udělat něco hezkého ještě před Vánoci.

- Jo. Děláš domácí práce? - No... ne vždycky. - Ne vždycky. - Pověz mi víc. - Někdy, když mi táta řekne, ať vyvenčím psa, tak to neudělám. Ale to je práce Stuarta a ten to nedělá nikdy. - Kdo je Stuart? - Můj bratr. - Jistě. - Jmenuje se podle myši? - Ne. On je myš? Zná ten film o tom myšákovi Stuart Little.

Mám si ho napsat na seznam dětí bez dárků? No... možná... nebo... - Co třeba půl dárku? Něco rozpůlíme a dáme mu jen půlku. - Jo. - Třeba... - Půlku sušenky. Něco jako půl náramku nebo řetízku. To je dobrý nápad. Dostane půl náramku, nebo půl řetízku. Nebo prstenu. Chceš mi o letošku říct ještě něco?

Cokoliv, co bych mohl říct Santovi. Čím hodnější jsi byla, tím víc dárků dostaneš. Tak to funguje. - Ne, nic mě nenapadá. - Nic? Poslední otázka. Myslíš, že je víla Pravděnka krásná? Ano. Kromě toho bílého, co tam tak... - Já se neptal na...

- To by mohlo být hezčí. Jen se na ni podívej. Myslíš, že je krásná? Zbožňuju ty křídla a růžová je moje oblíbená barva. Ale já se tě ptám, jestli si myslíš, že je krásná. Ano. Až na ten knírek. Měla by se oholit? - Ano. - Vidíš, vílo Pravděnko, říkal jsem ti, ať se oholíš. Na Vánoce se oholím.

Na Vánoce se oholí. - Dobře. - Dobře? - Nezapomeň na vodu po holení. - Jasně. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

daju sa niekde pozriet cele casti? nemusia byt otitulkovane, len proste nikde to neviem najist, pozerat to clovek moze len zo štatov, ale niekoho uz muselo napadnut to nejak obist :P

00

Odpovědět

Dá je na "detektor lži" a pak se jich stejně skoro na nic nezeptá...zdá se mi že už mu trochu dochází dech, a to to býval kdysi můj nejoblíbenější moderátor...

13

Odpovědět

Je vidět, že se na konci poučila, jak detektor lži funguje a snažila se to zakecat :D

421

Odpovědět

Vše zakecat - prostě typická ženská, jsem na ni hrdá :D

341