Detektiv lži: Vánoční speciál #1Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:226
Počet zobrazení:5 382

Oblíbený detektiv lži je zpět! V předvánočním čase se Jimmy Kimmel rozhodl pomoct Santovi zjistit, které děti byly hodné a dárky si zaslouží a které ne. Dnes Jimmy vyzpovídá sourozenecké duo Fletchera a Sammyho. Podívejte se i na další videa z našeho speciálu Vánoce 2015.

Přepis titulků

Do Vánoc zbývají necelé tři týdny a Santa toho teď má moc. S Guillermem jsme se rozhodli pomoct mu rozhodnout, které děti byly zlobivé a které hodné. A to pomocí detektoru lži. Náš detektor je falešný, což děti neví, takže jejich odpovědi jsou upřímné. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI Ahoj, já jsem strážník Jimmy. Těší mě. - Tohle je víla Pravděnka.

- Ahoj, jak je? Položíme ti pár otázek. Víla tě připojí k polygrafu. - Víš, co to je? - Ne. Je to detektor lži. Víš, co je detektor lži? Ne. Když zalžeš, tak zabzučí, protože pozná tvoje... pochody. Tak jo. Můžeme začít? - Jo.

- Jak se jmenuješ? - Fletcher. - To je pravda. Dobře. - Kolik ti je, Fletchere. - Šest. - Šest. Udělal jsi letos něco špatného? Asi už jsem to zapomenul. Zapomenul? Takže si na nic nevzpomínáš? Podle přístroje si vzpomínáš, je to tak? - Jo. - Řekni mi, co špatného jsi udělal? Brácha mě při fotbale srazil, tak jsem ho srazil taky.

Takže říkáš, že ty špatné věci děláš jenom proto, že si brácha začne. - Jo. - Dobře. A co jsi letos udělal hezkého? Santa mi přinesl... dárky, které teď mám. A teď je pořád mám, ale brácha je trošku rozbil. No, to není něco hezkého, cos udělal, ale je to špatnost, co udělal brácha.

Jak se jmenuje? - Sammy. - Sammy. Tak jo. Řekni mi, co špatného udělal? - Strká do mě, jak už jsem říkal. - Strká do tebe. Je dobrý, když si chce zahrát fotbal. Rád s ním hraješ fotbal, ale nemáš rád, když tě srazí. - Jenom proto, že to dělá moc drsně. - Je na tebe moc tvrdej. - Kolik je bráchovi? - Čtyři. - Jsou mu čtyři?

- Je trochu silnější. Tys ho někdy srazil drsně? Ne, protože jsem milý kluk. Jo, takže jsi milý kluk. Ale Sammy není milý kluk. - On je drsný kluk. - To si napíšu. Sammy není milý kluk. Je to drsný kluk. Rád bych sem Sammyho přivedl a zeptal se ho. - A máme tu Sammyho. Ahoj, jak je? - Dobře. Teď tu byl tvůj bratr.

Seděl tam, co teď ty. Znáš ho? - Jak se jmenuje? - Fletcher. Fetcher mi řekl, že... jsi drsný kluk. A že on je milý kluk. Je to pravda? Je to pravda. Rád ho občas srazíš? Co se pak stane?

Naštve se? Naštve. A co řekneš, když se naštve? - Promiň. - A myslíš tu omluvu vážně? Takže ve skutečnosti ti to není líto. Ne. Prostě to jen tak řekneš, aby si přestal stěžovat. Stěžuje si hodně? Udělal jsi letos něco hezkého? Ne? Vážím si tvé upřímnosti. Řekni nám o nějakých zlomyslnostech tvého bratra.

Často mě kouše. On tě kouše? - To ho musíme znovu přivést. - Jo. - Fletchere, víš, proč jsme tě znovu zavolali? - Proč? Když jsem se ptal, cos udělal špatného, nezmínil ses o kousání svého bratra. - Jo, na to jsem zapomněl. - Zapomněl? Zapomněl, nebo jen nezmínil? Zapomněl.

- Tak nezapomněl. - Že ne? Omluvíš se bráchovi za to kousání? - Promiň. - To je dobrý. Teď se můžeme posunout dál. Dáte si pusu? Na důkaz, že opravdu... Fletcher dává pusu Sammymu, ale Sammy nedává pusu Fletcherovi. Jen do toho. Tak. Víla Pravděnka vám to sundá.

To bylo rameno. Myslel jsem na obličej. To nebyla pusa, jen takové zobnutí. Dejte si pusu. - Podržím ti to. - To bude fajn. To bylo skvělý. To se Santovi bude líbit. Veselé Vánoce, kluci. Většinou jste byli velmi upřímní. Řeknu Santovi, že jste letos byli hodní. - Dobře. - Dáte si ještě pusu? Sammy, líbilo se ti to?

Je to drsný kluk. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co je to tam učí za homosexuální praktiky?!!!

3312

Odpovědět

To tackle znamená ve fotbale obehrát (obrat o míč)

02

Odpovědět

Dobře no, v americkém fotbale je to i obrat o míč formou sražení na zem :-)

50

Odpovědět

Nejde vůbec o obrání o míč, v AF je to prostě sražení hráče s míčem na zem, abys zastavil jeho progres, hotovo :D

50

Odpovědět

Konec to zachránil :D

160

Odpovědět

Sammy did you like that?...:D:D:D

423

Odpovědět

Veru, mám komentář k překladu... Myslím že v 1:35 ten klučina říká:
Santa's giving me a couple presents, that I have.
Ne (dle tvého překladu):
Santa's giving me a cup, present that I have.
Ono to taky dává větší smysl, že? :)
Dále se klučina vyjadřuje ve smyslu množného čísla, což jde také proti teorii hrnku. :)

201

Odpovědět

Opraveno. Díky.

50

Odpovědět

"It senses your .... stuff" :D :D ... Každopádně by mě jako rodiče lehce znepokojovalo Jimmyho nadšení pro líbající se děti. :D

1123

Odpovědět

takovej pedofil :D

1345

Odpovědět

A ještě nabádá k homosexuálnímu incestu… :D

1136

Odpovědět

+VethA navíc těm dětem lže

151

Odpovědět

+Vethhomosexuálne incest p***o s trpaslíkmi. To znie ako inšpirácia na dnešný večer diky ;)

151