Detektiv lži #6Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:361
Počet zobrazení:7 997

Jimmy Kimmel opět úřaduje na své bývalé škole coby detektiv lži. Dnes si vezme na paškál šestiletého Marlina, který zaujme svou známostí.

Přepis titulků

Jestli něco nemám rád, jsou to lži. Lhaní je špatné, a tak se mu snažím u dětí zamezit. Provedl jsem výslech na své bývalé škole v Brooklynu. Vzal jsem s sebou falešný detektor lži a Guillerma, abychom spolu s Marlinem všemu přišli na kloub. Příjemnou zábavu. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI - Jak se ti vede? - Dobře. Tohle je víla Pravděnka, nasadí ti helmu.

Ta helma je připojená k tomuhle stoji. A ten mi řekne, jestli mluvíš pravdu. Říká se mu detektor lži. Jasné? Tak jo. Dobře. Jak se jmenuješ? - Marlin. - Kolik ti je, Marline? - Šest. - Co rád děláš? - Hraju basketbal. - Basketbal? Dobře. - Líbí se ti ve škole? - Ano. - Líbí se ti ve škole?

- Ano. Něco se ti na škole nelíbí? - Ano. - Tak jo. Dobře. Podváděl jsi někdy při testu? - Ano. - Pověz mi o tom. Jak se ti to povedlo? Dobře. Dostal jsem 93 bodů. Ale jak jsi podváděl? Díval jsem se k sousedovi.

- Opisoval jsi od kamaráda? - Ano. Měl jsi strach, že tě načapou? - Ne. - Proč ne? Učitel se díval jinam. Pak je to jen jeho chyba. - Jo. - Jo. Na něco se tě zeptám. Viděl jsi někdy nahou paní? Ne.

Ne! - Ano. - Jak se to stalo? Viděl jsem nahého tátu. - Tvůj táta je paní? - Ne. Dělají tví rodiče nějaké hlouposti? Můj táta moc nadává. - Opravdu? - Jo. - Někdy taky nadávám.

- Opravdu? - Ano. - Co třeba? - Ku*va. Máš průšvih, když to řekneš? - Ne. - Protože nikdo neví, že to říkáš? Jo. Máš holku? - Ano. - Jak se jmenuje? - Jamie. - Kolik je Jamie? - Osmnáct. - Osmnáct?

- Páni. - Poznali jsme se na táboře. - Na táboře? Myslíš, že se s ní oženíš? - Jo. - Opravdu? Vědí rodiče, že se scházíš se starší ženou? - Ano. - A schvalují to? - Ano. - Nevadí jim, že se budeš ženit? Nevadí. Páni.

- Můj bratr má taky holku. - Opravdu? - Jo. - Kolik mu je? - Dva. - A už má holku? Kolik jí je? Třicet? - Tři. - Kolik? - Tři. - Jsou jí tři? - Ano. Líbí se vám starší ženy, co? Řekl jsi nám o sobě hodně, Marline. Co kdybych vám řekl o včerejšku?

O včerejšku? Co se stalo? Šlápl jsem do psího hovínka a do žvýkačky. Šlápls do hovínka i do žvýkačky? To ten pes žvýkal žvýkačku? Jak se to stalo? Šlápl jsem do hovínka a měl jsem ho po celém chodidle. Pak jsem se osprchoval a pak jsem šlápl do žvýkačky, když jsem s tátou hrál basketbal. - Tos měl včera špatný den.

- To ne. Byla to legrace, když jsi do toho šlápl? - Velká. - Byla to sranda? - Jo. Vypadá to, že si užíváš maličkosti. - Jaké maličkosti? - To je jedno. Díky, Marline. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

víte co se stane, když v horkým, ale opravdu horkým dni šlápnete bosou nohou do ho*na?
-
je jenom vaše...

02

Odpovědět

0:30 je překlep, je na tam na "stoji" místo "stroji".

10

Odpovědět

kura, i takový malý zmetek si dokáže najít babu :D

461

Odpovědět

fuj Jimmy Kimmel 1/10

646

Odpovědět

nenadávej na VČ
http://www.ajvngou.cz/novy-projekt-t********t-cz/

912

Odpovědět

Ten web vypadá jako kdyby ho dělal Mr. Hankey

85

Odpovědět

Ten kluk byl dobrý. Byla by docela sranda, kdyby se nějakému děcku podařilo lhát a Jimmy by si ničeho nevšiml.

210

Odpovědět

V tomhle věku si ty děcka vymýšlí děsný sračky. Ale to, že byl nadšenej když stoupl do hovna mu věřím, a docela závidím :D

1072

Odpovědět

Nejhorší je, když děti se rozkecají a řeknou něco, co dává dvojí smysl před vícero lidmi - "Táta strejdu honil a pak jsme museli honit i my" - to se pak těžce vysvětluje.

306

Odpovědět

...
http://bit.ly/1NAFtLn

42