Detektiv lži #5Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:233
Počet zobrazení:6 463

V dalším dílu Detektiva lži navštívil Jimmy Kimmel svou starou základní školu v Brooklynu a podrobil testu pravdomluvnosti nadějného basketbalistu Marcuse.

Přepis titulků

Příští týden jedeme točit do Brooklynu, tak jsem si řekl, že zajdeme do mé staré školy popovídat si s dětmi. Sbalil jsem svůj detektor lži a zamířil do své staré školy. Vzal jsem s sebou svou vílu Pravděnku Guillerma a popovídali jsme si s Marcusem. JIMMY KIMMEL DETEKTIV LŽI - Ahoj. - Ahoj. - Jak se máš?

- Dobře. Jen se posaď. Tohle je víla Pravděnka. - Jak se máš? - Dobře. Nasadí ti takovou helmu. Říká se tomu detektor lži. Podle toho poznáme, jestli někdo lže. Stačí, když budeš říkat pravdu, celou pravdu a nic než pravdu. K tomu ti pomáhej Bůh. Zvládneš to? - Dobře.

Jak se jmenuješ? - Marcus. Kolik ti je, Marcusi? - Sedm. - Sedm let. Rád vtipkuješ? - Ne. - Ne? Takže rád vtipkuješ. Vtipkuješ někdy? - Jo. - Někdy ano. - Lžeš často? - Ne. Proč tolik lžeš?

Dobře. Řekni nám něco o sobě. Co rád děláš? - Hraju. - Co hraješ? - Basketbal. - Basketbal? Co dál? Máš rád hudbu? - Ne. - Takže nemáš. Ale rád na hudbu tancuju. Rád tancuješ, ale hudbu samotnou rád nemáš?

Jo. Jasně. Je to jako… když rád zdobíš dorty, ale nerad je jíš. - Je to dobrá analogie? - Jo. - Víš, co to je analogie? - Ne. Dobře. Výborně. Čím chceš být, až vyrosteš? Basketbalista.

Rád se sprchuješ s klukama? Jasně. Dobře. A co doma? Jsi doma hodný? Takže někdy zlobíš? - Jen trochu. - Trochu? Jak zlobíš? - Třeba… Často doma dostanu trest. - A za co? Třeba…

Někdy za domácí úkoly. - Protože je neděláš? - Jo. - Nedělat úkoly je větší zábava. - Nedělat úkoly je větší zábava. Proč to rodiče nechápou? Protože jsou velcí a vědí, že když neděláš úkoly, dostaneš se do problémů. - Je zábava být dospělý? - Jo. Je zábavnější být dospělý, nebo dítě?

Být dospělý. - Proč myslíš? - Protože můžeš řídit. Řízení je prima. Kam bys řídil, kdybys mohl? - Na basketbal. - Miluješ basketbal, co? Tak jo. Myslím, že to bude všechno. Chceš nám říct ještě něco? Nějaké svoje tajemství? Mám tajemství, ale nemůžu ho nikomu říct.

Nám můžeš. Jsme tu… - Ale nesmíte to nikomu říct. - Nám to říct můžeš, jsme od policie. Když mě někdo ukradne… mám tajné heslo. Je to "oheň". Tak to heslo asi teď budeme muset změnit. Dobře. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fuj Jimmy Kimmel

02

Odpovědět

Může mi někdo prosím vás vysvětlit, jak to myslí s tím bezpečnostním heslem?

60

Odpovědět

Když tě někdo chce unést, tak nemůžeš řvát pomoc, protože nikdo nepřijde. Řve se Hoří!, protože to lidi přijdou.

451

Odpovědět

Protože lidi jsou zvědavý, bezcitný hovada, co musí vidět každej prd, co se stane (jeden příklad za všechny - když se někde stane v jednom směru nehoda, okamžitě se ucpe i druhej směr, protože všichni si musej prohlídnout tu strašně zajímavou událost, co kdyby tam dokonce někdo zařval...). Takže zatímco se nikdo neotočí při volání o pomoc, pořádnej fajrák stojí za to vidět.
Zajímavý taky je, že čím menší skupinka lidí, tím větší ochota pomoct. Je to dáno tím, že v případě většího počtu lidí si každej z nich řekne, že určitě pomůže ten další.

174

Odpovědět

To je kdyz pichas s holkou a ta te privaze k posteli a ma dovoleno si s tebou delat co chce. Ale zaroven nechces, aby to prehnala, jako ze ti strci dildo do p****e nebo pochcije vlasy, tak si domluvite bezpecnostni slovo a kdyz ho reknes, tak vi, ze je to uz pres caru.

614

Odpovědět

+RossiJedno z těch tradičně používaných, i když ne moc známých slov je Flüggåɘnk∂€čhiœßøl∫ên.

630

Odpovědět

chytli jste tu kauzu kde se Jimmy opřel do herních youtuberů a schytal asi největší hate co jde :D
počátek https://www.youtube.com/watch?v=Ji9KmXwrA5Y
druhé
rýpnutí https://www.youtube.com/watch?v=wZJHhM5uKlg
a
snaha o mír https://www.youtube.com/watch?v=GtZgpEqfoaI

200

Odpovědět

bohužel má pravdu. já to dycky bral jako největší křivdu, když se kámoši nahnali ke konzoli/automatu a já musel koukat a čekat, až se na mě dostane řada. já se taky sem tam kouknu na nějaký let's playe, když se třeba rozhoduji, jestli si tu hru koupit, ale to, že někdo na tahle videa kouká pravidelně a tráví u toho hodiny a hodiny, místo aby si tu hru zahrál, je pro mě skutečně nepochopitelný.

208

Odpovědět

+BartlettSe stejnou logikou člověk může místo koukání na film v něm hrát. Nesmysl. Lidi se na to dívají, protože je to baví. Stejně jako se někteří dívají na fotball i přestože se můžou sebrat a začutat si venku.

736

Odpovědět

+Bartlettnekteri jako ja na ty hry nemaji pc tak se aspon podivaji na let's play a jde hlavne o komentovani ....

121

Odpovědět

+BartlettU drtivé většiny lets playerů/youtuberů jde především o to, že jsou to komici. Ze špatných her dokážou vytěžit, dejme tomu, 20 minut kvalitní zábavy na video. U dobrých her jde o víc. Zajímají tě různé reakce na různé situace, podívej se například jak je rozrostlý channel FineBros a jejich vedlejší channel React, kde reagují na videa, hry a různé problémy. To samé je lets play, akorát v semtam jinačí formě. Na závěr - jde i o to, že určité hry mají více endingů a já třeba nemám čas hrát celou hru znovu, tak si najdu určité momenty a spojím hned 2 věci najednou - zjistím další možné konce a zároveň se podívám na reakce pár youtuberů. Jinak jak už poznamenal kolega nademnou, někdy jednoduše nemáš dost dobrý pc či určitou konzoli a víš, že v dohledné době ani mít nebudeš, ale zajímá tě příběh "tamte" hry, tak lets play je naprosto ideální. Pff, jsem se rozepsal až mi oběd vystydl.

111

Odpovědět

Ten hate byl zaslouženej i když přehnanej. Neměl žádný řádný argumenty a povídal nesmysly.

65

Odpovědět

Tak hlavně že se rád sprchuje s klukama :D :D

471

Odpovědět

nový smajlové? :O :3

32

Odpovědět

To heslo "oheň je mu asi tak užitečné, jako plivání před lavinou :D

141

Odpovědět

co to je za nové hnusné smajlíky? TWF? :( :P :) :D :-/

141

Odpovědět

Není. Člověk má málo času, tak stihne zařvat jen omezený počet slov. Nestihne "Někdo mě unáší". Proto řve jedno slovo. Když začneš volat o pomoc, tak se nikdo ani neotočí, ale musíš volat Hoří, protože jedině v tom případě to někdo začne kontrolovat nebo někoho zajímat. Je to kvůli tomu, že pomoc řve každý ňouma a lidi si na to zvykly.

100

Odpovědět

+smazano*zvykli.

40

Odpovědět

"Ahoj, já jsem kolega tvé maminky, jí se udělalo špatně a museli ji odvézt do nemocnice tak mě poslala za tebou abych tě vyzvedl ze školy"
"A jaké je heslo?"
"Heslo?"
"Kdyby vás poslala moje mamka, tak by vám ho řekla" ...

Tady máš ukázkový případ k čemu je takové heslo dobré...
Používají ho někdy i dospělí lidé, pro případ že by měli třeba s únoscem za zády telefonovat nějakým svým známým nebo rodině, a nemohli říct že byli uneseni, prostě během telefonátu použijí nějakou určitou frázi podle které druhá strana pochopí situaci...

350

Odpovědět

Chtěl jsem tu vypíchnout jak mu odkejval, že se rád sprchuje s klukama, což mi přišlo hrozně vtipný ... ale má někdo tušení jak se sakra foneticky přepisuje ten zvuk co při tom udělal? :D

181

Odpovědět

Trošku tady zlobí diakritika, ale zkusil bych něco jako: / ʔ◌̃ə˨.ˈh◌̃ɘ˦ / :-P

11