Celebrity čtou urážlivé tweety #9Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:137
Počet zobrazení:9 006
A zase je tu Jimmy Kimmel a jeho pravidelná nálož nepříliš pěkných twitterových reakcí na celebrity. Kdo bude setřen? A kdo to naopak pisateli nejlépe vrátí?

Přepis titulků

CELEBRITY ČTOU URÁŽLIVÉ TWEETY Will Ferrel je přeceňovaný! Sorry, ale akorát řve. Je to tak trochu pravda. John Hamm je snílek s taťkovským tělem. #prafda Na*er si, Chrisi Rocku, za to, že jsi hrál ve filmu Machři 2. Kdyby tě žena při rozvodu o všechno obrala, hrál bys tam taky.

Raději bych si do análu zasadil jedovatý břečťan, než abych poslouchal zprávy o Kim Kardashian. Do toho. Prosím. Maisie Williams vypadá jako velice mladá babička. #davidharbour Hej, ču*áku, pojď mě praštit do ksichtu. Do toho, čulib*ku. Pěkné. Můj poslední prd tak strašně smrdí, že ho ve vedlejší roli doplní David Spade.

To ujde. Byl jsem na konkurzu a nevěděl jsem, jestli mi to dali. Pé*o Jakea Gyllenhaala smrdí jak voda po párcích. Hotové haiku. Krásné. Nohy Zendayi určitě smrdí jako cibulové kroužky. Tak schválně. Ne, voní po úspěchu.

Musí být děs, když z roztomilého kloučka vyroste úchylák. Ano, Frede Savagi, mluvím o tobě. To je... pravda. Tiffany Haddish má nevymáchanou hubu. Takovou mrchu nemůžete nikam vzít! Ať už drží hubu. Víš ty co? Ty drž hubu, když tě sleduje 14 lidí. Ale díky, žes jim mě představil.

Myslíte, že měl Martin Short někdy sex? Podle mě nikdy neměl sex. Čím starší Mark Hamill je, tím víc vypadá jak Yoda. Jako fakt, viděli jste ho poslední dobou? Je to Yoda. Hustej stěr tohle byl. Díky moc. Sarah Paulson, ty ště*ko, mám z tebe smíšené pocity. Víš ty co, ty mam*de? Já mám z tebe taky smíšené pocity. Zm*d.

Kappa_Kappa píše: Jeff Goldblum mě začíná iritovat. Jasně, kámo, jsi výstřední, chápeme. Máš divné svetry. To se máš. Naprosto chápu, co tím myslíte. Na vašem místě bych se asi cítil stejně. Líbí se vám moje košile? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na Jeffa Goldbluma nešahat, to je náhodou hroznej machr... i když je zvláštní... a výstřední... a tak podivně svůj... ale je to machr.

210

Odpovědět

S tou Maisie Williams to ale trefili :D

311

Odpovědět

Me vubec mi neprijde, ze vypada jako stara baba. Naopak je dost sexy

219

Odpovědět

+Tom75Tam bolo, že vyzerá ako mladá bába..

180

Odpovědět

+Tom75Sexy..fakt jo? :-D

00