Zvládnou otcové odpovědět na základní otázky týkající se jejich dětí?Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:214
Počet zobrazení:11 983

Tým Jimmyho Kimmela se zase jednou vydal do ulic mezi "obyčejné Američany" a tentokrát zjišťoval u příležitosti Dne otců, jak jsou na tom tatínkové, co se týče znalostí základních faktů o jejich dětech.

Poznámka: Den otců se slaví třetí neděli v červnu.

Přepis titulků

V sobotu je Den otců. A pokud to nevíte, otcové jsou lidé, kteří po večeři usnou, zatímco vaše matka vyjmenovává, kolik který příbuzný přibral. Ale není jednoduché být otcem. O otcovství se neví, že hodinu denně musíte na zemi předstírat, že jste kůň. Ale my jsme vymysleli zábavu vhodnou pro tento svátek. Otestovali jsme pár otců. Vyšli jsme do ulic a zeptali se jich na základní otázky ohledně jejich dětí.

Zde je náš první Taťkovský kvíz. - Jste si se synem blízcí? - Řekl bych, že jo. - Považujete se za angažovaného rodiče? - Jo. Zeptám se vás na otázky ohledně syna. Odpovězte, jak nejlépe dokážete. Kdy má váš syn narozeniny? To je dobrá otázka, protože to nevím. - Opravdu to nevíte?

- Ne. - Jste si blízcí? - Jo. Jaký je nejoblíbenější školní předmět vaší dcery? - Sociologie. - Je to tak? Ne. - Do jaké třídy vaše dcera chodí? - Do deváté. Jak se jmenuje škola vaší dcery? Základní škola Ash Creek? Ne.

- River Creek? - Ne. Nějaký Creek? Ne. Jakou barvu mají oči vaší dcery? - Hnědou. - Zkontrolujeme to. - Špatně. - Jsou modré. Ale mám i hnědookou dceru. Kdy se vaše dcera narodila?

V květnu. Sedmnáctého. Ale ne, čtrnáctého. A rok nevím. Jak se jmenují učitelé vaší dcery? - Paní Jonesová. - Ne. - Paní Mooreová. Ne? - Ne. - Ta učila ji. - Ta mě učila na základce. - Vyjmenujete jejich učitele? - Samozřejmě že ne. Kdy mají vaše dcery narozeniny?

Proč mi to děláte? - A co ona? - Vzdávám to. - Ani tip? - Včera! No jo, včera! Děs. - Včera měla narozeniny a vy jste zapomněl? - Ano. Vyjmenujete nejlepší kamarádky vašich dcer? A jméno jejich doktora?

A jméno jejich zubaře? Kdy se vaše dcery narodily? Ano. 28. května 2009. 8. srpna 2013. 24. února 2006... OTEC ROKU OTEC VŠE NEJLEPŠÍ KE DNI OTCŮ Tak snad příští rok.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím, že tyhle věci nejsou vůbec důležitý. Jako otec si klidně nebudu pamatovat narozeniny svých dětí a budu je mít napsaný v kalendáři, raději se jich totiž třeba každej den zeptám jak se mají.

1610

Odpovědět

tupci

17

Odpovědět

Moj ocino tiez nevedel presne kolko sme mali rokov, triedu do ktorej sme chodili... Robil ale dlho a mal tri deti. Vobec mu to nezazlievam. Teraz si ale pamata vsetko ;) A ja ho chapem. Kazdy rok mi ubehne rychlejsie a to este nemam deti. Navyse veci riesim az ked nane pride cas. Hodne pouzivam kalendar snazim sa co najmenej zatazovat mysel. Proste si mysim ze je to druh muzskej natury (ktore je urcite viacej druhov) ;)

243

Odpovědět

:D :D

10

Odpovědět

No jo no, tak ať se zkusí žen zeptat, kde je hlavní uzávěr vody, pojistky, olej do auta, jak se zatápí v kotli... :D Jsem žena a můj muž by dal ty narozeniny, jméno doktorky nebo zubařky taky, jméno školky asi plus mínus, ale ptát se na jména učitelek je podraz. :) Však to by mě zajímalo, jestli by žena věděla třeba jméno nadřízeného nebo nejbližších kolegů muže, pokud se nestýkají.

1513

Odpovědět

Jako vědět jmena učitelu zubařu nej kamaradu tak to jsou kraviny to se nedivím že neví ale vědět kam chodí do školy a kdy mají narozeniny jako rly? nevědět kdy mají jejich děti narozeniny tak to je už opravdu ostuda.

280

Odpovědět

+Radek33Tak s tou školou je to asi dvousečný... My školu ještě neřešíme, ale školka má pětislovný název, tak nevím, jestli by to muž dal přesně. Podle mě to bylo spíš o jménu školy, ne o místu. Jestli o místu, tak je to trapas. Narozeniny jsou fakt ostuda.

31

Odpovědět

Tohle srovnání je dost mimo. Děcka sou to obou rodičů. A jestli maji nějak rozdělený starání o domácnost, to už je jejich věc, pokud žena neví, kde je hlavní uzávěr vody, tak muž třeba neví, kde je čistící prostředek na koupelny. Ale základní údaje o dětěch by snad měli vědět oba.

80

Odpovědět

Ve 2:38 říká 28. května, ne 25.

10

Odpovědět

Díky, opraveno :)

10

Odpovědět

Romáci by mohli vyprávět. :D Kolikrát si nemůžou vzpomenout jak se jmenují když se jich ptám. :D

87

Odpovědět

Vtipné i smutné zároveň, dokud si člověk neuvědomí, že je to jen nahrané.

426

Odpovědět

Nahrané ne, ale to, že v takovýchhle sestřizích z kupy odpovědí vyberou vždycky ty největší exoty, to zas jo.

460

Odpovědět

+DaevinNo to víš že jo. Tím budou určitě ztrácet čas/peníze.

024

Odpovědět

+Kafka TamuraNejaky dokaz alebo len kospiracny expert ?

101

Odpovědět

+Kafka TamuraJasně, takže natočit pár náhodných lidí na ulici a rovnou se jich poté zeptat, zda můžou záběry zveřejnit stojí šííílený prachy a času. To tady pan Kafka navrhuje, že když to raději celé nafixlujem, předtočíme, najmeme herce, seženeme dětské herce, které jim budou podobné, sepíšeme s nima smlouvy a nakonec jim zaplatíme celý natáčecí den..... tak to bude levnější a časově méně nákladné.

10

Odpovědět

Tohle je vlastně podraz :) Muži a ženy vnímají úplně jiné věci, tyto otázky jsou pro matky. Ono je to právě o těch rolích, v normální rodině, o kterých se teď nesmí moc nahlas mluvit...

3124

Odpovědět

Souhlasím, ale byla to sranda :)

90

Odpovědět

Tak ja nevim, ale snad kazdej tata by mel vedet kdy ma jeho dite narozeniny, do jaky chodi skoly a kdo je jejich ucitel, nebo ne? :D

372

Odpovědět

Co je to zase za žvást, že se o normální rodině nesmí mluvit?

177

Odpovědět

To není otázka pohlaví. :D Co je to za tátu který neví kdy se narodilo jeho dítě ?

362