Nepříjemná večeře s Mattem Damonem a Jimmym KimmelemJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:6 292

V rámci charitativní akce pro organizaci Next for Autism se i přes svůj ne úplně skvělý vztah sešli Matt DamonJimmy Kimmel u jednoho stolu, aby své fanoušky pozvali na večeři. Je otázka, jestli by to byl opravdu tak příjemný zážitek.

Přepis titulků

Zdravím, já jsem Jimmy Kimmel. A já Matt Damon. Důvod, proč tu jsem s tímhle, je vybírání peněz pro Next for Autism, organizaci, která se snaží zlepšit život lidem s poruchami autistického spektra. - On je tu kvůli reklamě. - To je pí*ovina. - Ty seš pí*ovina. - Jsem tu, protože mi na tom záleží. - Na čem? - Na lidech. Tak jemu teď záleží na lidech.

Hádej co, já jsem lidiček. Na mně ti nikdy nezáleželo. Dobře. Odletěla sama. Končím s tím. S ním to dělat nebudu. - Ale. - Hází po mně věci. Bé, bé. Mám zavolat bémbulanci? Přestaň bulet. Myslel jsem, - že chceš vybrat peníze pro lidi. - To chci, ale nebudu tady sedět a nenechám si připepřovat život tvýma...

- Jsi ko*ot. - Co? Řekl jsi pepř. Chtěl jsi pepř. - Mohl bych toho nechat, prosím? - No tak. - Můžeme to ukončit? - Jsi neuvěřitelnej. - Takový mimino. - Házel jsi po mně pepř! Vážně? Fakt? Takže toho necháme, nevybereme pro nikoho nic, páč Jimmymu spadlo do jídla trochu pepře. - Já žádné jídlo... - Uklidni se, já to dodělám. Najděte si omaze.com/mattandjimmy, abyste vyhráli jedinečný zážitek, - nepříjemnou večeři se mnou a tamtím.

- Představte si tu závist vašich přátel, až jim řeknete, že jste seděli s nejoblíbenějším moderátorem Ameriky a sledovali jednoho z nejhloupějších a nejnechutnějších herců Hollywoodu jíst jeden sendvič za druhým jako prase. Představte si rozumnou konverzaci s držitelem Oscara, zatímco tamten podělanej pablb jí humus a škrábe se v rozkroku. Jděte na omaze.com/mattandjimmy pro svou možnost vyhrát nepříjemnou večeři s Jimmym Kimmelem apod...

- ...vraťákem. S podvraťákem. - Já ten vtip pochopil. Nebyl tak... To nebyl vtip. Nejlepší den vašeho života bude dost možná ten nejhorší toho mého. Mám stejný pocit. Podle mě jsi nejhorší ty. - Jo? - Jsi nejhorší den mého života. - Ale tebe nemá fakt nikdo rád. - To není pravda. Uvědomuješ si... Pro vaši šanci na setkání s Mattem a Jimmym u nepříjemné večeře a pro podporu Next for Autism jděte na omaze.com/mattandjimmy.

- Jsme hotoví? Super. Odcházím. - Jsi příšerný člověk. Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už je ta písnička, jak se nemají rádi, docela ohraná až nesmírně trapná

00

Odpovědět

Kimmela moc nemusím (nedívám se něj úmyslně; stejně jako třeba na Normana).
Spíš mi vadí to věčné obkládání každého přírodního nepovedence polštářkama aby se mu chudáčkovi sedělo celý jeho zbytečný život pohodlně.
Kopeme si jako civilizace hrob – sledujeme to už v přímém přenosu.

58

Odpovědět

Ještě v roce 1800 bylo právě 12 různých druhů řemesel (výsledek sčítání lidu v USA), dnes se různá povolání dají jen stěží spočítat.

Jinými slovy se členové společnosti tak specializovali, že každý může být úspěšný jen v tom svém - úzce vymezeném oboru, takže jsme si nevykopali hrob, ale naopak dokážeme uživit i ty, kteří by ve společnosti 19. století nejspíš zahynuli po 21. roku života...Stejnou optikou se můžeš podívat na zemědělství - třeba pěstování kuřiva, nebo zbytných produktů...

01

Odpovědět

+PNemluvil o profesích, ale o autismu...

10

Odpovědět

Kimmel jde s kvalitou v poslední dobou hodně dolů.

131

Odpovědět

Ten druhý se nejmenuje kvalita, ale Damon.

10