Rozumná rychlost s Keanu ReevesemJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:7 963
Keanu Reeves natočil spou s Jimmym Kimmelem svůj nový film Rozumná rychlost, který se má stát novou konkurencí pro sérii Rychle a zběsile.

Přepis titulků

Ve městě bez pravidel... Je tam všechno. Spočítej si to. A kde je to zboží? Jo, to zboží. Hned se vrátím. Jsou jediná pravidla... Desátá. Druhá.

Pravidla silničního provozu. Myslíš si, že mě chytíš? Nemyslím. Já to vím! Vůbec první film produkovaný Kalifornskou dálniční hlídkou. Doleva. Doprava. Doleva.

Před sebe. Národní unie hlídačů přechodů říká: "Jdetě, neutíkejte na tento film." Přerušujeme vysílání kvůli živému přenosu z Chopperu One. Je to nízkorychlostní honička. Uprostřed ulice. Zpomal! Hlídka pro bezpečnost spotřebitelů šílí: "Je to epická napínavá jízda, která vás nechá uprostřed vašeho sedadla...

ze kterého nespadnete." Retardér! Zpomal! Dvacet je moc! Propána! Šílenec! Ano?

Pane Nelsone, chtěl jsem vám poděkovat za váš štědrý dar... Nikdy nemluvte za jízdy. Keanu Reeves v Rozumné rychlosti. Používejte své blinkry.

Ahoj, jsem Jimmy Kimmel. Díky za zhlédnutí. Moc si toho vážím, a pokud chcete posunout náš vztah na další úroveň, klikněte dole na tlačítko pro odběr. Budu na vás čekat.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Vám to prišlo vtipné?

111

Odpovědět

No na tohle to rozhodně nemá.

Car Scene | Ali G Indahouse | SceneScreen

40

Odpovědět

+jAcAspoň človek ví, co dělal Bilbo, než přišel Froďák..

00

Odpovědět

+jAcJá už úplně zapomněl, že tam je ta hudba z Knight ridera :D To mi připomnělo tuhle pecku: https://www.mojevideo.sk/video/14ad8/kobra_11_knight_rider.html

00

Odpovědět

Ne, ale je tam keenu reeves, tak davam like

90