Vánoční elf 2.0Jimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:3 164

Vánoční elf je americká tradice – v rodinách, které mají děti, najdete na poličce vánočního elfa (elf on a shelf). Ten hlídá, jak děti zlobí nebo jsou vzorné, a každou noc dává vědět Santovi. Letos je ale k dostání jeho vylepšená verze…

Poznámka k překladu:
Na červené čepici je nápis Make Xmas Great Again (Udělejme Vánoce znovu skvělými). Jde o slovní hříčku na Trumpovo heslo Make America Great Again (Udělejme Ameriku znovu skvělou). Xmas je zkratka slova Christmas, někdy se píše také jako X-mas.

Přepis titulků

Vánoční elf nevidí úplně všechno. Proto tyhle svátky není žádné tajemství v bezpečí. Tohle jsou rukavice z Macy's, stojí 12,99 a jsou o velikost menší. Představujeme: Zuck má truck. Díky obrovské databázi Facebooku ví váš osobní Mark Zuckerberg úplně všechno. A tvoje máma má poměr. Mami, co je to poměr?

Zuck má truck ví, jestli jste zlobiví, nebo hodní. Zná každou vámi navštívenou stránku, každé místo, kde jste žili, každého kamaráda i ztracenou lásku vašeho života, každého stalkovaného spolužáka. Zuck má truck dokonce ví, kdy zemřete. - 63. - Co? A má funkční klakson. Boží. Takže zlobivé děti, buďte opatrné.

- Nepřísluší mi soudit, co je dobré a špatné. - Anebo ne. Protože Zuck má truck nenese zodpovědnost za vaše nebezpečné chování. Právě naopak. Zuck má truck ale použije svůj algoritmus, aby propojil všechny zlobivé děti v okolí. Santův seznam je zmanipulovaný. Útok na strom! Padej! Je to povstání dekorací se Zuck má truck, který z právních důvodů rebrandoval na Meta je raketa.

Sponzoruje barbecue omáčka Sweet Baby Ray's. Koupíte v lékárně. Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář