Joe Lycett a další historka o pokutě za parkování – 8 Out Of 10 Cats Does Countdown

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:3 257
Joe Lycett se tu o pokutách za parkování už jednou rozpovídal. Ale tím jeho pletky se zákonem rozhodně nekončí!

Přepis titulků

Čas na jazykový koutek. Joe, co pro nás máš? Tak tedy… Rád píšu dopisy, především písemné stížnosti. A nedávno jsem na Štědrý den dostal pokutu za parkování. V centru Birminghamu. Tak jsem napsal tuhle stížnost. Podle mých přátel jsem to přehnal, ale podle mě ne. Napsal jsem: „Drazí parchanti…“ To je fér, ne?

„Dostal jsem pokutu za parkování v centru Birminghamu 24. prosince. Možná toto datum znáte pod jeho známějším názvem, Štědrý den. Ve městě jsem kupoval jídlo a hračky pro nemocné a hladovějící děti. Starám se totiž o ně v místním sirotčinci. Navíc jsem kupoval dárek své staré matce. Závorka, jednalo se o čokoládu ve tvaru mužského genitálu, příhodně nazvanou čokokláda. Asi si umíte představit můj šok a zklamání po návratu k autu. Za čelním sklem jsem totiž našel pokutu za parkování.

Plakal jsem, jako plakal Ježíš na Štědrý den. Odpusť těm hříšníkům. Nevědí, co činí!“ To jsem si spletl s Velikonocemi. „Možná jsem také pronásledoval policistu se slovy: ‚Zhyň, Jidáši!‘ Jako platbu jsem ochoten nabídnout lahev cherry, když jsou ty Vánoce. Pokud se neozvete do 14 dní, klesne tato nabídka na půlku lahve. Pokud tuto nabídku odmítnete, zaplatím pokutu penězi pro sirotčinec, kvůli čemuž zůstane jedno ze slabších dětí o hladu.

Jmenuje se Graham.“ Přiložil jsem fotku. To jsem já jako malý. „Je mu šest, má plavé vlasy a andělský hlas. PS: Jen aby bylo jasno, pokud tu pokutu nezrušíte, zavraždím jedno dítě.“ To byl Joe Lycett! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář