Thumbnail play icon

Propuštění z vězeníLast Week Tonight

Přidat do sledovaných sérií 211
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:397
Počet zobrazení:6 254

John Oliver už ve svých videích probral mnoho problémů amerického soudnictví. Dnes přidává další problém. Pokud je vězeň z vězení propuštěn, ještě to neznamená, že má vyhráno. V běžném životě ho čeká tolik překážek, že to mnoho z nich nevydrží a opět skončí ve vězení. Dalo by se s tím něco dělat?

Komentáře (74)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

připomíná mi toho velkého ze Zelené Míle :D

81

Odpovědět

Tady musím s Johnem souhlasit. V ČR vás s kriminální minulostí nevezmou ani na popeláře, takže člověk co vyjde vězení musí zase krást.

270

Odpovědět

a proč tedy 40% odsouzených najde po propuštění svou novou šanci?

05

Odpovědět

+orcinusorca2014Lepší otázka: A proč jen 40%?

392

Odpovědět

+orcinusorca2014asi preto, že kriminálnici proste niesú práve mozgy

19

Odpovědět

+orcinusorca2014Tak se podívejme, za co jsou recidivisté opakovaně stíhání.
(http://www.ok.cz/iksp/docs/394.pdf tabulka 5 ).

Sice tabulce vévodí "Krádeže", ale pak následují "Zanedbání povinné výživy", poté "Krádeže vloupáním" a dále "Maření úředního rozhodnutí" a "Ohrožování pod vlivem návykové látky".

Tedy zjednodušeně recidivisté nejčastěji kradou, neplatí alimenty, nebo jezdí opilí.

41

Odpovědět

+orcinusorca2014Zvláště u "Ohrožování pod vlivem návykové látky" a "Maření úředního rozhodnutí" je dost nepochopitelné, že když vyjde z vězení, pak MUSÍ opět jezdit opilí, protože vyšel z vězení.

41

Odpovědět

+orcinusorca2014Zrovna ta recidiva u těch alimentů potvrzuje to, proč ti lidé novou šanci nedostanou. Než vůbec získají práci mají na krku takový dluh, že je pošle do vězení znova.
Nemluvě o možnosti vyměřit výživné z fiktivního příjmu, díky čemuž se lehce stane, že člověk na ně mít peníze jednoduše nebude. http://www.adikia.cz/news/nerealnemu-vyzivnemu-z-fiktivniho-prijmu-zvoni-hrana-ii/

41

Odpovědět

+orcinusorca2014Takže lidé by měli platit alimenty pro své děti jen když mají zaměstnání?
A to myslíte opravdu vážně?

17

Odpovědět

+orcinusorca2014Chcete snad říci, že mají platit alimenty i tehdy, když nemají z čeho? Pokud v normální rodině nemají rodiče peníze, tak je taky soud pošle do vězení za neplacení výživného?

70

Odpovědět

+orcinusorca2014Pokud v normální rodině nemají rodiče peníze, tak rozprodávají svůj majetek..Proč by to mělo být po jejich rozvodu jinak?

16

Odpovědět

+orcinusorca2014Rozprodávají svůj majetek (pokud nějaký mají), především ale dostanou sociální příspěvky od státu (při nichž se výše majetku zohledňuje), které by teoreticky měly pokrýt jejich náklady. V případě, že se jedná o hodně problémovou rodinu (týrání, alkoholismus apod.), může se stát, že je dítě odebráno a dostane se do dětského domova, případně do péče pěstounů, ideálně z blízké rodiny.
Nevidím tedy důvod, proč by výživné v případě nezaměstnanosti osoby bez vysoce nadstandardního majetku neměl pokrýt stát v minimální výši odpovídající příslušným sociálním dávkám (např. existenční minimum), na které by taková rodina měla za dané situace nárok.

20

Odpovědět

+orcinusorca2014A všimnul sis, že dávka v nezaměstnanosti se vyplácí maximálně 6 měsíců?
Navíc rodič, který se o dítě stará získává o státu slevu na dani (letos minimálně 13404 Kč za rok).
Navíc alimenty se vypočítávají z čistých příjmů a různé dávky příjmem jsou.

06

Odpovědět

+orcinusorca2014V normální rodině rozprodají majetek (pokud nějaký mají) ale především dostanou sociální dávky (které výši majetku zohledňují). V extrémním případě (alkoholismus, týrání), odeberou dítě rodině a svěří jej do dětského domova, případně pěstounům (ideálně z blízké rodiny).
Nevidím tedy důvod, proč by neměl za nezaměstnaného člověka zaplatit výživné stát v minimální výši podle dávek, na které má nárok (existenční minimum), přípaně odpovídající aktuální sociální situaci.

00

Odpovědět

+orcinusorca2014Po podpoře v nezaměstnanosti následují další dávky (tuším že příspěvky na bydlení a živobytí), pokrývající nezbytné potřeby.
Je sice možné, že se dávky vypočítávají dle výše příjmu, ale pokud jste četla odkaz, který jsem zde uvedl je Vám asi jasné, že ne vždy výpočty odpovídají, navíc pokud vím, v případě ztráty zaměstnání se dávky nesnižují automaticky, ale musí o tomto rozhodnout soud, přičemž jeho rozhodnutí navíc není retroaktivní. Proto je podle mého lepší, aby v případě ztráty zaměstnání bylo výživné nastaveno na 0Kč a aby se od tohoto okamžiku o dávku v odpovídající výši staralo Ministerstvo práce a sociálních věcí (příslušnou část pošle matce, příslušnou část otci).

00

Odpovědět

+orcinusorca2014Oprava:
se dávky vypočítávají dle výše příjmu
Nahradit
se ALIMENTY vypočítávají dle výše příjmu

Taky se omlouvám za opakovaný příspěvek, po obnovení stránky nebyl vidět, tak jsem jej poslal znovu.

10

Odpovědět

00:46 chyba: "...v názvu ve svém názvu."

00

Odpovědět

Najprv sa mi nenačítava nový obsah, teraz už mi síce nový obsah načíta, ale video nespustí.. Čo ste to s touto stránkou porobili?

11

Odpovědět

Tak podle reakcí to teď nefunguje daleko míň lidem, než předtim.

20

Odpovědět

To je hodně zvláštní, html5 přehrávač je právě nasazen kvůli tomu, aby šel "vždy a všude". Zkoušel jste jiný prohlížeč? S videi z jiných webů potíže nemáte?

10

Odpovědět

mimo tému: som zvedavý čí sa pán Oliver vyjadrí aj k piatku 13. v Paríži. A či bude zasa raz obhajovať multikulty.

1534

Odpovědět

Vysvětlíš nám prosím, co má multikulti společnýho s terorismem?

3614

Odpovědět

+eXeasi toľko ako keď arab s cieľom vyvraždiť polku bieleho obyvateľstva príde s potvrdenou žiadosťou pre pobyt v krajine v ktorej to chce uskutočniť. Dúfam že si len retardovaný lebo inak by som ťa začal nenávidieť

24

Odpovědět

+eXePletete si multikulturalismus se selháním tajných služeb.

31

Odpovědět

Prosím, změň si nick na Verejnyidiot. Děkuji.

2010

Odpovědět

+Jerichozmením si nick na nasraťnatvojuhlavu

23

Odpovědět

Dalo by se s tím hodně dělat, třeba většinu zločinců zvlášť za těžké zločiny pochopitelně vražda atd... Rovnou popravovat, ušetřilo by to hodně peněz i starostí ...

523

Odpovědět

Tyto tresty lze bohužel velice snadno využít k likvidaci vlastních oponentů, což by mohlo umožnit získání moci právě těm, kteří by si nejvíce takovou popravu zasloužili. Extrémní příklady lze vidět např. v Saudské Arábii. Navíc i v situaci, kdy by zde tento vliv nebyl, je zde stále riziko justičního omylu (dokonce i v situaci, kdy se člověk přizná) a ČR nemá justici na dobré úrovni. Zde se zase můžeme poučit z USA, kde se objevují justiční omyly u trestů smrti i v době otisků prstů a testů DNA. I u současných supermoderních metod nelze vyloučit omyl nebo špatné vyhodnocení při jejich využití.

190

Odpovědět

Peníze by to neušetřilo jak už John v jednom videu popisoval právě na tohle téma. A jak říkal Drify, tak justičních omylů je mnoho. Doteď je často vidět ve zprávách o nejrůznějších lidech co byli po 40 nebo kolika letech propuštěni. Potrestání pár lidí ukončením jejich života podle mě není tak důležité, aby kvůli tomu umírali i nevinní. Pokud ale zanedbáme morální hledisko, tak být zavřený třeba 60 let v kleci je podle mě horší než se toho všeho zbavit v pár vteřinách. Vězení má být jako trest a ponaučení. Trestem smrti to pak ztrácí smysl.

50

Odpovědět

Je to je pěkný, jak všichni dávají do souvislosti uprchlickou vlnu s teroristickými útoky, byť všichni věděli, včetně těch solidárních lidí, že teroristické útoky budou, protože byly i předtím a není důvod aby přestaly. Ale ještě mnohem dementnější je, že před týdnem spadlo ruské letadlo po teroristickém útoku, zemřelo 144 lidí, což je víc než v Paříži, ale takovýhle halo kolem toho nebylo. Ono totiž vždycky záleží, jak to intepretují dementi kolem konvičky a okamury.

3312

Odpovědět

Je rozdiel keď ti niekto serie tam kde spíš. Jedno sa stalo mimo EÚ v oblasti kde sa takéto veci dejú. Druhá vec sa stala vo FR na mieste kde by tvoja (ak existuje) žena rada strávila romantický večer. Keď boko haram zrovnalo 20 dedin a vyvraždilo 2000 ľudí v januári presne v dobe ,keď tu bol atentát na Charlie Hebdo tak si tu nič nepísal.

28

Odpovědět

+VerejnynepriatelJá myslel,že jde hlavně o to, kdo je obětí... na tu romantickou dovolenou do francie taky musím doletět letadlem nakonec.

10

Odpovědět

Zlocinci co spachaji nasilny trestny cin nebo se dopustili recidivity,by jednoduse nemeli z vezeni nikdy vylezt. A bude po problemu, co s nema na svobode.

415

Odpovědět

To máš asi pravdu, ale chceš za ně platit? Vězení není jen "hoďte ho tam do chládku a je klid", ale ten chládek taky něco stojí, ti lidé, ta péče apod

14

Odpovědět

+billybjen dodatek - mimo jiné, jsou i případy obvinění bez důkazů, nevinní lidé, a někteří se opravdu snaží či umí napravit

60

Odpovědět

+billybAno, bezpečnost něco stojí. Je to možná překvapivá informace, ale právě proto přece platíme daně.

Jinak český právní systém NEUMÍ sčítat (krádež dvaceti kol je podobná jako krádež kola jednoho), podobně je to s vloupáním do aut (88% motoristů se setkalo s vloupáním).

00

Odpovědět

A zase raz Mohamad Oliver.
V rámci zachovania tradície ku US premiére tohto dielu http://edition.cnn.com/2015/11/12/middleeast/beirut-explosions/

A
samozrejme mi nedá nespomenúť
http://www.ta3.com/clanok/1072788/dvaja-pachatelia-utokov-v-parizi-sa-zrejme-dostali-do-europy-cez-grecko.html

Myslím že netreba akékoľvek ďalšie komentáre.

754

Odpovědět

V žádne větší skupině lidí nelze 100% zajisti že se v ní nebude nacházet určité % lidí s nepřátelskými postoji a úmysly, stejně jako nelze zajistit aby do armády a policie neproniklo určité % nácků, stejně jako Západ nemohl 100% zajistit že mezi miliony uprchlíky z východu nebude určité % agentů KGB, STB a bůhví čeho či sympatizantů teroristických organizací ( RAF např.) tak ani dnes nelze 100% zajistit že mezi statisíci uprchlíky nebude pár desítek či stovek radikálních islamistů. To ale neznamená že zrušíme armádu a policii, že Západ přestal příjmat uprchlíky z východu a ani to neznamená že my se můžeme otočit zády k lidem kteří potřebují pomoc.....

378

Odpovědět

+Flagellum deiAle tady přece nejde jen o malé procento teroristů, ale o to, že většina jsou muslimové, o jejich chování a o to, za jakým účelem sem jdou. Takže když přejdou x bezpečných zemí a míří výhradně do zemí se štědrou sociální podporou, asi těžko to budou lidi, utíkající před válkou. Mě se vždycky líbí, jak jsou někteří najednou humanisti, ale když z vylhaných důvodů napadali USA a spol suverénní státy, jejichž důsledkem je i tahle imigrace, nikdo v televizi je nekritizoval, stejně jako furt kritizují, jak jsme nesolidární, ale už někteří nekritizují, proč není solidární Katar, SAE nebo SA, které jsou bohaté, jsou blízko a jsou ze stejného prostředí. Teď v Calais napadli imigranti policisty a to jich bylo jen "pár". což až někdo zavelí k útoku a stovky frustrovaných mužů, kteří čekali barák z bazénem a autem zadara, zaútočí, co pak? To pak několik teroristických útoků bude nic proti tomuhle. Způsobit problém, neřešit ho, házet klacky těm, co se o to snaží a zatím mít otevřené hranice a nechat zaplavit Evropu bůh ví kým, to fakt není projev humanity a solidarity.

616

Odpovědět

+Flagellum deiAni uprchlíci z dob WWII. a po roce 1968 se nezastavili v první zemi. A ano, vím, že to byla jiná situace, jinak se chovaly i vlády. Takže rozdíly tu jsou, ale nevím o takovém, který by ospravedlňoval takové soudy, jako ten váš.
Možná byste si měl zjistit, kolik procent uprchlíků přichází do Evropy, a kolik jich zůstává v sousedních zemích. Možná budete překvapený.
Je známo, že když se k někomu dostatečně dlouho chováte jako ke zločinci, začne se on chovat jako zločinec. Takže tvrdý postih věci spíš zhorší. To samé zavření hranic. Tím netvrdím, že je vše optimální.

144

Odpovědět

+Flagellum deikomunard: OMG, proč do toho furt někdo tahá 2 sv. a 68 rok. Ano, nezastavili, ale byli to vzdělaní a normální lidi, co se v té či oné zemi snažili zapadnout, byli vděční, nešli tam za bohatým sociálním systémem, na kterém by se přiživovali.

Jasně, takže za to všechno může zlá xenofobní Evropa, né ti chudáci, kteří vyhazují dobré oblečení, deky a pohrdají teniskama made in china, kteří v táborech nutí nemuslimy chovat se a oblékat se podle islámu, že somálci ubodají matku ze synem v Ikei, taky za to můžeme my, i za to, že znásilnili 7letou holčičku a i ti "integrovaní" kteří tady žijí řadu let, když provedou něco špatného, vždycky za to může zlá a netolerantní Evropa. Tvrdý, ale spravedlivý postih je lepší, než dělat, že se nic neděje, Hitlerovi se taky jen furt ustupovalo, ale on to nebral, jako projev dobré vůle, ale jako projev slabosti.

79

Odpovědět

+Flagellum deiMáte zkreslené představy jak o syrských uprchlících, tak o československé emigraci. A i třeba z východního bloku se dostávali na azyl různí pošuci. Třeba Limonov.

Prosím zdroje, a nepočítám ty evidentně xenofobní.
A nezobecňujte jednotlivé zločiny. Psychopati jsou i mezi námi.

A pokud je Evropa xenofobní, nese odpovědnost za zbabranou integraci. Nebo alespoň její část.

125

Odpovědět

+Flagellum deiUprchlíci z roku 1968 se zastavili v první bezpečné zemi. Ano, bylo to většinou Rakousko (96 tisíc v Rakousku; 60 tisíc v Německu). Většina se ale VRÁTILA a v Rakousku zůstalo okolo 29 tisíc emigrantů.

12

Odpovědět

+Flagellum deikomunard: Nemám nic zkreslené. Ano všichni nebyli OK, ale drtivá většina ano nebo vy snad víte o místech v západní Evropě či USA, kde Čechoslováci žijí v ghettech a mají neustálé požadavky a musí se jim ustupovat, protože je furt něco uráží? Přijde vám normální, že ve věznici musí kvůli muslimům sundávat kříž a věznici opustit všechen ženský personál, aby mohli slavit ramadán?

Nezobecňuji nic, to je jen pár příkladů z mnoha a slovo xenofobie není na místě, protože tohle není strach z neznámého.

Ale Evropa není xenofobní, ti jsou tolerantní, právě že až moc, za tohle můžou jak neo-marxističtí sociální inženýři, placená média, tupý politici, neziskovky, kteří se chtějí jen a nabalit kapsy , tak mnozí muslimové a islám samotný, protože ten je v podstatě nekompatibilní z hodnotami EU.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Starosta-pristehovalecke-ctvrti-v-Berline-napsal-sokujici-knihu-Pristehovalci-pry-ignoruji-nemecke-zakony-a-za-socialni-davky-si-jezdi-v-drahych-autech-398376

https://www.youtube.com/watch?v=Zq5hMZYXX6k&index=225&list=PLjcWjZpRM5ixZoX-c4HueqeruOvdHeFbc

https://www.youtube.com/watch?v=mQC9EyIP30Q&index=227&list=PLjcWjZpRM5ixZoX-c4HueqeruOvdHeFbc

https://www.youtube.com/watch?v=m3_eXJUe398&index=200&list=PLjcWjZpRM5ixZoX-c4HueqeruOvdHeFbc

https://www.facebook.com/ivcrn/photos/a.185697617937.158090.120236192937/185698662937/?type=3

Je celá řada důkazů o totální nefunkčnosti multikulti, stejně tak padá celá ta pohádka o tom, jakou jsou imigranti většinou vzdělanci ze sýrie a že obohatí Evropu a jestli tohle všechno vidíte jako xenofobní blábol, pak s vámi nemá cenu dál cokoliv probírat.

14

Odpovědět

+Flagellum deiTommaso: do Francie přizval Afričany z kolonií nějaký Charles de Gaulle, měli vytvořit "armády metařů a dělníků v Citroenu" (práce místních dělníků byla na francouzské poměry drahá a odbory začaly otravovat);

takže tu pohádku o "neo-marxistiských" sociálních inženýrech bys mohl vynechat;

10

Odpovědět

+Flagellum deiorcinusorca2014: To není pohádka, to je fakt. Tedy jistě tohle začalo už dřív, ale oni v tomhle pokračují a přitvrzují, ale nechtějí vytvořit armádu pracujících metačů, ale multikulturní a zřejmě i islámskou Evropu. Nebo vám přijde normální prohlášení OSN, že v Evropě je moc Evropanů? Že jistá anglická škola nedostane plné hodnocení od komise, protože je moc Anglická, rozuměn bílá?

12

Odpovědět

+Flagellum deiNevím, jestli tohle má vůbec cenu.
Takže vy skutečně vůbec nerozlišujete mezi importem levné pracovní síly a uprchlíky? Tyto dvě naprosto rozdílné situace, ve kterých se člověk může nacházet?

Jednou z hodnot, na které stojí EU je sekularismus. A ten říká, že stát nesmí preferovat žádné náboženství, tj dávat mu přednost před druhým. Pokud se ve věznici slaví vánoce, musí se tam slavit i ramadán (za předpokladu, že ho tam má kdo slavit). To není žádný ústupek, to je naplnění jedné z těch hodnot.

Ne, Evropa není až moc tolerantní, je na tom velmi dobře, rozhodně lépe, než snad cokoli ve třetím světě, ale do ideálu má daleko.
https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_von_Angriffen_auf_Fl%C3%BCchtlinge_und_Fl%C3%BCchtlingsunterk%C3%BCnfte_in_Deutschland

Výčet nepřátel a viníků? Prosím to ne, čekal jsem něco lepšího.

Hezké linky, ale ne moc důvěryhodné zdroje a zase jednotlivé případy.

A jednostranné popisy nějaké situace taky nic moc neříkají. Dejte link na to prohlášení OSN.

30

Odpovědět

+Flagellum deiTommaso: takže když se Sarkozy nechal zvěčnit na stovkách plakátech v Libyji, tak to je také práce levičáckých neo-marxistů, že?

Dokonce se i jistý Karel Schwarzenberg nechal vyfotit se saúdským princem, to také ve vaší pohádky o zlých levičácích neštimuje...

10

Odpovědět

+Flagellum deiDokonce i předseda Svazu průmyslu a dopravy nedávno prohlásil, že mají 5000 pracovních míst pro uprchlíky.

To také do vaší pohádky o levicovém spiknutí nesedí.

10

Odpovědět

KamikazeNB: ohledně toho druhého článku - další pátrání prokázalo, že nalezený syrský pas u atentátníka byl falešný. Ještě je brzo na předčasné rychlé závěry.

61

Odpovědět

orcinusorca2014: Hej ty vole píšu snad svahilsky? Uvádím je jako jedny z několika skupin, kteří za tohle můžou, nauč se číst.


komunard: Ale oni jednoznačně nadržuje islámu, v mešitách kážou nenávist, na demonstracích mají transparenty s "mírumilovnými" texty a hesly, tutlají zločiny muslimů, bagatelizují je, zcela ignorují no-go zony, v Anglii fungují šaria soudy, jsou tam napadání ex-muslimové a nikdo s tím nic nedělá, stejně tak v Německu, kde žid nemůže chodit v určitých čtvrtích s jarmulkou na hlavě, protože je okamžitě obtěžován muslimy

Ano, nespolehlivé zdroje, za to OSN je spolehlivá jako krává, která prohlašuje, že v Evropě je moc Evropanů, Ale to asi nemá cenu, furt tu něco žvaníš o tom, že to jsou jen jednotlivci, což zcela evidentně nejsou, tak si žij naivně dál, mě je to šumák, tvoje věc. Končím debatu.

11

Odpovědět

+TommasoJediný kdo je naivní jsi ty Tommaso, když věříš těm svým důvěryhodným zdrojům kdejakou blbost, aniž by sis jí ověřil. "Je celá řada důkazů o totální nefunkčnosti multikulti" Uvědom si, že žiješ v multikulturní společnosti. Prakticky většina činností co denně děláš vzešla z multikulturní společnosti.

01

Odpovědět

+TommasoAlberto123: Ale, řeč je o muslimech a jejich integrace a to je totálně nefunkční a klidně si mějte pořád hlavu v prdeli a věřte si, že všechno tohle jsou jen výmysli, mě je to u p****e, vaše tupost a omezenost, váš problém.

02

Odpovědět

+TommasoKdo jsou "oni"?
V čem spočívá to naddržování, které je tak jasné?
Pošuci, ubožáci a zločinci jsou všude. Jejich chování má vést k jejich stíhání policií a soudy, ne vynášení nějakých kolektivních rozsudků.
No-go zóny jsou jen obyčejná ghetta, se kterými jsou velké problémy všude. Akorát u těchto je to víc mediálně nafouklé.
Ty šária soudy jsou ale bez formálních pravomocí, a jejich rozhodnutí musí být v souladu s Britským právem.
Myslím, že v ČR se nachází mnoho čtvrtí, kde se nemůžete projít v turbanu (který nenosí jen muslimové, ehm), aniž by vás někdo obtěžoval.
Podruhé se dovoláváte nějakého prohlášení OSN a podruhé jste neuvedl odkaz, takže vás o něj podruhé žádám.

20

Odpovědět

Proč mám picit, že pan B. o sobě řekl jen jednu věc, že je pěstitel rajčat? Neměl říct tři? žádám další dvě zajímavosti!

137

Odpovědět

mal som ho rád, ale od kedy si spravil srandu zo Slovenska a ironicky poznamenal ze ked nemame mesity musime ich postavit sa mi dajak sprotivil a uz ho nevim brat za tak inteligentneho a vzdelaneho cloveka ako pred tym, bohuzial

2265

Odpovědět

Pokud je u Vás měřítkem inteligence absence ironických poznámek o stavbách mešit, měl byste si najít její definici. Navíc nepoznamenal, že je musí Slováci postavit, ale v překladu videa je titulek: "Ale víš, že se dají postavit?" Tedy pouze poznamenal, že absence mešit není překážkou v přijímání muslimských imigrantů. I kdybych nakrásně vzal text v angličtině, který řekl, (You do know you can build those, right? - Doslovně Víte, že je můžete postavit (,správně)?) nemůžu říct, že by někde říkal slovo muset (can - můžete). Takže ani v tom nejpesimističtějším překladu (a nejpitoměším, protože tahle věta vyžaduje určitou volnost), který si dokážu představit, nelze říci, že by někomu říkal, že musí postavit muslimům mešity, jak se tady snažíte podsouvat. Navíc bych se přikláněl spíše k překladu v titulcích, protože na větu je nutné nahlížet kontextově.
Doporučím Vám tedy zapracovat na vlastním smyslu pro humor, případně vzdělání.

7010

Odpovědět

to je ten váš slovenský komplex...

1816

Odpovědět

videl sem celou verzi a doporucuji prekladatelum uz si sehnat koule a prekladat cele dily. je to daleko lepsi. daleko.

718

Odpovědět

I u nás se propuštění protloukají jak můžou, ale nakonec se velká část musí uchýlit ke zločinu, aby se uživili. Jako při amnestii, někteří se životem na svobodě protloukali dokonce několik hodin, než je zase zavřeli. :-)

221

Odpovědět

Máte chybu v titulcích. 1:03 - "..,je tu aktuální." tu -> to

00

Odpovědět

Díky, opraveno.

00

Odpovědět

Ja si myslim ze tento diel je super v tom ze len polka sa zameriava na to negativne a druha na to ako s tym clovek vybabral a zije uspesne dalej. Palec hore. Konecne diel po ktorom niesom zdeptany americkou mentalitou. Aj ked stale je to smutne....

310

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK