Jsem šampión!

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 357
Počet zobrazení:18 821

Všichni známe scény z amerických filmů, kde trenér před rozhodujícím zápasem pronese srdceryvný proslov. Díky tomuto proslovu pak jeho tým samozřejmě vyhraje. Tento trenér si vzal filmový vzor k srdci a předvedl vlastní verzi toho, jak má takový projev vypadat. Nutno podotknout, že se mu to povedlo lépe než leckterému hollywoodskému scenáristovi. A jeho tým opravdu vyhrál.

Přepis titulků

Dnes večer, pánové, mám tu čest vás trénovat. A ještě větší čest vzít vás na bojiště. Ale je tu další věc, která je pro mě ctí. To je odpověď, jež přichází po té otázce. Kdo že jsem? Jsem šampión! Správně. Chci, abyste si to pamatovali při hře! Dobudu, co ještě nebylo dobyto.

Porážka není to, co mě učili. Budu věřit tomu, o čem jiní pochybují. Budu se snažit udržet prestiž, čest a respekt svého týmu. Trénoval jsem mysl a tělo bude následovat. - Kdo že jsem? - Jsem šampión! Budu brát v potaz ten fakt, že protivník nečeká mou výhru... ale nikdy se nevzdám. Pro slabost není v mém srdci místo.

Pohlédnu na své spoluhráče, na lidi, co mě přivedli na svět a trénovali... a budu z nich čerpat sílu! - Kdo že jsem? - Jsem šampión! S radostí půjdu na bitevní pole... a budu se hýbat, zaválím a udělám, co bude v mých silách. A dostanu se na bitevní pole jakýmikoli možnými prostředky! A až tam přijdu, přijdu s násilím. Vytrhnu nepříteli srdce z těla a nechám ho krvácet na zemi!

Protože mě nemůže zastavit! - Kdo že jsem? - Jsem šampión! Po boku mám spoluhráče! Spoluhráče, jež se mnou byli v dobrém i zlém! Skrz oběti, skrz krev, skrz pot a skrz slzy! Nenechám je padnout! Nikdy je nezklamu! A nenechám za sebou nepřítele!

Protože protivník nezná mé srdce! - Kdo že jsem? - Jsem šampión! Nikdo mne neodmítne! Nikdo mi nebude odporovat! A nikdo mi nebude říkat, kdo jsem a kým můžu být! Víra změní můj svět! Hýbala světadíly i zeměmi, dostala člověka na Měsíc! A ponese mě touto bitvou!

- Kdo že jsem? - Jsem šampión! Porážka a ústup - tato slova neznám! Těmhle definicím nerozumím! Nechápu, když se něco nedaří! Nechápu chyby! Ale chápu tohle: Chápu vítězství a chápu nevzdávání se za žádných okolností! Ať to jde jakkoli špatně, mé srdce a mysl ponesou mé tělo, když mé údy budou unavené!

- Kdo že jsem? - Jsem šampión! Dnešek je tím dnem. Ne zítra, ne za týden, ale právě teď a právě tady! Ve vašem domě a domově! - Kdo že jsem? - Jsem šampión! Dějiny si mě zapamatují! A nebudu se muset obávat, jestli budou milé!

Charakterizuju se sám! Sám na sebe budu psát chválu! A nikdo mi nebude říkat, co můžu a nemůžu být! Nepůjdu domů, aniž bych ze sebe vydal všechno, co mám! - Protože kdo že jsem? - Jsem šampión! - Kdo že jsem? - Jsem šampión! Co jste vy všichni, raz, dva, tři: Šampión!

Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (179)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Výsledok :34 : 4 ... 4 preto lebo jednému sa chcelo dať touch down do vlastnej

30

Odpovědět

:D

22

Odpovědět

Ahoj, prosím o zaslání videa s titulky na mail: entrichel@seznam.cz

1815

Odpovědět

Mohli by jste tomuto videu přidat ještě nějaké tagy typu "proslov", "motivace", "motivační řeč" atd.? Mnohem líp by se mi to pak hledalo. :-) Díky. :-)

320

Odpovědět

podle mě vyhráli kontumačně, protože z protihráčů zbyl jen prach, jak se na ně vyřítili :D

311

Odpovědět

klubas neboj, vyhrali.

220

Odpovědět

Na tohle musí bejt člověk namkanej n**r. Jen si představte, jak by to asi vypadalo, kdyby takovej proslov měl třeba Bílek :D

281

Odpovědět

Ještě byste sem mohli napsat jestli nakonec vyhráli nebo ne :D Myslim že kdyby měl můj trenér takovouhle řeč tak protihráči nemaj nejmnší šanci..

212

Odpovědět

Who am I ??!!

202

Odpovědět

Tohle je nejlepsi video ktere sem kdy videl proste neco neskutecneho.

188

Odpovědět

Najlepšie video? Ty si sa prebral z dlhoročnej kómy včera? A rovno do korony? Dnes ti dali do ruky niečo čo sa volá smartfón a ukázali ti, že net ide už aj takto a pustili ti toto video? A najlepšie bolo doteraz aké, prezraď? xxx s pamelou anderson?

00

Odpovědět

Ahoj, také prosím o zaslání videa s titulkama na mail : matejstudeny@seznam.cz , děkuji :)

182

Odpovědět


Odpovědět

Zdravim, mohly by jste mi prosim vas taky poslat to video s cz titulkama na email dls@seznam.cz vim, ze pres mail to asi neposlete tak to kdyz tak hodte na uloz.to a posltete ten odkaz

Diky

181

Odpovědět

Nemohl by si prosímtě na mail hodit do video i přeložené? díky moc adam.cross@seznam.cz

181

Odpovědět

Primitive as can be!
Mrknete na muj blog spolubojovnici!

http://stillischill.blogspot.com/

1815

Další