Nikdy se nevzdávejte

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:545
Počet zobrazení:13 008

Příběh Arthura Boormana dokazuje, že lze dosáhnout i doslova nemožného. Jeho inspirativní výsledek zhlédlo více jak dvanáct milionů lidí a natáčí se o něm i dokument. Zcela právem.

Přepis titulků

Co to děláš? 15 let, 15 let, mi doktoři tvrdili, že už nikdy nebudu normálně chodit. Příjmul jsem to. Byl jsem 47-letý, Byl jsem 47-letý, postižený válečný veterán, ...a v podstatě jsem to vzdal.

Byl jsem zraněn při výsadkářství ve válce v Perském zálivu. Mnoho seskoků, Mnoho seskoků, si vybralo svou daň, na mých zádech, na mých zádech, a kolenou. ...přibral jsem. Hodně jsem přibral. Nevzdali byste to také?

Nemohl jsem chodit ani běhat, cvičení se zdálo nemožné. cvičení se zdálo nemožné. Všichni instruktoři jógy se ke mě otočili zády. Všichni krom jednoho. Když mi poslal první dvě fotky s kolenní a zádovou ortézou a holemi. 135 kg a jeho břicho bylo takhle veliký. Říkal jsem si, že mu musím pomoct.

Neznal mě... ale věřil ve mě, ..když nikdo jiný nevěřil. Mnohokrát jsem spadl... ...ale zvedl jsem se. Zhubl jsem tolik, že kdybych je pustil, tak spadnou. Což nebudu dělat. Mám z toho vážně radost. Jen jsem se chtěl svěřit.

Děkuji moc. Začal jsem věřit, že by se to mohlo povést... Zrovna teď jsem tady. Že jsem to nedokázal teď, neznamená, že to nedokážu ani příště. 1, 2, 3, 4. Zhubl jsem 45kg Zhubl jsem 45 kg za 6 měsíců. Co je ale nejdůležitější...

že se mýlili... bylo to možné. Nepodceňuj se, Nepodceňuj se, můžeš dosáhnout čehokoliv. Když si budeš věřit. Nikdy Nikdy, se nevzdávej. Zhubl jsem 64 kg za 10 měsíců.

Díky DDP. že si ve mě věřil. Prosím sdílejte!

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

taky mi to rikali doktori ze nebudu schopen sportovat a nakonec jsem hokejista snorwboardista staci si verit... tady je info o mem zivotu http://www.dobryskutek.cz/vyresene-pripady/jak-to-nakonec-dopadlo-miroslav-pajovic-4499

30

Odpovědět

Jůůů, víc takovejch zoufalejch videíček prosím! :)
Miluju tyhle kecy "doktoři mi tvrdili že už nikdy nebudu xx a xx"

926

Odpovědět

Zpochybňuji tohle video, když má člověk z armády v pi** záda a klouby a cvičení by nepomohlo (logicky, nemůžete spravit kosti cvičením ...) tak pochybuju , že to zvladne s 60kg na sobě ..... nedává mi to smysl. To že zhubnul ok ale že se mu najednou spravili záda a klouby co už byli odrovnané .. miracle ?!

516

Odpovědět

A teď se zamyslete kolik lidí zbytečně zemřelo v takové beznaději, jako mohl zemřít on. Tohle je jediné video tohoto typu, nad kterým jsem se hluboce zamyslel a snad poprvé napíši - respekt!

391

Odpovědět

Co tady takovýhle video k...a dělá?! To snad nemyslíte vážně.

947

Odpovědět

Rád bych doplnil, že se jedná o DDP jógu. DDP, neboli Diamond Dallas Page, je americký bývalý profesionální wrestler, který po svých zraněních a při následných rehabilitacích "vytvořil" právě DDP jógu. Dala by se charakterizovat jako jakási "chlapská verze jógy". Sám DDP o ni tvrdí, že všechny spirituální a duchovní aspekty a kraviny klasické jógy dal pryč a z pravé podstaty cvičení vytvořil něco pro chlapy. Vytvořil kolem sebe komunitu lidí, vzájemně si pomáhajících, podobných chlapíkovi ve videu. Heslo typické pro tuto jógu zní "It ain't your mama's yoga". Další známí vyznavači jsou krom wrestlerů (Scott Hall, Jake Roberts, Chris Jericho,...) i tu na VČ známý Gabriel Iglesias, ten například DDP jógu propagoval i u Conana (možný tip k přeložení) https://www.youtube.com/watch?v=SwNP-mrDQjI
Za
mě rozhodně palec nahoru.

501

Odpovědět

Díky za informace.
Video Gabriela u Conana už je přeložený. DDP" target="_blank" rel="nofollow">http://www.videacesky.cz/?p=91893
DDP
" target="_blank" rel="nofollow">http://www.videacesky.cz/?p=91893
DDP
o tom mluvil i v Big Think. https://www.youtube.com/watch?v=aB5ys1zsz-o" target="_blank" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=aB5ys1zsz-o

30

Odpovědět

ty woe, bejt DDP, tak zavolám Iglesiasovi, ať se o tom nikde nerozkřikuje, bo mu spíš ty zákazníky odežene.

93

Odpovědět

vážně?

27

Odpovědět

Nevíte, kde koupim 10 kilo bučku? Je mi trapný se zeptat v tescu na toto množství. děkuji.

234

Odpovědět

fuj z takovych tlustych prasat bych blil. Nejenze jsou odporni, ale i v hlave maji nasrano. Jinak by to tak daleko zajit nenechali.

676

Odpovědět

jeden komentář nestačil, fakt strašný

338

Odpovědět

chce se mi zvracet, srsly? who gives a f**k

547

Odpovědět

Video o mnoho lepší s písničkou 'Go hard n***a', tady ty dojáky, který hážou ke každému videu, kde si někdo uvědomí, že má nějakou moc nad svým tělem a osudem, jsou už ohraný a nudný.

162

Odpovědět

Myslím, že po tomhle se Shia můžejít zahrabat

130

Odpovědět

Don't let your dreams be dreams!

144

Odpovědět

NOTHING IS IMPOSSIBLE!

42

Odpovědět

A nebo to udělali na opačným principu. A to, že se nejdřív natočil jak běhá a cvičí jógu a pak postupně tloustnul a tloustnul až nebyl schopen chodit bez holí. A pak to otočili a mají super motivační video.

3116

Odpovědět

Thanks DPP :D To by si dopravní podnik hlavniho mesta prahy mohl vzit jako reklamu :D

800

Odpovědět

Kdepak, za svůj stav vděčí přece dohodě o provedení práce.

240
Další