Jsou Francouzi smažky?

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:3 386
Ludovik se vydává do ulic zjistit, jak jsou na tom Francouzi s konzumací drog respektive jestli jsou to větší smažky než on a Cyprien.

Přepis titulků

- Páni, jsi ve formě, co? - Jo, nevím, jestli díky ženským, slunci - nebo té extázi, co jsem si lupnul. - Ty něco bereš? Ne, jenom pět jointů po ránu, přes den éčko a večer před spaním koks. Na pohodičku. - A to můžeš spát? - Už deset dnů ne. A ty bereš co? Crack, taky heroin. Myslím, že Francouzi se nesjíždí tolik co my. Vážně? Ludovikovy mikrotrolly Jsou Francouzi smažky?

- Dobrý den. - Dobrý den. - Dobrý den, lidičky. Máte se? - Dobře. - Jak se jmenujete? - Ludovik. Máme stejné jméno. Obejmeme se? - Už jste zkusil marihuanu? - Ne. - Berete drogy? - Ne, nikdy. Nikdy?

Hašiš, ten jo. Hašíš? Nebo nehašíš? - Už jste viděl naživo kokain? - Ne, nikdy. - Ne, ale slyšel jsem... - Vy jste naživo slyšel kokain? Ukážu vám sáček s kokainem, abyste viděl, jak vypadá. Lidi si představují zelenou tekutinu, přitom je to bílý prášek. - Tohle je kokain. - To jsem nikdy neviděla. Představte si, že je před vámi narkoman, kouří, fuckuje vás: "Vyliž mi, píčo", - je rozčilený.

- A chce se mnou interag... Vylízat prdel. Jo, interagovat. - Ani trochu céčka? - Ani ťuk. Jste dobrý člověk? - Podívejte se, nepřipadá vám... - Dobrý den, pane. Co to je? Pán to tady držel v ruce... Mám pocit, že jste trochu vdechli. - To je kokain, pane.

- Ten pán mi to dal, abych se podíval. - Je to vaše, pane? - Ne, není. Takže teď jste nabuzení. Teď to bude... Víte, co myslím? Když to řeknu drsně, tak se vám postaví péro. - Můžu pomoci. Mám známosti. - Čichl jsem si - 100% kokain. Jste teda zvoral. No, já to nebyl. To je pobuřující. Děkuji vám a příště s drogama opatrně. Čau, čau.

Já zdrhám, pojď, balíme to. - Výsledky závodu: Francouzi jsou smažky. - Dáš si svůj chleba? S lepkem? Děláš si prdel? Chceš, abych umřel? No proto! Překlad: zizala www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Toto video je dočasně nedostupné " Proč?

00

Odpovědět

genialne

12

Odpovědět

Mate to nijaky rozhozeny na zacatku videa se obevili titulky i s casovanim zabrali celou obrazovku a pak uz zbytek videa nic. Mrkne te se na to dikes.

181

Odpovědět

Díky za upozornění! Už by to mělo být opraveno. Pokud se titulky stále zobrazují špatně, je to tím, že je v cache uložena stará verze, mělo by stačit buď několikrát CTRL+F5, případně otevřít video v anonymním okně :-)

00

Odpovědět

+XardassKoukam funguje to vytecne video uz nemate ani na hlavni strance v nabidce:)

00

Odpovědět

+Pipe McPiepNevěděl jsem, jak dlouho zabere oprava, dal jsem tedy místo něj jiné a posunul ho ve vysílacím schématu na později ;-)

00