Julie Andrews a tři pánové u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:542
Počet zobrazení:8 234

Tentokrát se na červené pohovce sešli legendární Marry Poppins Julie Andrews, zpěvák Pharell Williams, vtipálek Jonah Hill a hezoun Channing Tatum. Probírat se bude láska k ženám... odhalené poprsí a striptýz. Máme se tedy na co těšit.

Přepis titulků

A když jsme u pokračování, čeká nás Bez Kalhot 2. Takže co nám o tom povíš? Bude to road trip a trošku odlišnější od jedničky, bude víc... rozsáhlejší, vtipnější a ujetý. Užili jsme si to, myslím. Jinak asi nemám co říct. No počkej, ale příprava na roli byla náročná, ne? To teda. Není to sranda. Tři měsíce jsem nesměl zhřešit s jídlem. Ale taky je zajímavé, že jiné hvězdy by striptérskou minulost tutlaly, ale ty ses k tomu postavil čelem, i když ti asi taky spousta lidí říkala, ať to neděláš.

To ano. Náhodou jsem byl v pohodě, bylo mi 18 nebo 19, bylo to ujetý období. Dělal jsem šílenosti, ale přežil je bez úhony... Takže se za to nestydím. A vyplatilo se, vyvíjí se z toho úspěšná série. Jo, je to fajn. Na striptýzu mě fascinuje ta škála povolání, které se využívají.

- Hasiči, vojáci... - Drsňáci většinou. Ale ty sis vybral hodně divnou věc. Asi vím, o čem mluvíš, ale to za mě vybírali jiní. - Protože jsi byl skaut. - Ano. Pokud si myslíte, že je to hrůza, tak na tuhle píseň tancoval. Ahoj mami, ahoj tati, píšu vám z tábora... Zatím mě to tady baví... Pak se to zastaví a ty si serveš hadry a jdeš na to.

- Tak to je boží. - Nejhorší na té historce je, že na moje první vystoupení přišla sestra, asi aby mě od toho odradila, a to bylo trapný. Věděla, že tam budeš? Jo, přivedly ji tam kamarádky a chtěly mi to rozmluvit, ale já se nedal. Ve vší počestnosti. - Byl to blbej nápad. - Byl jsi nervózní. A byla mi zima.

Velká zima. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Celou dobu jsem čekal kdy Pharell vytáhne trik se špičatým kloboukem :-D

10

Odpovědět

Will Pharell se prý ten večer utopil... jak to jen říkají američané? Drown in Pussy?

82

Odpovědět

Když někdo vydá ve 20 letech biografii, tak je asi něco špatně...

2211

Odpovědět

nebo asi dělá víc než obyčejný facebookový člověk.

86

Odpovědět

Tomu hnusákovi je prej 40

44

Odpovědět

Ten pánko charmantná jeseň je riadne umelý a naškrobený, ako môj prašivý sused, ktorý si dal na wi-fi heslo 1234.

73

Odpovědět

Nějaká nová móda nosit homoklobouky, k tomu ještě perlové náhrdelníky... už mu chybí jenom kabelka. Představte si, že tohle nahradí hiphoperské pánvičky :D Teda jestli je homo tak v pořádku a beru zpět, protože jinak jsem tolerantní člověk.

1517

Odpovědět

Takže když se takhle oblékne homosexuál, tak je to v klidu, protože je homo, ale heterosexuál se tak obléct nemůže? Stereotype much?

144

Odpovědět

+TercaisPŘESNĚ TAK
Stereotyp možná tak pro tebe... mě ještě naštěstí nepříjde normální, když se chlap obléká a zdobí jak ženská. A gayové pro mě nejsou chlapi, tak to by mohlo pomoci k pochopení mého názoru, proč v jednom případě ok a v druhém akorát tak k posměšku.

918

Odpovědět

je vidět, že jsi opravdu tak tolerantní člověk jak říkáš...

120

Odpovědět

celkem nízký hodnocení, na to že je tam Graham a Čuník Tejtm :D asi ilumináti....

160

Odpovědět

Ne. Pharell Williams za to může.

380

Odpovědět

+Kohbato se divim, že se na tebe zatim nesesypaly místní sluníčka...házet vinu na negříka ve stylovém kloboučku, styď se :D

204

Odpovědět

teda na 79 vypadá pořád jako kočka :D

992

Odpovědět

Tady je ještě mladší. Tenhle pořad je asi už staršího vydání. Soudím podle toho, že režisér Edwards už je pět let pod drnem a z toho jak o něm mluví mi to nepřijde.

74

Odpovědět

+Ras al GhulVzhledem k tomu, že se tam baví o Magic Mike 2, si myslím, že to může být tak maximálně rok starý..

470

Odpovědět

+Ras al GhulVe videu o manželství mluví v přítomném čase, ale gramaticky nesprávně, takže se nejspíš přeřekla. Že je Edwards po smrti jsem nevěděla, a proto mě ani nenapadlo to zjišťovat. Každopádně díl se vysílal 24.5. 2014.

330

Odpovědět

+Ras al GhulDík hAnko. Asi máte pravdu. Julie tak o Edwardsovi mluví možná ze setrvačnosti. Každopádně dík za překlad. :)

90

Odpovědět

Jonah je neskutečnej frajer :D

583

Odpovědět

eh... všetci obdivujú Juliu, ale ona obdivuje toho kok*ta v klobúku. Paradoxne na Jonaha ako najväčšieho fanušika, sa zo všetkých pozrie najmenej na neho. No, ale kebyže som Žena (s veľkým ž) ako ona, tak by som robil asi to isté. Tým pádom je celý tento komentár zbytočný. Nechápem prečo práve idem kliknúť na to čierne tlačítko "Odeslat komentář". Som trápny.

1877

Odpovědět

kebyže to šlo tak si dám mínus.

1146

Odpovědět

+michallkomám pravdu som trápny

743

Odpovědět

+michallkoMyslím, že se najde dost těch, co to mínus rádi dají za vás.

493

Odpovědět

+michallkosúhlasím to po mne sa fakt nedá čítať

1026

Odpovědět

toto boli dobré časti zvolené :D

381

Odpovědět

My name is Jeff

503