K vašim službám

Thumbnail play icon
56 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:7 776

Krátký film ze života zaměstnanců v restauračním provozu, kteří jsou tak milí, jak si host zaslouží.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz K vašim službám Čekali jsme čtyřicet minut a ten losos je připálený. - Moc se omlouvám. - Můžete to vyřešit? - Samozřejmě. - Děkuji. - Co se stalo? - Host na desítce si stěžuje, že jeho medium-rare losos je spálený. - Co jsi mu řekla? - Kdyby byl o trochu víc rare, servíruju vám ho v akvárku. Co ti opakuju pořád dokola? - Buď na hosty milá.

- A? - Host má vždy pravdu. - Přesně tak. Postarej se o ty drinky. Já to vyřeším jako obvykle. A hlídej dveře. Moc se vám omlouvám, můžu nabídnout dezertík zdarma? Co jsi provedla tentokrát, potížistko? Pamatuj, host má vždy pravdu. Představ si, že bysme hostům mohli říkat, co si opravdu myslíme. Sni dál, potížistko. Sni dál, potížistko...

Vyčkejte, prosím, usadíme vás. Stůl pro dva pro šťastný páreček? Je mi to fuk, ale jak se dnes máme? Dvě velké sklenky Chardonnay. Dobře, dvě velké sklenky Chardonnay pro alkoholiky. - Prosím? - Normální člověk by odpověděl: "Fajn, děkuju," a ne: "Dvě velká vína." - No tak to pardo-- - Naše specialita je mořský vlk.

- Co je na něm speciálního? - Končí mu datum spotřeby. To zní skvěle. Pro mě rib eye steak, rare, s hranolkami. Trošku spěcháme, tak kdyby to šlo nějak urychlit. Zkusím to, madam, ale myslím, že na schůzku Anonymních alkoholiků můžete přijít i pozdě. Dáš mi dvě chardonky, prosím? Madam, co se tam píše?

- Vyčkejte, prosím, usadíme vás. - Takže umíte číst! Jinak bych vám přinesla menu v Braillově písmu. Prosím, kuchyně brzy zavírá. Nějaký nápoj? - Vodu z kohoutku, prosím. - A můžete ten stůl uklidit? Nikoliv, dámy. Vybraly jste si špinavý stůl, tak u něj budete jíst. - Jsou tu nějaké čisté stoly? - Seďte. Slečno!

Slečno! Haló! No tak haló! Vypadám podle vás jako pes? Madam, toto je restaurace. Doufám, že máte vybráno. - Nejsem si jistá... - Ale ano, dáme si dva přílohové salátky. Tak jo, stačilo. Vstávat, jdeme. Rychle, no tak, padejte. Děkujeme, nashle. Utíkejte, dámy, nemáme celý den. No tak, děkujeme, páčko! Takže jeden mořský vlk a rare rib eye steak... s hranolky. Ale já si objednal sirloin steak.

Víte, kdybyste nebyl tak hezkej, měli bysme problém. Ale my máme problém, protože si nepamatuji tuto objednávku. Už si vzpomínáte? Ano, moc se omlouvám za potíže. A můžu si objednat Americano? Opravdu pospícháme. Myslím, že se jí líbím. - Co děláš po práci? - Kdo se ptá? - Myslíš, že půjdou brzo?

- O to se postarám. Ta káva je moc studená! Děvko! Tohle vám tu nechám. Netřeba spěchat, ale zavíráme. - Fakt se jí líbím. - Tak proč si ji nevezmeš? Abyste věděli, mám vlastní život a ráda bych se dnes dostala domů. - Ještě jsme nedojedli! - Madam, ti, co spěchají, jí rychleji. Drobné si nechte. Hej, potížistko!

To kapučíno už asi bude. Zlatíčko, co to děláš? Vrať se do práce, máš tam stoly. - Bež, no tak. - Už jdu, uklidni se! Bez obav. Tenhle stůl je můj.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chápete, že to celé byla ironie? :D Tomuhle asi fakt lidi, co v tom nikdy nedělali, nebudou rozumět. :D Tak na omluvu posílám video od bližších zahraničních sousedů, třeba vás pobaví aspoň to. :D SOS-u Slováka (víno)

20

Odpovědět

Ve skutečnosti se často mnoha hostům líbí, když se obsluha chová normálně a ne jako po výplachu mozku od nějakého slizouna na pozici "manažera výtoče".
Prakticky v každém městě měli (nebo ještě mají) nějakou tu Hospodu U krobiána - a obvykle nekrachují :) Naopak - bývají plné stálých zákazníků :D

23

Odpovědět

Najlepsie ked je to nieco medzi kvalitnym podnikom a zafajcenym pajzlom. Proste zlaty stred. Obsluha ani nie nasrata, zahorknuta a ani nie umela a do p****e pchajuca sa. Tazko sa take nieco hlada

31

Odpovědět

Hmm... jednou jsem se koukal na nějakej seriál a měl jsem úplně stejnej pocit. Škoda, že si nemůžu vzpomenout, co to bylo za seriál. Člověk se na to kouká a doufá, že se to celý zvrtne a dopadne to pro všechny špatně - tam prostě neni jediná simpatická postava. Lidi k****i, servírka kráva, boss u(vy)lízanej, jen ten druhej, co tam moc nebyl, byl ok (možná trochu vlezdoprdelka).

12

Odpovědět

Najhorsi charakter cloveka, ktory by mal byt v odpadkoch a este si mysli ze predlzene riasy jej prida na krase tejto hovnivalovej kraske.

44

Odpovědět

První!

210

Odpovědět

jj, největší vůl stádo vede…

35