Kaley Cuoco a její Teorie velkých bikinLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:523
Počet zobrazení:9 109

Krátký segment z Late Show Davida Lettermana, ve kterém se dozvíme, jak to vypadá, když se seriálová Penny ocitne v dopravní zácpě a jakou roli zde mohou hrát její bikiny.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Nedávno jsem měla jednu menší nehodu. Jela jsem za kamarádkou, a protože bylo v L.A. asi milion stupňů, tak jsem se tam chtěla koupat. Rozhodla jsem se tedy, že si vezmu jenom bikiny. Nebudu si nic oblékat, vezmu si jen bikiny a dojedu tam. Jenomže v L.A. byla hrozná zácpa... Počkej.

Co to bylo? To bylo... Já vím, co to znamenalo. Provoz je tak hrozný, že je ti z toho na zvracení. - Pokračuj. - Děkuji. - Pardon, můžeš pokračovat. Díky, Paule. Takže po tom, co jsem udělala... Jedu si jedu, a protože jsem byla trochu nepozorná, tak jsem ťukla do chlápka přede mnou.

A protože byl hrozný provoz, tak se do toho zamotali dohromady čtyři auta. Takže jsme zajeli stranou a já byla tak otrávená, protože jsem se už chtěla koupat. Takže si říkám "skvěle." Už je to tady zase. Vystoupila jsem a běžela k chlápkovi, kterého jsem nabourala. Dohromady tam byli tři kluci, kteří se asi vraceli z pláže. Tak jim říkám, že se moc omlouvám a oni vůbec nemluvili, jen na mě koukali.

A já si říkám: "Asi jsem právě způsobila závážnou nehodu." - Byli šokovaní. - Oni byli v naprostém šoku. Koukali na mě a já si říkám: "Můj Bože, tohle si odnesu." Takže... - A ještě si vůbec nezaplaveš. - Vůbec se nevykoupu, takže jsem navrhla, abychom si vyměnili čísla.

To je probudilo. Říkám: "Dobře, pojďme si..." Všechno proběhlo skvěle, vyměnili jsme si čísla a já si říkám: "Skvělý, mám to z krku." Když jsem nasedla do auta, tak jsem si uvědomila, že mám jen bikiny. A došlo mi, proč byli všichni tak mimo. Vůbec jsem na to nemyslela. Prostě mám bikiny a... Ta zácpa se ještě zhoršila.

Všichni jeli pomaleji. A já si říkám: "Na co všichni zírají?!" - Samí čumilové. - Prostě jeďte, lidi! - Přesně tak. - Bylo to směšné. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prosím o opravu - video nefunguje :(

10

Odpovědět

Video nefunguje!!

230

Odpovědět

Děkuju za opravu.

183

Odpovědět

Video opět funkční.

188

Odpovědět

Mě to nejde spustit proč? :(((((

180

Odpovědět

Kaley je skvělá herečka a evidentně zábavná i v soukromí. A je to kočka :)

210

Odpovědět

chtelo by to nake fotky v tech bikinach :)

210

Odpovědět

oprava Liselotte

180

Odpovědět

nejlepší je že všici co ji tady pomlouvaly (krom těch kterým je nesympatická,to se hold stává ikdyž tady nwm proč :D) by stejně zpomalili :D je to kočka lidi s tím ni nenaděláte Lisollete: sdílím tvůj názor

190

Odpovědět

Diki, za preklad, este by ste mohli aj toto prelozit, :D http://www.youtube.com/watch?v=cHdjnXteFJs&NR=1

181

Odpovědět

Tak tato osoba je nechutne pysna ... Taka princeznicka...

1820

Odpovědět

at na to koukam jak na to koukam... porad mi prijde jako namyslena kra.. nemuzu si pomoct... :-D

1814

Odpovědět

vidím to jenom já, nebo je vážně tupá jak poleno? chová se jako typická blondýna. vždyť se jí smějou i ty moderátoři

1813

Odpovědět

je to k***a no

188

Odpovědět

Na ni bych taky koukal, má obrovský prsa :O :)

182

Další