Natalie Portman bez zdravotníka

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:388
Počet zobrazení:6 487
Část rozhovoru z talkshow Davida Lettermana, ve které se dozvíte, jak šlo hercům při natáčení Černé labutě doslova o život. Za tuto roli Natalie včera získala Oscara.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Bylo vtipné, když jsem... Musela jsem také něco shodit, abych vypadala jako balerína. Kolik jsi shodila? Asi 10 kilo a protože měřím 160 cm, tak to bylo docela extrémní. To ano, vždycky jsi bývala hrozné prase. A to mi říkáte teď? Nemohl jste to říct tenkrát? Tamhle se valí Natalie!

Ale shodit 10 kilogramů, to je... Teď už jsem zpátky na své zdravé váze. Já jím moc ráda, ale musela jsem počkat až na úplný konec. Pokud jde o cvičení, čekalo se na tebe, až dosáhneš těch požadovaných zkušeností? Ne, nejdříve se snažili sehnat peníze, a protože to trvalo dlouho, tak jsem měla naštěstí dostatek času. Z čeho se vycházelo?

To je originální scénář? Jo, je to originální scénář. Potkalo tě během natáčení nějaké zranění? Poranila jsem si žebro. Dislokovalo se mi žebro tak, že se dostalo pod jiné. To nezní jako taneční zranění. Stalo se to při zvedání, proto se nějak dostalo pod druhé. Takže... A vrátilo se to pak zpátky, nebo...

Ano, vrátilo. Jen bylo potřeba to nechat odpočinout, takže mě zvedali pod pažemi namísto v pase. Ale když jsem se zranila, ptala jsem se producenta, jestli může zavolat zdravotníka, nebo si vzít něco na bolest. A on řekl, že zdravotníka nemají, protože to byl opravdu těsný rozpočet. Tak mu říkám: "Vy nemáte zdravotníka? Já se tímhle živím už dvacet let. Vždyť to snad ani není legální." Říkám mu: "Než se rozhodnete nenajmout zdravotníka, nejdřív mi třeba seberte přívěs."

A další den jsem už neměla přívěs. Přísahám Bohu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

190

Odpovědět

Stále to nefunguje......

181

Odpovědět

Nejde spustit...

181

Odpovědět

moc krátké...chtělo by to celý rozhovor :(

190

Odpovědět

JaaJe nechapu uz dlouhou dobu a ani to nema cenu komentovat!! Zrovna tady mi Letterman prisel i vtipnej :-) ...Tamhle se vali Natalie :-))

191

Odpovědět

Ahoj docela bych byla ráda kdyby někdo přeložil toto... Moc mě mrzí že tomuhle nerozumim...No kouknětě a přeložte někdo kdyby to někoho nadchlo dík... http://www.stream.cz/video/30967-siamska-dvojcata

181

Odpovědět

ja by som chcela poprosiť, či by sa nedalo dačo s Colinom Firthom :)

180

Odpovědět

prispevky z Lettermanova poradu povazuju za zajimave, ale je treba je vybirat s urcitym kritickym pristupem, ne vsechny za to stoji a tohle je podle me dukaz, ze skutecne neni treba sem cpat kazdy vystup...kdyz uz, tak at to ma uroven - nechcete snad udelat z videacesky.cz server kde prekladaji kazdou pi*ovinu

181

Odpovědět

Letterman je dost v pohode.. skoda ze nerobite cele jeho sou..

182

Odpovědět

Dobrý video, Letterman je good. Díky za překlad :-).

181

Odpovědět

ten Letterman mi fakt neuvěřitelně vadí

185

Odpovědět

Oj takova jednohubka jen :X ale dobra :D nicmene Natalie neni nikdy dost.

180

Odpovědět

proč sem dáváte takové sraˇky ???

1813

Odpovědět

Proč tak krátké?

180

Odpovědět

Jaaj: Nevím jestli si myslí, že mu ty kecy někdo žere, ale lidi je žerou a to už 19 let co děla talk show

182

Další