Eminemův žebříček Top TenLate Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:911
Počet zobrazení:14 818

Další host Noční show Davida Lettermana, který měl tu čest prezentovat svůj vlastní žebříček Top Ten, byl raper Eminem, který udělil dětem po celém světě pár cenných rad do života.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Deset nejlepších rad pro děti od Eminema. Eminemovy rady pro děti. Ví toho hodně o životě, zažil obrovský úspěch, takže kdo jiný by měl radit dětem, než Eminem. Představit dnešní žebříček Top Ten přichází raper, producent a herec, Eminem. Děkuji mnohokrát. Děkuji, že jste přišel.

Děkuji za pozvání. Tak jdeme na to. Eminemovy rady pro děti. Číslo deset. - Buďte v pohodě. - Přesně tak. Buďte v pohodě. Číslo devět. Nikdo ještě nelitoval tetování. Číslo osm. Díky nestabilní situaci na zahraničních trzích, je vhodná doba investovat do cenných papírů. Myslím, že má pravdu.

Číslo sedm. Jděte se podívat na Toy Story 3, hračky už zase válí. Číslo šest. Vždy nakupujte hudbu u autorizovaných obchodníků, kteří vyplácejí umělcům jejich podíl. Číslo pět. Nikdy se nezapleťte s drogami, gangy nebo ropnými společnostmi. Dobrá rada. Číslo čtyři.

Zapamatujte si kouzelná slůvka: "Prosím", "Děkuji" a "Odprejskni, děvko". Číslo tři. Štěstí si za peníze nekoupíte. Šíleně hustý štěstí ale ano. Číslo dva. Když vám něco podepíšu a pak to najdu na eBayi, až přijdete domu, budu čekat pod vaší postelí. Číslo jedna v nejlepších radách pro děti od Eminema. Neztrácejte čas sledováním tohohle pořadu.

Eminem, dámy a pánové. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (57)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Eminem s tím jeho gangsta poker facem pózuje kudy chodí, ale když mu Sacha Baron Cohen přistál na MTV Awards prdelí na ksichtě, utekl se radši domů vybrečet :D

01

Odpovědět

Az nato ze to bolo dohodnute debilko

01

Odpovědět

:D Úplně nejlepší!!! :D Podle mě byly nejsuprovější Číslo 7 až 4 :D (u tý čtyřky jsem fakt nemohla! :D )

02

Odpovědět

Vailen: king ano, ale eso ne

186

Odpovědět

Jo... Eminem je stejnak king :D

221

Odpovědět

Video opraveno.

180

Odpovědět

Sakra sakra sakra :D Jsem se na nto těšila a ono to nejde... :D :(

180

Odpovědět

Nejde to do p****e...:D

191

Odpovědět

mne to tiez nejde..

180

Odpovědět

Ahoj, nevim, jestli jsem jedina, ktere to nejde, ale mohli byste se na to peosim mrknout? ^_^ nebo treba aspon poslat odkaz na ang verzi? Dekuju :)

180

Odpovědět

Myslím, že měl co dělat, aby su u toho nesmál, viz.00:39 tam mu cukají koutky...díky za překlad, rada č.10 není od věci.

180

Odpovědět


Odpovědět

děkuji :)

180

Odpovědět

Tomas: Něco v tom smyslu, že u geniálního člověka neexistuje žádné tlačítko OFF. Nedá se u něj genialita vypnout.

180

Odpovědět

Mohl by mi někdo přeložit tu poslední větu: "There is no off position to the genius switch." ... nebo alespoň to poslední slovní spojení z té věty?? Děkuji

180

Odpovědět

ten co dal :D:D:D:D:D

180

Další