Kámoši

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:5 709

O čem se baví muži, když nejsou poblíž ženy? Nezapomeňte na scénu po titulcích...

Přepis titulků

Tak co, jakej byl víkend, co? Nic zajímavýho. - Ne? - Ne. Všechno normální. Jak normální? Žádný ženský? Nešli jste za žádnýma? - Nevím, o čem to mluvíš, chlape. - A co ta krásná Pamela? - To jméno mi nic neříká. - Ta, kterou jsi šukal, kurva. Já že ji šukal? O čem to mluvíš? Mám manželku, chlape. Proč to říkáš?

Jsem ženatý a svou manželku miluji. Je to žena mého života. Lidi, co se děje? Zbláznili jste se? Co se děje? To, že jsi zasranej práskač, kterej svý ženě poví vše, co si tu řeknem. - Co? Jasně že ne! - "Jasně že ne" si strč do prdele! Melissa teď přišla s řečičkama, že si spolu uděláme výlet zrovna v tu dobu, co mám "služební cestu". Musela na to přijít nějak jinak! Ty neumíš lhát ani to pořádně utajit. - Všichni to o tobě ví.

- Marku, pověz nám to. Vyslepičils jí to? - Nic jsem neřekl! Nic! - Vyslepičil, nebo ne? Nikomu jsem nic nevyslepičil! Proč bych to dělal? Nikomu! - Řekl jsi to! Řekl! - Dobře, řekl! Jsi hovado, který ani neumí zalhat svý debilní manželce! Promiňte! Promiňte, pověděl jsem to. Nedokázal jsem ji odolat... - Do prdele, Marku! - Zalži ji, kurva! To nejde! Ona na to přijde! Je horší než my! Kvůli tobě se se mnou chce žena rozvést!

Jsem v prdeli kvůli tobě! - Co to kurva je? - Pšt! To jsou moje nový boty! - Co to kurva je? - To je ale dobrá hra! Dáma! - Ona všechno slyší. - Kdo všechno slyší? Fleš! Fleš! Vyhrál jsem! Královský fleš! To je ale dobrá písnička! Budeme tancovat, kamarádi! Paráda! - Kdo chce pivko? - Jo, dáme si pivko. A co fotbal? To mistrovství je bláznivý, co? Padla spousta skvělejch gólů.

Je tam hodně střelců, viďte? CELÝ DŮM JE NAPÍCHNUTÝ. - Jo, musíme jít na stadión. - Půjdeme tam! Kdo jde se mnou? Příští sobotu, jenom chlapi, a budeme popíjet samý bláznoviny. - Milujeme dělat klučičí věci. - SVÁZALY MOJI MÁMU. - Kurva! - Kurva! Ty vždycky vyhraješ! Ještě, že sis vsadil všechno! Vyhrál jsi všechno! Co to je? ZAČÍNAJÍ MÍT PODEZŘENÍ.

MLUVTE O HOLKÁCH, PRO LÁSKU BOŽÍ! To nic není, je to hra. Je to hra. - A co Anička? - Je to moc krásná žena. Hodně atraktivní. Krásná. Tenhle večer byl moc zábavný, že? - Jo, moc. - Povídejte, jak se vede? Bruna Marquezine je moc mladá, myslím. Je hezká, ale moc mladá. Víte, občas se bojím, že moc miluji. Láska může být vězením, když se miluje příliš, víte?

Mám chuť jít tenhle víkend do obchodu s domácími doplňky, abych udělal moje hnízdečko lásky ještě útulnějším. Zavolej mi, půjdu s tebou.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář