Všímavost

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:5 912

Říká se, že chlapi nedávají při fotbalu pozor na to, co jim říkají ženy. Podívejte se, k čemu to může vést a jestli se to týká jen mužů. Jako obvykle nezapomeňte na scénu po titulcích.

Vysvětlivky:
Favela: označení pro chudinskou čtvrť v Brazílii. Tyto slumy obklopují každé větší brazilské město. Většina z nich vznikla v sedmdesátých letech, kdy velká část venkovského obyvatelstva odešla do měst hledat lepší živobytí, většinou se jim to však nepovedlo a byli nuceni bydlet na periferii v mnohdy načerno postavených barácích. Momentálně v nich žije šest procent populace a jsou notoricky známé organizovaným zločinem, který v nich vzkvétá, policie se totiž často bojí do těchto oblastí chodit. Mnohdy tvoří favely kontrast se čtvrtěmi bohatých, když se nacházejí v těsné blízkosti. K lepší představě doporučuji filmy Město Bohů a Elitní jednotka (první i druhý díl).
Caracas je hlavní město Venezuely, kterou momentálně trápí potravinová i materiální krize. Hraniční stát Roraima kvůli množství urpchlíků požádal federální vládu o uzavření hranic, zatím však jsou běženci rozmisťováni rovnoměrně po brazilském území.
Hanzo je postava ze hry Overwatch.

Přepis titulků

Na hřišti je zrovna Macedo! Lásko. - Fernando! - Co je? - Chtěla bych si s tebou promluvit. - Dobře. - Je to vážné. - Jo. - Fernando! - Co je? - Chci s tebou mluvit. - Tak mluv. Ale ty nepo...

- Byla bych ráda, kdybys dával pozor. - Dávám pozor. Je to důležité! - Jo, to je. Je to semifinále. - Ne, důležité je to, co ti chci říct. - Tak mluv, je to důležité? - Je! Do prdele práce, přihraj pořádně, chlape! Pobíháš tam jak zkurvysyn, a pak tohle! Fernando! Co je tak důležitý, že nepočkáš půl hodiny? Nemůžu počkat, už mě to ubíjí!

Všiml sis, že jsem včera v noci předstírala orgasmus? Tohle to bylo? Dobře. Můžu se vrátit k zápasu? Promiň. Zkurvenej rozhodčí! Do prdele! Regino. Regino! - Musím s tebou mluvit. - Dobře. - Je to důležitý.

- Jo, já vím. Z výletu jsem se vrátil dnes ráno, včera v noci jsem vůbec nebyl doma. Proč zabila toho idiota? Synu. Musíme si s tebou promluvit. Jsi adoptovaný. Tvý skutečný rodiče jsou Venezuelani... Kdysi tě vyměnili za tři ruličky toaletního papíru. Teď tě chtějí zase zpátky.

Odvezou si tě do svýho domu, ten je v jedný favele v Caracasu. Pojedeš zítra. Máš bejt v šest ráno na Novém nádraží v Riu. Do prdele! Umřel jsem! Spokojený? Zasranej Hanzo.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V soudní síni:
"Jak jste zabil svou ženu?"
"Kladivem."
Z publika se ozve: "Ty svině!"
Soudce: "Tady rozhoduje soud a ne vy!"
Z publika: "Já nerozhoduji, ale minulý týden jsem si byl u něj dvakrát kladivo půjčit a on mi tvrdil, že žádné nemá."

124

Odpovědět

Kocurkovo, rocnik 1983

34

Odpovědět

Roraima není stát jako takový. Venezuela sousedí s Brazílií a Roraima je jeden z brazilských spolkových států. Krize navíc není pouze v Caracasu, krizí si prochází celá Venezuela, kde je stále se zvyšující korupce, s tím narůstající násilí a chudoba. A přihodím ještě zajímavost, že Venezuela byla/je jedna z posledních zemích, kde se ve větším počtu nacházejí kanibalové.

41

Odpovědět

Ano, Roraima je stat brazilie, proto jsem napsal, ze pozadala federalni vladu o [...]. A z textu vyplyva, ze je krize v cele Venezuele... napsal jsem o Caracasu jen to, ze je to hl. Mesto zeme ;) dik za zajimavost!

10

Odpovědět

Jsem rád, že nejdou jen podle stereotypů, ale ukazují, že to je problém všech. :-)
Teda mimo velmi malé části populace (která tu jistě bude mít velmi vysoké zastoupení), která zvládá tenhle typ multitaskingu dobře.

102

Odpovědět

Tak ženy naopak multitasking zvládaj naprosto v pohodě. Alespoň většina. :) Dokáží koukat na telenovelu, u toho žehlit a ještě dávat přes tři místnosti úkoly manželovi a hlídat děcka co se perou v rohu. :)

A vzhledem ke kontextu manželka ai slyšet nechtěla, když mu byla nevěrná XD

00