Karen Gillan u Craiga Fergusona

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:673
Počet zobrazení:8 459
V rámci propagace nové série britského sci-fi seriálu Doctor Who se Doctorova společnice Karen Gillan 22. 4. 2011 stavila v show Craiga Fergusona. Padla řeč na Doctora Who, Skotsko (odkud oba dva pocházejí) a mnoho jiných věcí. 6. série Doctora Who začala v sobotu 23. 4. 2011. 2. část bude vysílána 30. 4. 2011. Takže pokud se na Doctora Who díváte, tímto videem si zkrátíte čekání na další díl. Poznámky:
  • Doctor Who je legendární britský seriál poprvé vysílaný už v roce 1963 a obnovený v roce 2005. Je o Pánovi času jménem Doctor. Pokaždé, když Pán času umírá, změní tělo (ve výsledku ho začne hrát jiný herec). Nynější 11. regeneraci hraje Matt Smith.
  • TARDIS je vesmírná loď, která je vevnitř větší než venku. Zvenku vypadá jako britská policejní budka z 60. let.
  • Daleci jsou hlavní nepřátelé Doctora. Vypadají asi takhle.

Přepis titulků

Prosím, přivítejte všichni Karen Gillan! - TARDIS! - TARDIS, přímo tady! Velmi dobře. Ano, Karen, už jsem tvůj seriál viděl. Trošku o něm vím. Možná to moc lidí neví, ale já miluju Doctora Who! Jsem nadšen, že tě můžu poznat. Kdokoliv pracuje na Doctorovi Who, je velmi...

- Protože, Matt Smith tady byl. - Ano, byl tu. - Takže jsi ze Skotska. - Jasan. Tady, rychle, vem tohle zpět do Skotska! - Díky. - Dej to mé rodině. Řekni jim, že jsi mě potkala v zapadlé uličce. Což je vlastně tak trochu pravda. Užíváš si Ameriku? Jseš tady poprvé? Už jsem tady několikrát byla.

Dokonce jsme natáčeli dvě první epizody z téhle řady v Monument Valley v Utahu, což bylo velmi vzrušující. - Natáčeli tam Indiana Jonese! - Tam natáčeli Indiana Jonese? Ano. Ano. To jsou mi věci. Máš ráda Indiana Jonese? Ano, ale nedávno jsem dostala vynadáno, protože... jsem jako první viděla ten poslední díl, který se mi líbil.

A všichni říkali: "Ne, ten je příšernej." Ten s křišťálovou lebkou? Jo, ten s tím... Ten poslední, jak tam všichni byli "Já jsem Indiana Jones?" Ten? Jo. - Musíš se podívat na ten první, jak... - Já vím. - A pak ten další. - Jo, já vím. Opravdu se omlouvám.

Alespoň si necháš poradit. Jak to jde ve Skotsku? Byla jsi tam teď někdy? Byla jsem tam přes Vánoce. Lidi se mají dobře! - Vážně? Z jaké části Skotska jsi? - Já jsem z Invernessu v Highlands. - Inverness je překrásné město. - Ano, byl jsi tam někdy? Ano, hodněkrát. Strávil jsem tam nějaký čas a... - Vážně? - Ano! A co jsi dělal v Invernessu?

- Jak se jmenuje to divadlo? - Divadlo Eden Court. Divadlo Eden Court! Ano! Tam jsem hrál! Jsem tam hrál, oni mě pak vyhnali a já se zase vrátil. - Pane Bože, to je úžasný. - Ano! Byl jsem tam týden s hrou, byla to sranda. - A je to hezké divadlo. - Ano, skvělé. Jednou, když jsem letěl přes Inverness, moje letadlo srazilo racka. Co?

To je příšerné! Pro toho racka to bylo dost příšerné. - To je blízko Loch Ness, že? - Ano. - Viděla jsi tu příšeru? - Ano. - Aha, viděla. - Ano. - Jsi v pořádku? - Ne, promiň, jenom... Dostala jsi injekci, když jsi jela do Ameriky? Injekci? Ne. Je tvá ruka v pořádku?

Máš tam modřinu! Bože! Vážně jsem doufala, že si toho nevšimneš. - Máš modřinu na ruce. - Vím, a obrovskou. Co se stalo? Snažila jsem se být cool v New Yorku, protože jsme zrovna propagovali Doctora Who, a já spadla. Plácla jsem sebou. Bylo to celkem dramatické. - Vážně? - Ano. - Jsi spadla na něco přesně hranatého. Já vím.

Vůbec tomu nerozumím. Je to velmi... Byla jsi opilá? Ne! Nebyla! Nebyla! Slibuji! Ne, to je na tom to nejsmutnější. Jsi velmi vysoká, takže padáš z velké výšky. A měla jsem hodně vysoké podpatky a spadla jsem naprosto přímo. To se mi občas stává... Radši nic. Takže jsi viděla tu... Ptají se tě lidé, zda věříš v Lochnessku? Protože já bych se tě nezeptal, ty jsi ji viděla.

- Ano. - Ano. Jak teda vypadá? Je velká a zelená. S hrby. - Velká zelená s hrby. - Ano. To jsi předváděla hrby? Ale lituji toho. Nevím, jestli je to kor... korek... Víš co, to nic, můžu to říct. To je skvělé.

Bydlíš stále ve Skotsku? - Ne, žiju v Cardiffu. - Cardiff ve Walesu? Proč? - Protože se tam natáčí Doctor Who! - Aha, ovšem. Natáčí se devět měsíců ročně, tak tam žiji devět měsíců z roku. - A kde žiješ ty zbylé tři měsíce? - V Londýně. - Vzrušující, svižný Londýn? - Ano, je celkem vzrušující. - Máš Mini Cooper? - Co to je? Aha, myslíš to auto. - Ne, ne.

- Nemáš? - Já vlastně ani neřídím. - Ty neřídíš? - Ne. - Tak to pro tebe bude v Americe těžké. - Ano, právě jsem si to uvědomila. Všichni tady jezdíme. Kromě New Yorku. V New Yorku jseš v pohodě. - Ale všichni tady řídí! - Je to L.A. Včera jsem jela kolem posilovny. A ona byla otevřená nonstop! Ano, nonstop posilovny. A oni v ní byli lidé v deset večer! Ono většina z těch lidí je dost sjetá.

Oni berou drogu jménem Metamfetamin. A stane se: - "Bože, musím něco dělat!" - A vybijou se v posilce. A tak jdou do posilovny. Plácneme si! Rád jsem tě poznal. Ani nevím, kdy jsem naposledy mluvil s nádhernou rudovlasou Skotkou. - Díky! - Je to hezké. - Takže Eden Court v Invernessu. - Jo, jo. Byla jsi někdy v Edinburghu?

Ano, žila jsem tam rok. Přestěhovala jsem se tam, když mi bylo 16. - A bylo to vážně vzrušující. - Sama? - Ano. - Ale ne, Karen. - Já vím. Táta se příšerně bál. To se vsadím, že ano! Já bych... Já bych měl ozbrojenou stráž! A pak jsi se přestěhovala do Londýna. Jak jsi skončila u Doctora Who? - Já prostě šla na konkurz.

- Vážně? - Jako jakákoliv jiná práce, ano. A pak jsem ji nečekaně dostala. Já bych to naprosto čekal. - Díky. - Ne vážně, pokud by se dělal konkurz na Doctora Who... Ty bys měla být Doctor! Měl by být ženský Doctor. - Je to možné? Může být ženský Doctor? - Samozřejmě! Vždyť se může změnit. Se může změnit v cokoliv. Takže by mohlo být zvíře jako Doctor. - To zase nevím. - Promiň. - To jsi šla až moc daleko. A já myslel, že jsme přátelé! A teď se ukazuje, že nejsme! To je zajímavé.

Byla jsi fanoušek Doctora Who? Věděla jsi o něm vůbec? Samozřejmě, všichni v Británii znají Doctora Who. Je to taková obrovská kulturní věc. Takže jsem ho znala, ale nevysílali ho, když jsem vyrůstala. Ale moje máma je pořádný Whovian. - Vážně? - Je tím úplně posedlá. - Ta musí plakat blahem, že v tom hraješ. - Ano. Má Dalekskou pěnu do koupele. - Vážně? - Já něvěděl, že to existuje. - Ale ano. Dá se sehnat všechno. Můžu mít Dalekskou pěnu do koupele?

Mohl by sis ji dát sem. Je v TARDISU? Už nám vypršel čas? Právě jsem si všiml hodin. Pardon, já nedával pozor. Promiň, došel nám čas. Karen, my tady rozhovory zakončujeme buď trapným tichem, nebo harmonikou. - Kolik ti je? - Je mi 23. - Vem si harmoniku. - Umíš hrát?

- Ne. Ale ne. Jak se do toho dostanu? Prostě to prošátrej. - Co mám dělat? - Však víš. - To bylo trošku úchylný, co? Promiň. - To je v pohodě. Co? Vždyť umíš hrát! Karen Gillan, vážení! Překlad: miki Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doktorovo jméno není doktor ale .......

14

Odpovědět

Nefunguje. Prosím o opravu :(

191

Odpovědět

Opraveno.

181

Odpovědět

To s tou modřinou prej nebyla zas až tak pravda.Prej to VŮBEC nebyla pravda.
Bylo to nějak takhle : 7 ráno,New Yorský hotel,po Doctor Who flámu, nahatá lítala po hotelu :DDD
(Sealine.)

231

Odpovědět

HellTsuku: jasný David je fakt výbornej, ale můj nejoblíbenější je Tom Baker aty starý díly vidět můžeš si je tady stáhni i s titulkama ;) jsou fakt výborný je úžasný jak lidé před takovými 40ti lety dokázali myslet dopředu vážně doporučuju starší díly http://doctorwho.cz/novinka/o-50-pribehu-pozdeji...

201

Odpovědět

SecurityForTheFuture Abych přiznal nejsympatičtější z těch třech Doctorů mi byl David....

jinač chtěl bých vidět i ty starší Doctory od roku 1963

201

Odpovědět

miluju Doctora Who poprvé jsem ho videl jeden díl na Axn, byl to díl s Rodinou krve z třetí série a byl jsem z něj natšený :D když jsem pak začal stahovat další díli v originále byl jsem docela překvapen že i český dabing doktora není nejhorší jako se to stává u většiny seriálů jako big bang theory nebo how i met your mother ale originál zatím vede. kdyz jsem zjistil ze v novych seriích bude hrát Matt Smith a ne David byl jsem opravdu naštvaný protože David byl jako doktor neprekonatelny ovsem pote co jsem skouknul dalsi serie jsem si na Matta zvyknul a uznal ze je to také výborný herec :D tot asi vse k mému slohu jenom jeste jakého z posledních tří doktorů máte nejradsi?

261

Odpovědět

Nejlepší společnice Doktora!

224

Odpovědět

Mnohem sympatičtější než ta předchozí...

235

Odpovědět

Jakožto maniakální fanoušek DW musím i já poděkovat za přeložení tohodle videa. Ani netušíte jaký jsem měla svátek, když o něm padla zmíňka v scénce z TBBT s Graigem a pak i seriálu samotném. Ale teď jsem v sedmém nebi!!!!

201

Odpovědět

Kolikokoli: Mám to úplně stejně, akorát jinou kombinaci seriálů :D. K Torchwoodu se taky ještě musím dostat...ale vzhledem k tomu, že v lét je seriálový klid, mohl by být čas i na klasického Doktora 8-).

191

Odpovědět

ahhhh
miluju Doctora Who a jsme moc ráda že jste to přeložil
doporučuju shlédnout alepoň jeden díl ( ze staré nebo z nové série ) xD

211

Odpovědět

díky za všechny ty rozhovory s Craigem! :)))

191

Odpovědět

Sexy zrzavých skotek není nikdy dost, jen co je pravda a tahle se opravdu povedla :D. Již docela dávno jsem "sehnal" celého Doctora Who, tak se k němu očividně musím dopracovat ;). Jinak, tohle je opravdu duel přízvuků :D

201

Odpovědět

Jo, jo. Bohužel. A nejspíš ani žádného ukončovacího filmu se nedočkáme, syfy SGU pohřbila tak, jako to udělal Fox s Firefly... :(

201

Odpovědět

SGU ti končí už 2 epizody zbývají.

200

Další