Pán časuKavárna superhrdinů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:597
Počet zobrazení:7 755

Jak jste si mohli všimnout v závěru dnešního Jak to mělo skončit, skupina HISHE vypustila k Doktorově padesátiletému výročí hned dvě videa!

Doktor se zastavil v oblíbené kavárně, v níž pravidelně vysedávají Batman se Supermanem a vedou rozhovory na různá témata. Dnes se bude vše točit samozřejmě kolem Pána času. Do komentářů nám pak dejte vědět,  kdo je pro vás z těchto tří největší hrdina a jestli byste stáli o překlad dalších rozhovorů z Kavárny superhrdinů.

 

Přepis titulků

Nechápu to. Když jsi toho chlapa v cylindru předtím sám nezastavil, jak to skok Clary do tvého časového proudu najednou všechno vyřeší? - Jo, jak to? - Já nevím, prostě to tak je. Je to nemožná holka. Takže vy tady každý den jen tak sedíte? - To se nenudíte? - Co tady vlastně děláte vy, pane Doktore? No, protože jsem Pán času a několikrát jsem zachránil celé planety i čas, jsem v podstatě superhrdina celého vesmíru. Tak jsem si řekl, že si dám pauzu, zaskočím sem a řeknu vám: "Nemáte zač, pánové."

- Ty zachraňuješ planety? - V jednom kuse. Ano. Moje planeta vybouchla, tak jak mi to vysvětlíš? Á, jistě! Krypton! Za to se omlouvám. To je pevný bod v čase, nemohl jsem zasáhnout. Těžko se to vysvětluje. - To se ti hodí.

- Ano, to hodí. Stejně jako tobě se hodí tvůj multifunkční opasek. - Jako ta tvoje kouzelná hůlka? - Nejsou v tom kouzla, je to sonický šroubovák. - A vsadím se, že bys jeden chtěl. - Ne, já bych měl Bat-šroubovák. - Co by netopýr dělal se šroubovákem? - Mohl jsi zachránit Roryho s Amy! Co? Žili spolu šťastně až do smrti. - Opustil jsi je v Americe. - To je vždycky takový? Amyyyy! Já bych se pro tebe vrátil!

- Protože jsem Batman! - Promiň, je až moc vášnivý. - Je hrozně sexy. - Atraktivní společnice, ano! Další položka na našem superhrdinském porovnávání. - Jak jsem říkal: "Nemáte zač." - Co tě čeká teď, Doktůrku? Já ani nevím. Předpokládám, že to samé. Pořád běhám, pořád zachraňuju. Pravděpodobně brzo dostanu nové tělo. - Budu se muset přizpůsobit.

- Dej vědět, kdybys potřeboval pomoct třeba s Dalekama. - Á, to podle mě nebude nutné. - Proč ne? Víš, je těžké zlomit Dalekovi vaz. Oni ani žádné vazy nemají. - Teď jsi mu zakroutil krkem. - Spíš nezakroutil. - Všiml sis toho vtipu? - Jste fajn, pane Doktore. Vy s tím nikdy nepřestanete, že ne? Ne, vážně. Vrať se v čase a zachraň Amy! SUPERHRDINSKÁ KAVÁRNA "Kdo je tady hrdina?" Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Ahoj, chceš znát mou utajenou totožnost?

Ne, ne! Mazej ven! Jak ses sem vůbec mohl dostat? Protože jsem Batman!

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doctor a Amy jsou nej

131

Odpovědět

Because I'm BATMAN!!!!!! :D :D :D Nejlepší hláška.... Batmana a Doctora Who mam nejradši Superman je podle mě dost trapnej a nudnej :D :D

10516

Odpovědět

Vec nazoru. Superman ve filmech byl treba nudnejsi, ikdyz v poslednim Man of Steel byl podle meho velmi povedeny. Ale v komixech a animovanych filmech kde se neboji dat jen tak nekomu pres drzku urcite trapnej a nudnej neni :-) A pokud myslis ciste SuperCafe tak casto ma dobry hlasky.

PS: Jo jsem Superman fan :D

133

Odpovědět

Je těžké Dalekovi zlomit vaz. :D

571

Odpovědět

Výborné! I když doktora neznám (jen z dnešních videacesky "teenagerů"), tak jsem se bavil jak nikdy. :D Batman byl dnes... prostě úžasnej! :D A celá kavárna je super počin, dalších dílů se rozhodně nebojte. ;-) Díky :)

640

Odpovědět

lolol

25

Odpovědět

Právě dnes nejpřetíženější kvíz.
http://www.buddytv.com/personalityquiz/doctor-who-personalityquiz.aspx?quiz=500000035

Tak kolik tu bude Doctorů? Já jsem ta černá companionka.

30

Odpovědět

cpt. Jack Harkness :D

80

Odpovědět

+Marw53654yup thats me

00

Odpovědět

River Song <3

70

Odpovědět

Já jsem Doctor :-)

40

Odpovědět

Captain Jack Harkness :)

00

Odpovědět

Batman a Doctor to by byli dobři parťáci :D

241

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo mi někdo smazal komentář?

30

Odpovědět

Poslední dobou běžné.

41

Odpovědět

+TheAcenturaPřitom jsem tam nenapsal nic, čím bych snad někoho urazil. :) Nu což, soukromý web, vlastní pravidla. Respektuji to. :)

61

Odpovědět

"Because I’m Batman" bylo na konci uplne suprove nacasovany, a jinak, Super Cafe jako vzdy SUPER ! .....and you know why??? :D

360

Odpovědět

Because there is Batman!

270

Odpovědět

Super Café je vůbec nejlepší část HISHE. "Because I am Batman" "Dude, it´s cool!"

170

Odpovědět

Trust your Doctor:) Celej den jsem strávila na Whovianské sešlosti s přáteli a bylo to fantastický. Acentura by mohl vědět, že Doctor Who slaví 50 let, milují ho tři generace Britů a lidí po celém světě. Učí děti že každý má svoje místo, a že za 900 let cestování časem a prostorem Doktor nikdy nepotkal někoho, kdo nebyl důležitý. Rozhodně se jedná o kvalitnější příděl kinematografii než Kapitán Amerika:)

657

Odpovědět

Captain America už přes 70 let bojuje za čest dobro a spravedlnost , učí děti jak být správným člověkem a nikdy se nevzdávat . Jde se sním mnohem lépe ztotožnit protože je to více méně normální člověk a né nějáký mimozemšťan co cestuje časem . Kinematografii toho možná moc (zatím) nedal ale světu dal rozhodně hodně v mnoha jiných médiích ;-).

1541

Odpovědět

+RovasMám ráda všechny Marvelárny i komixy, ale odstrkovaní Amíci co se dostali k radioktivním zviřátkům nebo super-séru a začali zachraňovat svět a Ameriku, u mě vždycky budou patřit do nižších kategorií:D
Jediný moje vnucování byl příspěvek na přeplněnej Tumbr a like na facebooku.

Jasně, jsou i jiní staré seriály a filmy, a jsem fanda SW i ST, Červenýho trpaslíka a Ano, pane ministře. Doctor Who podle mě dokázal smísit všechno. Sci-fi, britský humor, akci. Nemám na zdi výjev z Časové války. Zatím.
Navíc, i Doktor dělal chyby. Není to namakaný ve vlajce oděný patriot, jen chlapík se dvěma srdci, sonickým šroubovákem a "vypůjčenou" TARDIS.

Je fajn zajít do kina na Avengers nebo Iron mana, ale ani tyto po technické stránce dokonalé kousky podle mého názoru nedosáhnou hloubky Doctora Who. Což neznamená že vám Marveláry beru;)

333

Odpovědět

+Rovasha, časová válka
Yeah 50th Anniversery :))

72

Odpovědět

TessieAssassin napsal: Trust your Doctor

First rule: Doctor lies.

53

Odpovědět

+HrdlodusVím že slaví 50 let, stejně jako plno seriálů slaví třeba 10, 20 nebo i těch 50 let každý den a nikde o nich není ani zmínka. Je to hezký, ale nemusíte nám to tak vnucovat, protože zrovna vám se seriál líbí.

441

Odpovědět

+HrdlodusTo chci teda vidět, jak každý den slaví nějaký seriál 50 let.

302

Odpovědět

+HrdlodusMyslím seriál, který se i po těch 50 letech pořád vysílá.

352

Odpovědět

Nemělo by být u takových videí varování ohledně spolierů?
"Video obsahuje spoilery z Doctor Who SxxExx."

214

Odpovědět

Toho pána času už bylo dnes dost.

24107

Odpovědět

Né !
To teda nebylo !!!!

337

Odpovědět

Nic takovýho jako "dost Pána času" neexistuje.

249

Odpovědět

zajimavy , doctora strange ani hi-mana sem si tam nevsim :D

00

Odpovědět

Koukam že den Doktora se dodržuje i na videačesky :D :3

693

Odpovědět

cywe nejlepší :D :D

80

Další