MarioKavárna superhrdinů

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 27
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:482
Počet zobrazení:7 064

Ke stálým návštěvníkům kavárny superhrdinů Batmanovi a Supermanovi se vetřel malý rádoby kolega. Jaké reakce se dočká, uvidíte ve videu.

Přepis titulků

Tak jsem mu řekl, že na to bude mít ve vězení dost času. Klasika! Bože můj, sedí vedle tebe nějaký prcek! - Nejsem prcek! - Kdo to je? To jsem já, Mario! - Ty jsi ho neviděl? - Viděl. Vidím všechno. - Co tu děláš, Mario? - Ztratil ses? Jsem tu, abych pokecal se sobě rovnými - superhrdiny.

Stejně jako vy. - To mi nějak nesedí. - Jo, zní to trochu nuceně. Jsem stejný jako vy. - Co? - Jsem superhrdina! - To ne. - To teda nejsi. Zachránil jsem princeznu... To, žes osvobodil princeznu z nezamčenýho hradu, z tebe nedělá superhrdinu. Promiň, kámo, ale jsi obyčejný hrdina. Název hry je Super Mario.

Ty jsi Superman, já jsem Super Mario. - To je stejné. Jsme stejní. - To teda nejsme! - Nemusím žrát kytky, abych získal schopnosti. - Umím vrhat oheň. - A co jako? - Můžu být nezranitelný! - Ale jen dočasně. - Vydržím dlouho pod vodou. - Kámo, nejsme stejní! Tak jsem jako tenhle. Nemám schopnosti, tak nosím kostým. Zase to nepřeháněj, Mario. Já nenosím mývalí uši a ocas. Protože jsem Batman!

Chápeš ten rozdíl? Ne. Jsme stejní. Už nevím, jak mu to vysvětlit. Dej si odchod, červený instalatére. Díkybohu. Vypadni, Mario. Sedíš na našich místech. Budeme potřebovat víc místa. SUPERHRDNISKÁ KAVÁRNA "PARŤÁCI MAJÍ PŘEDNOST" - Jsem Batman!

- Jsem Mario! Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

We're gonna need a bigger booth" ... Čelisti asi nikdy nezestárnou :D

260

Odpovědět

Imma Maaario.

1522

Odpovědět

I'm Batmaaan.

1062