Když cítíte bolest

Thumbnail play icon
45 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 425
Motivační video o tom, že bolest, kterou cítíte dnes, je síla, kterou pocítíte zítra.

Přepis titulků

Chtěl bych povzbudit každého, kdo má chuť se vším skoncovat, každého, kdo to chce vzdát. Toho, kdo se modlil celé roky, aby se vše zlepšilo. Chcete to skončit, chcete rezignovat, stahujete se do sebe a svět se vám hroutí. Tohle video je pro vás. Klečíte v bouři na kolenou, je vám zima a jste slabí, cítíte, jako by to byl váš konec.

Máte dvě možnosti, vzdát se, nebo jít dál. Vzdát se, nebo se všemu postavit. Nevzdávejte to, nevzdávejte. Vydržte. Buďte soustředění. Když neuspějete, zkoušejte to dál, znovu a znovu.

Jděte vpřed pomalu, krůček po krůčku. Je to těžké, ale stojí za to bojovat, stojí za to věřit. Je důležité nabrat vnitřní sílu a vzchopit se, neúprosně se bít a jít si za svým. Miluji slunce, strom však nevyroste jen díky slunci, potřebuje k tomu déšť. Nepohlížejte tedy na déšť ve vašem životě jako na něco špatného. Největších úspěchů jsem nedosáhl jednoduchou cestou, byla to cesta plná překážek.

Cesta, která mi ukázala, jak se vzchopit a jít dál. Myslel sis, že jsi mě zlomil, dostal ses mi do hlavy. Nemám dostatek zkušeností, zato mám silné přesvědčení. Já to nevzdám, neustoupím, nezastavím se! Nezastavujte se, nezastavujte! Nezastavujte se a běžte si za svým snem. Důvěřujte sami sobě, mějte odvahu.

Vzchopte se, pokračujte hrdě dál s hlavou vztyčenou. Vězte, že kdyby vše bylo jednoduché, každý by byl vítězem. Nebude to snadné, ale vy to zvládnete. Těžké časy netrvají věčnost, přijdou a zase odejdou. Není špatných dnů, jen dnů, které budují váš charakter. Usínejte s vědomím, že máte každý den šanci na nový začátek. Překlad: berousek www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přesně takovou bolest jsem cítil při sledování...

10

Odpovědět

Skvele, nevidím svuj koment z compu. Well done, fasounci

02

Odpovědět

Ahoj.
Takže černoši z akčních filmů a řev s rockovou hudbou. Dobrý. Never give up! Ahá...
Ale ono je občas dobrý se vzdát, a kouknout se na věc s nadhledem. Neni chytrý se přetlačovat. Třeba se pak snažíme o blbost.
Nakonec z tohohle videa/motivačního řvaní někdo hezky vydělá na reklamě, někod, kdo se vůbec nesnaží, spláská do sebe pár motyvačních frází a záběrů z filmů bez jakýhokoliv hlubšího rozmyslu...
Najs. 21 století v kostce. I pochvaly a motivace jsou produkt ;)

21

Odpovědět

Tak furt lepší než Markus Revolta. :D

10

Odpovědět

Zkusil jsem spočítat všechny motivační citáty ve videu, ale i to jsem vzdal. Asi nejsem cílová skupina.

30

Odpovědět

Cítím svůj žalud

76

Odpovědět

Musíš říct mamce, ať ti ho občas umyje, že jsi tak zaostalý a sám to nezvládáš.

104

Odpovědět

+Captain ObviousTy jsi tady ten největší kápo!!! Vopravdovej zasloužilej frajer navoněnej dobrou kolínskou!

20

Odpovědět

Ty vole,,,

Jestli pan berousek má nějaký problém, tak ať si najde profesionální pomoc nebo to prostě nedělej.

Já vím, že to hezky zní, ale ne.... prosím.

74