KENOBI

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:6 374

Nezávislý fanouškovský snímek ze světa Star Wars, který navazuje na příběhovou linii Obi-Wana Kenobiho v období mezi epizodami III a IV.

Poznámka:
Pazaak – Karetní hra, představující určitou obdobu pokeru ve světě Star Wars. Původně vznikla jako minihra pro oblíbenou herní sérii Knights of the Old Republic.

Přepis titulků

Kdysi dávno, v jedné předaleké galaxii... Mistře. Pomoz mi. Proč neodpovíš? Jak dlouho v tom budeš pokračovat? Víš, že dohlížením na chlapce ho ohrožuješ ze všeho nejvíc. Kdyby se o tobě někdo dozvěděl... Myslíš, že ho chráníš?

Vystavuješ ho nebezpečí, Bene. A nejen jeho. Owene, nikdo neví, že tu jsem. Zjistí to. Možná si nespojí chlapce s tebou, ale rozhodně si spojí tebe s ním. Nemůžeš se Impériu vyhýbat po zbytek života. Impérium neví, že jsme tady. A nikdy to nezjistí.

Jsi stejně hloupý jako tvá mrtvá víra. Jen jsem ti přišel říct, že Impérium je ve vnějším okraji. Poslední transport odlétá dnes v noci. Pro Lukovo dobro doufám, že v něm budeš. Ještě nepřišel čas. Ne, potřebuju naskenovat tohle. Ne, pleteš se, naskenuj to znovu. Luku, Luku?

Pomůžeš mi něco najít? - Owene? - Co? Vojenský transportér. Stormtroopeři. Já to věděl. Schovej chlapce. Larsovi, Owen a Beru. Zdravím vás. Ve jménu Impéria. Správně, jen Owen a já. Jen vy dva?

Farmaříte na téhle půdě sami? Zdá se dost velká. Také je, ale udrží nás zaneprázdněné. Spousta práce do noci. Rozumím. Jaký má tohle význam, sčítání lidu? To tu nikdy nebylo. Ujišťuji vás, že jde o vaši bezpečnost.

Je důležité vědět, kdo přichází a kdo odchází. - Nepotřebujeme císaře, daří se nám dobře. - Opatrně. - Nepotřebujeme vaši ochranu. - Jistě, zatím ne. Ale časem ano. Pane, něco jsem našel. Nestřílejte, je to jen dítě! Říkali jste, že jste tu jen vy dva.

- Kdo je to? - On je... Je to... Identifikujte se. Nepotřebujete vidět jejich identifikace. Zdravím vás. Zdravím vás. Kdo jste? Jsem chlapcův strýc.

Zase mi odběhl. Roste tak rychle, že mu přestávám stačit. A co jeho rodiče? Obávám se, že jsou po smrti. Už je to nějaká doba. Neznám vás odněkud? Nemyslím. - Odkud jste? - Jen tudy procházíme. Jste velmi dobrý ve vyhýbání se otázkám. Prohledat!

Vyhrál jsem ho v partičce Pazaaku. Nemyslím. Půjdeme si po svém. Nejsme vaše starost. Co prosím? Nejsme vaše starost. Obkličte ho! Luku!

Trooper jedna základně, potřebujeme posi... Nedovol jim zavolat posily! Sakra, co se to děje? Zasekl jsem se! Ani se to nehne! Pozor, tamhle! Přestaň. Zahoď to!

Není vám nic? Bude v pořádku. Jen ho musíme vzít domů. Není ti nic? Bene? Děkuju. Jistě. Nechť tě provází Síla.

Ohlásíš, že se tví muži dostali do boje s písečnými lidmi. Že záznamy z této oblasti jsou aktuální a není tu nic zajímavého. Dostali jsme se do boje s písečnými lidmi. Záznamy jsou aktuální a není tu nic zajímavého. A teď odejdi. Odcházím. Nebudeš potřebovat blaster.

Nebudu potřebovat blaster. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo proboha dal do tagů - Star Trek ?? :D hnus

60

Odpovědět

To teda, za tenhle hrdelní zločin mám chuť si nafackovat :D Na mou obhajobu jsem ve stejný den čučel na první epizodu Picarda a udělala na mě dojem. Každopádně díky za upozornění, opraveno ;)

120