Star Wars: Shadow of the Republic

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:6 135
Krátký animovaný snímek ze světa Star Wars, vytvořený nadšenci z kanálu Cinematic Captures. Animací i zasazením se video zřejmě nejvíce blíží oblíbenému seriálu Klonové války, avšak pracuje s výrazně dospělejším dějem a temnější atmosférou.

Přepis titulků

Dobrá, poslouchejte. Republikoví zpravodajci zachytili klíčové informace ohledně senátora Wal Bakroma. Bylo nám řečeno, že oddíl smrtících droidů maskovaných za bezpečnostní eskortu klonů drží senátora jako rukojmí. Mají v plánu propašovat senátora z planety. Momentálně ho drží v obytném bloku v dolní části města. Tihle droidi jsou vysoce smrtící.

Bylo nám doporučeno použít extrémní metody k infiltraci cílů a vyzvednutí senátora. Pamatujte, pokud se ti droidi maskují jako klony, nejde o vaše bratry. Tam dole bude horko, ale naše rozkazy jsou jasné. Pane? Jestli se ukrývají v nižších úrovních města, diskrétnost bude obtížná. Proto jsme tu misi dostali my, Witte. Musí jít o čistou operaci. Může to být jediná šance, než separatisté pošlou senátora z planety.

Tato mise je přímo z nejvyšších míst. Vyraz ty dveře. Riggsi, kryj nám záda u turbovýtahu. Pane! Vy dva, za mnou. Dávej pozor, Planku. Riggsi, na mou pozici.

Rozumím. Witte, sundej je. Pojďte, tudy. Čisto! Zabezpečte senátora. Jste v bezpečí, senátore. Vše bude v pořádku, přišli jsme pomoci. Získali jsme senátora. Chcete… Rozumím.

Dostali jsme nové rozkazy. Tohle měl být útok separatistů. Cože? Naší misí bylo vyzvednout senátora. Musíme odsud diskrétně zmizet. Rozumíte? Rozumím. Vale, tohle je špatně. Je to naše povinnost… vůči Republice. Až z téhle války uvidíš dost, pochopíš cenu vítězství.

Mise byla úspěšná, senátor byl eliminován. Ano, pane. Scéna je patřičně upravena. Vedl jste si dobře. Děkuji, pane. Vraťte se za mnou na Coruscant, mám pro vás další využití. Rozumím. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krásny snímok

11

Odpovědět

Vode an je píseň lidi Mandaloru ne klonových vojáku. Pro tentokrát žádní Mandaloriani nebudou posláni aby to tvůrcům ručně vysvětlili.

20

Odpovědět

pěkné, díky :-)

110