The Mandalorian – 2. řadaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:7 047

Upřímně o druhé řadě seriálu The Mandalorian ze světa Star Wars.

Poznámka: Deepfake je videomontáž, kdy se osobě na videu dá obličej někoho jiného.

Přepis titulků

Přímo od kreativců u Disneyho ve městě Burbank přichází 2. řada podívané, která je buď nejlepší ze všech, nebo neanimované Star Wars snížilo očekávání tak, že i obyčejné věci působí jako pohled na boží tvář. Úchvatné! Mandalorian, 2. řada. Připravte se na dalšího Mandaloriana, show, co kombinuje svět Star Wars, atmosféru starých samurajských filmů a citové jádro komunity r/aww na Redditu do vítězné směsi, kde je vše jednoduché a která nebude otravovat dlouho.

Je jasné, že chystají dost spin-offů, aby to kouzlo nadobro zničili. Víš, Disney, když nám budeš dávat dort každý den, nebude nám chutnat. Teda pokud to není Marvel, kreslené muzikály nebo Pixar o ztracených snech.

Tak jo, vyhrál jsi. Nacpi mi pusu dortem, myšákův taťko! Vydejte se s Mandalorianem, nejnebezpečnějším odpůrcem svlékání v galaxii, který tentokrát poruší své pravidlo a smekne helmu, na výpravu za Jediem, aby mu předal tohoto malinkého generátora memů, zatímco se s malým Yodou sbližuje ještě víc díky jejich společné lásce k vraždění.

Jasně, víme, že to vlastně není malý Yoda. Grogu? Říkejme mu malý Yoda. Grogu. Malý Yoda. Grogu. Malý Yoda!

Grogu. Je to nemanželské dítě Yody a Yaddle, jasný? Yoda se mnou se vyspal. To kánon je. Jste připraveni na dohody mezi vesmírnými poldy? Pak vás nadchne Mandova dohoda s tímto maršálem. - Pomoz mi to zabít a dám ti brnění. - Dohodnuto. A kvůli pomoci uzavře dohodu s Tuskeny. Dohodli jsme se.

Když se ale dohoda při hledání Jedie zvrtne… Dámo, dohoda se ruší. Taková dohoda nebyla. …zkusí vyjednat dohodu s jinými Mandaloriany. Měníš podmínky dohody. A uzavře dohodu s Ming-Na. - Dlužím ti od minula. - Máme dohodu. Dohodu s ní a s Boba Fettem dokončí.

Dohoda dokončena. A k tomu po cestě přidá další domluvy, sliby a nabídky. Můžeme se domluvit. Dala jsi mi slib. Já jsem ten svůj splnil. - Moje nabídka by tě mohla zajímat. - Co z toho budu mít? Kašli na kredity. Měna ve Star Wars je přísaha na malíček. Vzpomeňte si na všechny ty zajímavé a nové vedlejší postavy z minulé řady. Jsou zpět.

Aspoň zatím. Ale bude prostor i pro nové tváře. A když říkám nové, myslím hodně staré. Například nejoblíbenější postavy ze seriálu Klonové války. Nejoblíbenější postava z Impérium vrací úder. A nejoblíbenější postava ze Star Wars. Je to oficiální. Ve Star Wars už nikdo neumírá. Nejvýznamnější smrtí této řady je usmrcení obchodní příležitosti. Ne! To byl sběratelský klenot! Takže si užijte tento akční výlet po boku obrněného zabijáka se zlatým srdcem a něžného děťátka se srdcem plným temnoty.

Jelikož Favreau a Filoni nám dávají druhý nejlepší televizní zážitek ze světa Star Wars. Co je na prvním místě, všichni víme. Ne, Klonové války ne. Ne! Povstalci ne! Mluvím o úvodu k seriálu Droids.

A jedem! HLAVNÍ POSTAVY VYTVOŘIL GEORGE LUCAS Jsem zase v kaši. Lidi, tohle je pecka! V hlavních rolích: Praštěný Fešák, Můj Kamarád. Můj Kamarád! Kam jdu já, tam jde i on.

Strážce nových republikánů, Podivná Dawsonová, Princezna Zabiják, Agenti S.H.A.N.D., Vlk samotář s klackem, Nedůstojný důstojník, Temnota, zákaz vstupu rodičů, Vedoucí týmu Red Sox.

Čeká v záloze. Sajrajt, Vzdávající se stormtroopeři… Tam! Zastavte je! - Vybouchl tam transformátor. - Podíváme se tam. 5387 a 5389, za mnou! Zavolejte posily! Jdeme k mostu. Ochranka do hlavní části!

Tady jsou! - Palba je moc silná. - Obejdi je, idiote! Beskar… Cena beskaru pořád roste. Prošli tudy i jiní v beskaru. Beskar patří Mandalorianům. Čistým beskarem neprojde. Beskar je náš.

Beskar. Beskar. Čistý beskar. Absurdně příhodné mapy a plány… To je mapa Tatooinu před válkou. Tady je Mos Eisley, Mos Espa a tady nahoře Mos Pelgo. Jsme tady.

Tohle celé je zelená zóna. Úplně bezpečná. Ale na téhle straně je problém. Mluvíš o tomhle, že? Jo, to je ta rafinérie. Mají je v chladírně v nákladním prostoru. - Není to v měřítku. - Myslím, že je. Nemůže být. Je moc velký. Kdyby váš vůz Civic hatchback 98 byl vesmírná loď, Můj deepfake likviduje všechny droidy na stráži, Maskovaný žoldák…

Prý jsi z Alderaanu. Přišlas o někoho? Šéfe, tipuju, že asi jo. Překlad: kristy www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář