Kevin Bacon vysvětluje osmdesátky

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:133
Počet zobrazení:6 235

O Kevinu Baconovi už víme, že se rád odhaluje. Může za to doba, ve které vyrůstal? Dokážeme si my mileniálové představit, jak těžké to tehdy bylo, a co mohla 80. léta napáchat na psychice člověka?

Přepis titulků

No nazdar. Jsem Kevin Bacon s dvěma nominacemi Saturn Awards. A rád bych vám řekl něco o 80. letech. Protože na kulturu a technologii 80. let se pomalu zapomíná. Především mezi specifickou skupinou. Mluvím o vás, mileniálové. Vy, narození po roce 1985, nemáte tušení, jak těžký byl tehdy život. Když jsem se styděl pozvat holku na rande, nepomohl mi žádný Twinder. Museli jsme prolistovat Zlatý stránky – vygooglete si je – a zavolat k ní domů.

A pak jste museli kecat s její máti nejmíň 20 minut, než vám ji dala na ucho. A když odmítla vaše pozvání do Sparrow's, bolest se nedala smazat jako aplikace. Víte, jaká byla moje oblíbená appka? Rubikova kostka! Tweetovali jste články o Rusku. Myslíte si, že teď je Rusko hrozba? Povím vám o věci zvané studená válka. Dvacet let na nás měli namířený atomovky. Nemohli jste si ani zajet na skejtu do videopůjčovny, aniž by na vás jednu shodili. Můj kámoš Tommy si šel půjčit kazetu Gremlinů a nikdy se nevrátil.

Víte proč? Atomovka. Aspoň podle toho, co mi řekli rodiče... Hej... Hej! Snažím se tady něco vysvětlit. Neudržíte pozornost dýl jak dvě minuty?! Kašlete na to, mám toho dost! Sundá mi někdo ten mikrák? Nemáte tušení, jak pohodlný byly šusťáky... Podpořte osvětu 80. let. Sdílejte video. A koukněte na Kevina Bacona v seriálu The Following. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

až na to, že Rusko ty atomovky má furt a furt namířené ...

11

Odpovědět

a hlavně že USA je jediná země, která kdy atomovku použila na jiný stát ;) ale Rusko vlastně může za všechno...

66

Odpovědět

A ??

kým budú "svetu vládnuť" jednotlivci ktorý majú aj osobne čo stratiť sa nikdy nič velké typu atomovka neudeje..
Stačí nám po jednom šašovi za USA, Rusko, Čínu a Európu. Budú si samozrejme navonok merať kto má väčšieho vtáka, ale každý si uvedomuje, že ak by stlačil tlačítko tak do pár hodín je po civilizácii ako ju poznáme ..
Kým to znamená, že na 100 % utrpia aj oni sami, ich majetok, rodiny etc. sme v poho.

Skôr by malo ľudom vadiť, že vďaka náckovským idiotom v prakticky každej, globálne bezvýznamnej, mini krajinke nám chýba šašo za Európu.

Nejednotná, slabá Európa bude problém.

10

Odpovědět

+pepinoVulgárně řečeno, ale souhlasím.

00

Odpovědět

Osobně mám raději osmaosmdesátky.

80

Odpovědět

hm tak jsem se koukal co je ten seriál a ono to asi nic s 80kama, tedy nejlepším obdobím lidstva co se týče muziky, nemá moc společného. Škoda

13

Odpovědět

jak to tak poslouchám, mám takovej pocit, že jsme díky naší postkomunistické zaostalosti zažili jejich krásné osmdesátky jako součást našich osvobozených devadesátek... a bylo to fajn samozřejmě :)

241

Odpovědět

ano to máš asi pravdu, když se oni dostali do devadesátek, tak my začali vykrádat zahraniční osmdesátky.

40

Odpovědět

80kové filmy milujem. Gremlins, Goonies, Karate Kid, Karate Tiger, Neverending Story, Stand by me....

84

Odpovědět

Jo osmdesátky musely stát za to :) Celkem bych si chtěl tu dobu zažít... ,ale asi v Americe, než tady.

261