Kevin Bacon chce rovnoprávnost

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:383
Počet zobrazení:6 881

Kevin Bacon se v rozhovoru pro Mashable rozpovídal o tom, co ho mrzí na poměrech v současném Hollywoodu...

 

Přepis titulků

Čau. Jsem Kevin Bacon. Problém dnešního Hollywoodu je spousta ženské nahoty ve filmech i seriálech. A to není dobře. Teda, je, ale zároveň je to nefér vůči herečkám. A není to fér ani vůči hercům, protože i my chceme být nazí. Pánové, je čas "vytáhnout slaninu". Čímž samozřejmě myslím vašeho ptáka, koule a zadek. Hra o trůny. Tři postelový scény v každé epizodě. Není tak těžký sem tam ukázat nějaký to péro.

Tady jde o rovnost pohlaví. Obsaďte mě, budu hrát třeba nahýho čaroděje. Umím to; viděli jste Nebezpečné hry? Tam jsem byl totálně nahej. Bylo to boží. Hrál tam Matt Dillon. A viděl mýho ptáka... V Muži bez stínu jsem měl infračervenýho ptáka. V Padesáti odstínech ho taky neuvidíte! Proč by si nemohl Jamie Dornan sundat gatě? Nebo jinak! Nechte mě hrát Christiana Greye a celej film bude jeden dlouhej záběr na můj penis. Co takhle další superhrdina od Marvelu?

Byl bych to já... a hádejte co? Měl bych na špičce péra kámen mudrců! Vlastně bych měl mít nahou scénu v každém svém filmu; mám to napsané ve smlouvě. Jenže oni to vždycky vystřihnou! Říkají: "Kevine, v tomhle nemůžeš být nahý, nedává to smysl." "Kevine, tohle je animák a jsi v dabingovém studiu, obleč si kalhoty." "Kevine, v tomhle filmu vůbec nehraješ, proč jsi tady a proč jsi nahý?" Kecy! Byl jsem nahý v Duelu Frost/Nixon a víte co? Trikově mi přidali gatě! Můj pes Skip.

Jediný nahý hrdina byl pes, což je fajn, ale pořád to není dost! Ve Stoupencích zla nebyl jediný záběr na můj penis a celý seriál teď zrušili... Překvapení? Jak tedy můžete pomoct? S hashtagem #VytahneteSlaninu tweetněte fotku svého rozkroku... - Ne, ne... - Co? - Proč nemůžeme? - Ani náhodou. Řekli mi, že to nemůžeme... Opravdu ne? - Ne. - A to je ten problém! To je přesně ten problém!

Padám odsud... Ukáže mi někdo, kde je východ? Díky. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A Spartacus nic? Tam byla nahota zcela rovnoprávná :)

140

Odpovědět

Tam by Kevin Slanina hrát nemohl, není na steroidech a nemá 30 cm péro v klidovém stavu, aby odpovídal historickým reáliím gladiátora. Máš ale pravdu, nahota tam skutečně byla "rovnoprávná" (http://i.imgur.com/IgFuX1L.jpg) dokonce i shemalky tam venčily ?****y. Ještě teď nechápu, jak to soft p***o a jatka v jednom mohlo vůbec běžet v USA v televizi. Strašně mě sere, že teď už obdobný seriál neexistuje. tvStarz teda občas nechá nějakého piráta v Black Sails ukázat digitálně protažený péro a ostrovním kurvám pořád lezou z korzetů kozy, který jim pak zběsile skáčou na každém druhém modelovi, ale je to čajíček.

70

Odpovědět

Jediný film moderní film kde byl vidět penis je film Kopačky s Jasonem Segelem :) Měl jsem z toho trošku šok a teď nekoukám na filmy.

93

Odpovědět

Úprimne som rád, že v tv je viac nahých žien než chlapov :)
Ako správne orientovanému chlapovi mi to vyhovuje. Nepochybujem, že inak orientovaným chlapom(Bacon??? :D ) by vyhovoval opak.

330

Odpovědět

Holy motors...

21

Odpovědět

On problém mezi pohlavími je v tom, že u žen ve filmu, i když jsou nahé, tak jde maximálně tak vidět podbřišek a nemá tam co plácat okolo. V žádném díle GoT nezabírá kameraman zespodu ženskou s roztaženýma nohama.
A taky většině holek stačí, aby měly trochu rozumu, co se jídla týče, a můžou být vystavené na obrazovce. Chlap, aby tam mohl být, musí trochu máknout, takže to nemůže být kdejaký tučňák. Jakkoliv se nám totiž snažily noviny vnutit 'dadbod', neuspěly.

920

Odpovědět

Philosopher's Stone a Infinity Stones není to samé...

236

Odpovědět

Infinity stone jako kámen mudrců? For reals?

337

Odpovědět

Protože nejsem bohužel zarytý fanoušek Marvelu, nevěděla jsem, jak se Infinity stone překládá do češtiny. Kdybyste mě místo podivování nad chybou opravili, jak to má být správně, moc bych to ocenila. :)

735

Odpovědět

+hAnkoKámen nekonečna :)

210

Odpovědět

+hAnkoNejspíš myslel "kámen nekonečna" z Marvelu: http://cs.marvelcinematicuniverse.wikia.com/wiki/Kameny_nekone%C4%8Dna :)

50

Odpovědět

+hAnkoMi se to líbí i s tím kamenem mudrců ;) Umístěním na špičce penisu to má i takovou filozofickou hloubku, když souvisí s nesmrtelností :D

271

Odpovědět

+hAnkoKámen mudrců by byl super překlad, kdyby to bylo bez kontextu. Jak je tam ale souvislost s Marvelem, tak to dost bije do očí a spíš bych tam dal ten kámen nekonečna...

70

Odpovědět

+hAnkoKámen mudrců je podle mě, sice nesprávný, ale pro většinu daleko srozumitelnější překlad. Kámen nekonečna netuším co je... Ale pod názvem kámen mudrců si přestavím nějakého čaroděje, nebo alchymistu, jak se snaží tvořit zlato atd.

91

Odpovědět

Se potento. Kámen mudrců má obecněji vícero lidí v podvědomí než nějaký marvelovský kámen nekonečna.

353