Key a Peele mluví o svých fanoušcíchCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:807
Počet zobrazení:7 738

Ke Conanovi zavítala i oblíbená komediální dvojka Key a Peele. Dozvíte se nejen o jejich fanoušcích, ale taky jak se potkali, nebo podle čeho pojmenovávají svoje skeče.

Poznámky:
- Skatologie, nebo také koprologie, je věda zabývající se výkaly.

Přepis titulků

Vy dva jste se potkali v MADtv a ucház... - Někdo to viděl. - Máme tu jednoho osamělého fanouška. - Jednoho samotáře. - To ne, oni se jen stydí. - Aha. - Je to kvůli katolictví, dělají to pořád. Potkali jste se v MADtv, kde jste se ucházeli o stejné místo, je to tak? - Dá se to tak říct. - Dalo se to tak vnímat. Dva černoši, co jdou do pořadu o skečích... Ve které už černoch hraje.

Přesně tak, Aries Spears. Pravda, Aries Spears už v pořadu byl. Takže jste mysleli, že už je jen jedno místo? Jo, já si myslel, že mě na konci série vyhodí. Takže jsme spolu v té době začali psát. On vypadá jako ten energičtější... z nás dvou. - Jestli jste si ještě nevšimli.

- Dobře. Já jsem si připadal, jako když vedle žraloka ve vodě plave taková malá rybička, která se jen přiživuje. Čeká na kousek jídla, co mu vypadne. To jsem já. - Takže ty ses na něj pověsil? Pěkný. - Přesně tak. Vy dva spolu píšete skeče a mluvíte o nich jako o hranolkách. Hovínkách, ne hranolkách. - Tak to jsem nepochopil.

- To jo. Je to víc skatologický, než sis myslel. Takže shazujete svůj vlastní humor, když to děláte. Musíš to trochu shodit, než to vypustíš. To je... Nechceš mít moc vysoká očekávání. Na to jsme za ty roky přišli, že když přijdou scenáristé. V branži jsem už delší dobu, a když scenárista začne: "Počkejte, až to uslyšíte."

Je to ten největší brak, kterýmu se nikdo nezasměje. - Takový očekávání nenaplníš. - Musíš snížit očekávání. Nemůžeš vejít a říct: "Teď tu vypustím pár diamantů." Radši hovínka než diamanty. "Pošlu na vás pár zlatejch nugetek." To nemůžeš dělat. Popularita vašeho pořadu vzrostla a lidi sdílí úryvky na internetu, myslíte, že to působí na mladé lidi?

Nesmírně, myslím si, že hodně. Mladí lidi... Máme spoustu zhlédnutí, začíná to být šílený. Asi 300 miliónů zhlédnutí všech skečů dohromady. A k tomu ještě... Líbí se nám... My se totiž snažíme přitáhnout i jejich rodiče. Což je skvělý, protože tím stmelujeme rodinu. Dívají se společně. A je zajímavé, když vidíte ty mladší diváky...

Když nás vidí, nebo ti, co nás sdílí, vždycky reagují: "Panebože, Key a Peele!" a jdou si po svém. Ale pokud jste starší... afroamerický muž a líbí se vám náš pořad, reakce je jiná. - Jsou to fanoušci. - Mají rádi náš pořád, ale vždycky je to takhle. Tak fajn, mladíku, jak se ti daří?

- Rád tě vidím. - Daří se mi dobře. Musím říct, že se mi tvůj pořad líbí... ale opatrně. Ber to v klidu. To je tím rasovým pohledem. A čím černější a starší naši fanoušci jsou, tím víc toho mají na srdci. Opravdu. Konverzace je pak delší.

- Pokračuj v tom, co děláš. - Dobře. Vedeš si dobře, rád jsem tě viděl. - Já taky - Dávej na to bacha... - ale jsi docela milej. - Díky. Opatruj se, mladíku. Snažíme se tu bavit... Pokračuj dál, nepřestávej točit ten pořad. Nezapomeň, že to můžete dělat jen díky spoustě lidí před vámi.

Mladíku, pokračuj dál, děláte to díky práci ostatních. To jako fakt? To na mě furt mluvíte? Jednou budem dál. Jednou budem dál. Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sou spatne titulky driv se ukazou nez se zacne mluvit prosim upravte to

22

Odpovědět

Lol..Ta borka napravo v zeleným ve 3:19, rasistka :)

462

Odpovědět

myslí, že si spíš poposedla aby líp viděla, ale taky moje první reakce byla tohle ↑ :D

00

Odpovědět

Hehe :D toto by malo byť skôr zaradené ku Key and Peele :D Conan si ani neškrtol :D

256

Odpovědět

Tread lightly...to mi připomnělo, nedávno bylo u Conana obsazení Breaking Bad, takže kdybyste neměli co překládat.. :D

202

Odpovědět

Oni jsou prostě něco víc, než jen borci. Ty jejich videa, nice. Zkouknul jsem všechnu jejich tvorbu a až na 1-2 videa, pecka. Překládejte jich videa dále, jseem vám za to moc vděčný, že tohle pro nás děláte. Podpořim vás všude, kde se jen dá.

204

Odpovědět

V tvojí peněžence se podpoři určitě dá?

1913

Odpovědět

To jsou mega borci :D

223

Odpovědět

hehe, černoch, co zažil segregaci jak ušitej :D a to se mi ještě v jednu chvíli zdálo, když se zvedal, že má na hlavě i tu typickou dědkovskou lysinu jen s vlasama po stranách a vzadu :D

222

Odpovědět

*vyšitej

211

Odpovědět

Tuhle trojku jsem pohromadě viděl rád ´:D

243

Odpovědět

Nemohl by mi nekdo poradit, proc mi posledni dobou nefunguji videa zde? Porad se "nacitaji". V opere i v chromu :-/

1810

Odpovědět

zkus dát pravým na video, tam nastavení a v první záložce zapni (pokud máš zaplé tak zkus vypnout) hardwarovou akceleraci a ve třetí záložce místní úložiště to přetáhni úplně napravo na neomezeně a obnov stránku.

181

Odpovědět

+senrimerporad nic :-/ ale uz aspon vim proc mi nejde tohle konkretni video, "Uživatel, který toto video nahrál, ho nezpřístupnil pro vaši zem." ... :D

181

Odpovědět

+senrimerPak už jenom zbývá přeinstalovat adobe flash player.

180

Odpovědět

"Překonáme to"? Není lepší se držet již zavedeného "Jednou budem dál"?

194

Odpovědět

Dobrá připomínka, změněno, díky.

200

Odpovědět

Vážně? 8.78? :O .. Ta imitace starýho černocha byla úžasná :D , ikdyž jo jasně, on je sám černej, ale úplně jsem v tom viděl nějakýho 80 letýho n***a :DD to je Pan Herec! :)

2210

Odpovědět

Vždyť je to super, jde vidět že jsou to vtipní borci i v soukromí a dokáží dát z fleku něco vtipného, nemají všechno napsané ve scénáři a jinak jsou nudní. Dávám 10

232

Odpovědět

+kojmenjá vím.. co ti na mém údivu a následném "vždyť je to super" příjde, že jsem byl překvapen, že mají tak vysoký hodnocení?

190

Odpovědět

Poprvé kdy u Connana převládali hosté :D

224

Odpovědět

Aubrey Plaza si ovšem v tomhle převládání taky nevedla nejhůř

213

Odpovědět

+pizipieO Aubrey mi nemluv. Ten její pohled je zabijáckej-musel jsem na youtube a trochu si osvěžit paměť. :D

202

Odpovědět

Kdy přeložíte Conanovu recenzi na GTA V?

1811

Odpovědět

Bude tu příští úterý. ;-)

202

Odpovědět

+BugHer0A bude někdy i GTA V Musical? :) http://www.youtube.com/watch?v=Pzesuv9dPig

196

Odpovědět

ste z tech GTAcek naky poprdeny vsichni

2019

Odpovědět

+Darketahzávist ? :D

1844

Odpovědět

+Darketahmaytwo, blbost?
Podotýkám, že tvoje. Otázka je to totiž zjišťovací a odpovědí na ni se nedozvíme lautr nic. Jinak řečeno, máš komplexy a šiješ do lidí, kteří maj tak docela pravdu.

184