Klub krásných šoupajících žen

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 146
Počet zobrazení:12 858
Všichni určitě víte, že byl Jimmy Kimmel členem a bývalým předsedou Klubu krásných mužů. Zde ale jeho činnost rozhodně nekončí. Jimmy K je totiž také uznávaným kondičním trenérem, který se stará o postavy a fyzičku těch nejkrásnějších a nejpopulárnějších hollywoodských hereček. A jaké že krásky využívají jeho převratných cvičebních postupů? Kupříkladu Scarlett Johansson, Eva Longoria, Emily Blunt a spousta dalších. Pozn. Ti, kteří v dnešním díle nenalezli svoji favoritku, rozhodně nemusí zoufat. Možná že je uvidíte v následujícím skeči o Jimmyho zázračné dietě, který se objeví na stránkách v dohledné době.

Přepis titulků

Chci vám něco ukázat. Tohle je moje tělo. Líbí se vám? Pokochejte se na chvíli. Ukážu vám ho ze všech úhlů. Takové tělo nemám z toho, jak sedím za stolkem s rozepnutými kalhotami. Tady v Hollywoodu je skvělá forma důležitější než život a takhle si ji udržujeme. NE KAŽDÝ CVIČEBNÍ PROGRAM JE VHODNÝ PRO VŠECHNY. KONZULTUJTE TO PROSÍM S VAŠÍM LÉKAŘEM. Kdo cvičí s těmi nejkrásnějšími herečkami z celého světa?

Kdo tvaruje těla hollywoodské elity skrze své patentované a odzkoušené zábavocvičební metody? To já. Jsem Jimmy K. Tak se dáme do práce. Ahoj, jsem Scarlett Johansson. Lidé se mě pořád ptají, jak je možné, že jsem v tak skvělé formě. Já se nikdy neptal, protože to vím. Poznejte mého fitness guru. Jimmy K Díky, Scarlett.

Všude máte tolik cvičební programů. Spinning, tanec u tyče, třesení se závažím, Kosmodisk, mlácení se do hlavy gumou. Ale víte, co mají všechny tyhle cvičební programy společné? - Ne. - Hned ti to povím. Mají společné, jak jsou zbytečné.

Špatné diety a cvičební plány vám způsobí jen zklamánění a frustuaci. Díky, Scarlett. To však již neplatí, protože i vy se teď můžete stát členkou mého sexkluzivního... Klubu krásných šoupajících žen. Nejlepší holywoodské celebrity jako Scarlett Johana vědí, že Sexy šoupilates kombinuje flexibilitu pilatesu a sexibilitu šoupání. ŠOUPILATES Z vašeho kardiovaskulárního systému rázem udělá pártyovaskulární systém.

Jimmy K Čau, jsem Minka Kelly. Než jsem začala cvičit s Jimmym K... ...byla tak tlustá, že mohla stěží chodit. Teď se ale cítím skvěle. A vážím méně než průměrná devítiletá dívka. - Díky, Minko.

- Není zač. Ahoj, jsem Jessica Biel. Když jsem začala s Jimmym K cvičit, měla jsem poslání. Dostat se do formy, vejít se do bikin a doufat, že se stanu ženou, se kterou by se Jimmy K pomiloval. Díky, Jessico. Vedeš si dobře. Opravdu? Dvakrát jsem ti volala, ale ty ses mi neozval. A když jsem ti pak poslala tu erotickou SMS... Čau, jsem Jessica Alba.

Než jsem začala cvičit s Jimmym K, byla jsem lenivá, bez formy a... Často jsem brečela. Já taky často brečel, ale kam až jsme to dotáhli? "Žádný pláč, teď budu rváč." Společně... jsme posilofňukali. Trénuji dámy, které se objevují na velkých plátnech a v úzkých džínách. Nechť moje Sexy šoupilates DVD vytvaruje i vaše těla z ochablých Abby na nabušené Kelly.

Jste připravený? Tak jedeme, buchty. Nechte už pečení, je čas na cvičení. Připravené? Levá noha! Pravá noha! Spustit se do podřepu. Pěkně na těsno.

A teď šoupat. Šoupy, šoupy, šoup. Dobře. Šoupejte. Pěkně šoupáte, holky. Vyšoupejte si formu. Šoupy sem, šoupy tam, krásky z vás teď udělám. - Tak je to dobře. - Šoupej! Nemohla jsem přestat šoupat. Šoupala jsem všude. V práci, na pláži, v autě.

Dokonce i při šoupání šoupám. Já taky šoupám. Díky, Evo. Teď se do toho pěkně opřete. Provrtej se až dovnitř. Tak dělej! Udělej tomu dítě! Ahoj, jsem Emily... Blunt. Když mě Jimmy K poprvé potkal, omámil mě, naložil do kufru svého auta a dovezl do své soukromé cvičební kobky.

Přiznávám, že jsem byla skeptická, ale výsledky mluví za sebe. Stojí za mnou? Má na sobě to, co já? Buďte úžasměšné. Ošoupejte ten míč. Teď ošoupejte stěnu. Šoupejte.

Sechsi šoupilátes je revolucí v... Gracias muchas, Sofia. Jak bys popsala svoje tělo předtím, než ti Jimmy K ukázal, jak na to? Trošku těstovité? Byla odporný hroch, ale teď je žhavá jako Ďáblovo podpaždí na 4. července. A to díky cvičebnímu schématu, které je tak jednoduché, že je skoro nemožné ho pochopit.

Žádné pilulky, gumičky, rukavice, opasky, míče, závaží, benche nebo rotopedy. Pomohu vám zužitkovat vlastní tělesnou energii. Tohle je Zain, vzácný žlutý lev. Zain umí vyskočit šest metrů do vzduchu a ulovit zvířata desetkrát větší, než je on sám. Jak si tedy najde čas zůstat v tak skvělé formě? Rozhodně ne s pomocí závaží a dietních drinků. Čau, jsem Lindsay Lohan.

Pověz nám něco o lvech, Lindsay. Lvi přes den loví a v noci šoupají. Svatá pravda. Lvi šoupou až čtyřicetkrát za noc. Strávila jsem tisíce hodin jejich pozorováním, takže to vím. Šoupilates. Objednejte si ještě dnes vlastní Sexy šoupilates DVD. Pouze za 49.99 dolarů.

Operátoři na vás čekají. Cvičební program Jimmyho K je tak cenově dostupný, že se prakticky jedná o krádež. Údajně. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yeeeeeeeeeey, Emily Blunt! Dokonalé :D

210

Odpovědět

To nemá chybu :D Parádní kousek! :D

190

Odpovědět

haha:D

180

Odpovědět

Je špatné že se mi u tohodle postavil pták?

228

Odpovědět

Kdo se na toto video vrátil jenom prot, že byl zvědav jak ho okomentuji ať mi dá hlas mínus.

Jinak už jsem hi viděl před tm prvním a je to fakt lepší a y holky jsou moc hezký.

1820

Odpovědět

make it pregnant =D

190

Odpovědět

chybí jim tu Natalie Portman

200

Odpovědět


Odpovědět

Prelozte prosim pokracovani http://www.youtube.com/watch?v=YoKoKI_2NlQ

180

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale ty pohledy Scarlett byly fakt hodně hodně sexy:)

231

Odpovědět

to HoBo mě fakt dostalo xD

180

Odpovědět

:)Bomba! "Make it pregnant!" :D Po vážně dlouhý době jsem se na video podíval víc než jednou, a (Brousitchi, sorry) napodruhý už musely titulky pryč. :) Na Scarlett se nemůžu vynadívat.

190

Odpovědět

Miluju, když si ze sebe lidé umí udělat legraci, dámy u mě stouply v ceně (né, že by to někoho zajímalo :-)))

193

Odpovědět

Jessica Alba to je prvotridni kociccka... chvilkama me to prislo lehce trapne ale bylo zde i spousta vtipnych momentu ...

192

Odpovědět

scralett, tu bych klátil....

193

Další