Klub rváčů pro děti

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:234
Počet zobrazení:5 504

Americký spisovatel Chuck Palahniuk letos představil komiksové pokračování své nejznámější knihy, Klubu rváčů, podle které byl v roce 1999 natočen stejnojmenný kultovní film. Palahniuk ale nezapomíná na mladší generace. V následujícím videu si v jeho podání můžete poslechnout Klub rváčů pro děti, který tento slavný příběh zábavnou formou předává nejmenším čtenářům. Slovíčka:

 • audience - obecenstvo, publikum
 • to grow older - stárnout
 • that's a shame - to je škoda (shame = i hanba)
 • to quit one's job - dát výpověď, seknout s prací
 • to horse around - dovádět (hrát si trochu drsným způsobem)
 • to pinch - štípnout
 • go to town on... - jít do něčeho s nadšením, bez zábran
 • to beat the shit out of... - brutálně někoho zbít
 • rule - pravidlo
 • to pummel sb. - bušit do..., tlouct do...
 • bloated - napuchlý, oteklý
 • to live happily ever after - žít šťastně až do smrti

Přepis titulků

Ahoj, jmenuju se Chuck Palahniuk a jsem autorem... v podstatě jen Klubu rváčů. Jelikož moje obecenstvo, mí čtenáři, stárnou, mají děti a umírají, rozhodl jsem se svou knihu představit nové generaci. A proto jsem napsal Klub rváčů pro děti. Byl jednou jeden chlapec beze jména. Nemohl spát, což proklínal.

Potkal kamaráda s rozcuchanými vlasy. Ten kamarád ale nebyl skutečný asi. Občas říkal pošetilé věci jako: "Sekni s prací! Začni se rvát! Dokaž, že jsi naživu! Ze všech sil mi jednu vraž. Nejseš jenom zas*aný kvádro!" Hrozně se omlouvám. Je to pro děti. Má to být pro děti.

Zkusím to ještě jednou. Ti dva chlapci spolu rádi skotačili. Cvrnkali do sebe a štípali se. Zažili spoustu kratochvílí. "Založíme klub," řekl rozcuchaný kamarád. "Bude se jmenovat Klub skotačení. Pořádně se ku*va zbušíme. Bude to totálně zvrácený a ujetý. Pěstí ti rozbiju ksicht. Rozmlátíme se na s*ačky.

Už zas jsem... Dobře. Omlouvám se. Trochu to uklidníme. Klub bez pravidel by se daleko nedostal. Byla ale prostá a bylo jich jen pár. Zaprvé, nemluvte o Klubu skotačení. Zadruhé, nemluvte o Klubu skotačení. Zatřetí, když někdo zakřičí "stop" nebo ztratí vědomí, skotačení je u konce.

Skotačit můžou jen dva kamarádi naráz a pokud jste tu poprvé, musíte si zaskotačit. A nesmíte sem se zbraněmi. Skotačili, dokud mohli, chlapci jásaví, a vždycky si užili plno zábavy. Obzvlášť náš chlapec beze jména, který chtěl zmlátit jednoho borce, kterýho hrál ve filmu Jared Leto, což bylo ku*va vostrý. Ze všech sil do něj bušil, a jelikož to byl Jared Leto, vypadal úplně jako model.

Když s ním ale náš kluk skoncoval, zbyla z něj jen fialová napuchlá masa připomínající rozžvejkanou žvejku, co od hlavy až patě plavala v krvi. A všichni žili šťastně až do smrti, věřte nebo ne. Blíží se Vánoce. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

You're not your fucking khakis! :D Top.

10

Odpovědět

hned bych si ji koupil

90

Odpovědět

wtf

61

Odpovědět

Dobrej křivák - Pravidlo číslo jedna: Nemluv o Klubu Rváčů.... Napíše o něm celou knihu a nechá ji zfilmovat :) GOOD JOB :D

546

Odpovědět

Super, konecne vim jak vzdelat potomky... jeste bych chtel videt detskou verzi "Zalknuti" ;-)

61

Odpovědět

Kdo neviděl film, tak bacha, ve videu se nachází spoilery.

253

Odpovědět

Error #2035. Ma ještě někdo? Adblock mám vyplej. :(

86

Odpovědět

Když jsem viděl jeho obličej na titulní straně, nijak mě nezaujal.. Ale když jsem shlédl video a viděl ty pracky... Taky jednou takové budu mít... :-)

61

Odpovědět

His name was Robert Paulson!

162

Odpovědět

Bob. Bob had bitch tits.

20

Odpovědět

Konečně vím, jak se vyslovuje jeho příjmení.

332

Odpovědět

Já pořád ne, nedal jsem to při poslechu. Kurva!

03

Odpovědět

+TichýZmrdRekl "polanik", ale nejspis mu dal budu barbarsky rikat cesky "palahniuk"

33

Odpovědět

+TichýZmrdJasan, Palahniuk je mi bližší.

21