Nejvtipnější stevard na palubě letadla

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:158
Počet zobrazení:12 924
Stevard Frontier Airlines Daniel Sandberg začal své vtipné hlášení tím, že letušku v přední části letadla označil za svou ženu a tu v zadní části za svou milenku. Dál si to poslechněte sami :). 

Přepis titulků

Pokud se rozhodnete nás opustit, zpět to nepůjde a padáky nejsou v ceně. Frontier Airlines drží krok s módními trendy. Když se z letu stane plavba, vy šťastlivci najdete pod sedadly malinkaté žluté puntíkaté bikiny. I když jsou velké a bez puntíků. Venku zatáhněte za provázek vepředu. Ti, kdo si rádi ztěžují život, mi můžou fouknout do trubičky. Tedy sobě.

Na bikinách se vodou aktivuje světlo. Nemám tušení, jak to funguje, až na to přijdete, řekněte. Pokud se ty vaše nenafouknou… chňapněte souseda a držte se. Návod k vestě pro vaše oblíbené dítě najdete v info kartě. Pokud v kabině poklesne tlak, spustí se kyslíkové masky. Kašlete na ně a osahejte letušku. Dělám si srandu.

Jsem tak osamělý. Až přestanete vřískat, nasaďte masku na nos a ústa. Upravte gumičky po stranách. Napřed u sebe, pak oblíbenému dítěti, jinému cestujícímu nebo manželovi, který vříská víc než vy. Kyslík pustíme jen těm, co připlatili 50 dolarů. Jakékoliv kouření je zakázáno. Pokud nejste žhaví jako já.

Díky za váš čas, užijte si let do Colorado Springs v pohodlí. Pro ty, kdo mi nevěnovali pozornost… Hodně štěstí.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Mě by to asi spíš zneklidnilo. Pořád bych přemejšlel, kolik toho asi pilot vyhulil a jestli ještě dokáže řídit letadlo :-)

01

Odpovědět

Podobný vtipný borec jezdil se žlutým autobusem Brno-Praha. Jedno jestli to měl nacvičené nebo ne, lidi se smáli a tleskali mu :D

10

Odpovědět

beztak to je předtočený zvukový záznam který pouští pořád dokola při každém novém letu aby uklidnili cestující.

413

Odpovědět

Jako proc ne, pak by me zajmalo, kdyz oznaci za milenku stewarda a poleti do Texasu, kde maj nepriznani latentni homosexualove aka homofobove porad silny zastoupeni.

014

Odpovědět

Jedná se o videozáznam který se neustále pouští dokola ale cestující o tom nevědí na youtube je stovky a stovky videíí kde je ten samí hlas a vše je nacvičené společně s letuškou,je to pro takové ty naivní lidi co věří že přeložené video je přeloženě správně a nikdo si tam něco nepřeložil podle sebe.

116

Odpovědět

+᲼VerbalVideozáznam...jasně, extrémně důvěryhodný názor od toho, kdo nezná rozdíl mezi audio a video záznamem...

90

Odpovědět

+᲼Verbalako si dovolujez spinit Verbalove meno, ty nicka

52