Cestování letadlemNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 801
Počet zobrazení:21 832

Abychom si zkrátili čekání na nové Normanovo video, přidám opět jedno starší. Řeč bude tentokrát o létání letadlem.

 

Poznámka: Richard Virenque, jehož jméno Norman ve videu zkomoleně používá, je bývalý francouzský cyklista, který má mimo jiné i svou vlastní značku sportovních brýlí.

Přepis titulků

Cestování letadlem je teď se všemi těmi bezpečnostními opatřeními hotová radost. ŠPATNĚ! CESTOVÁNÍ LETADLEM Už na webu Air France najdete seznam všeho, co si do letadla nesmíte vzít. Takže kabinové zavazadlo - zakázané předměty: Bodné zbraně, střelné zbraně, nábojnice a munice, náplně do tiskáren...

Náplně do tiskáren? Dnes je tolik teroristů, co terorizujou náplní do tiskárny! Nikdo ani hnout! Mám tady toner! Jasný? Udělejte, co chce, chlapi. Jinak nás postříká inkoustem! Taky si nesmíme do příručního zavazadla brát lahve nad 1 litr.

Naštěstí když ti to sekuriťák na letišti oznamuje, dá ti přece jen dvě možnosti. Buď ji okamžitě vyhodíte do koše, nebo ji okamžitě vypijete. Prosím? Podívejte se, to, že mám brýle od Richarda Viráka, ještě neznamená, že jsem tu pro srandu králíkům, jasný? (TOTO JE ALKOHOL) S radostí.

A je to. Lidi v letadle nezvrací proto, že se jim z létání dělá špatně, ale proto, že jsou ožralí! Protože museli všechno vypít! Je to nařízení. Další stupidní pravidlo: Je přísně zakázáno...

pozor! poslouchat při startu MP3. Jak kvůli tomu může spadnout letadlo? Řídící věži, kabina připravena, start za několik minut. Moment, někdo tady zapnul MP3! Co to je? Myslím, že je to poslední hit M. Pokory. Roztřískáme se! Proč nás musí stevardi před startem vždycky děsit připomínáním toho, že během letu můžeme zemřít?

Připomínáme vám, že existuje riziko, že v kabině klesne tlak, načež vám bude velmi zle a nebudete moci dýchat. Naštěstí vám spadnou do obličeje kyslíkové masky. Rádi bychom vás také upozornili, že letadlo může skončit uprostřed oceánu. Naštěstí jsou tu záchranné vesty, s jejichž pomocí můžeme plavat uprostřed Pacifiku ve skvrně hořlavého paliva několik dní.

Rovněž připomínáme, že se můžeme kdykoli zřítit nebo ztratit křídlo. V takovém případě se všichni rozletíme na sračky. Někteří z vás přijdou o rodinné příslušníky, ale nepodléhejte panice a následujte světla umístěná po stranách uličky. Upřímně nechápu, proč stevardi ten svůj proslov pořád dělají. Protože všem cestujícím to akorát leze na nervy.

Chceme jen jedno: vzlétnout. I oni sami vypadají, že jim leze na nervy to pořád opakovat. ... po stranách, vpředu a za kabinou. Pokud jde o vesty, v případě, že se letadlo zřítí... Sakra, už mám týhle práce plný zuby! Já osobně k tomu, abych byl totálně na nervy, ani nepotřebuju, aby letadlo spadlo. Stačí mi jeden nápis.

Oblast turbulencí Totální panika. I v těch 300 km/h někde v oblacích prochází uličkou letadla lidi, co se snaží ti něco pokoutně prodat. Říká se tomu "duty free". Nejlepší je, že ti prodávají věci, co spolu vůbec nesouvisí. Chce někdo cigarety nebo parfém? Krabici hřebíků, lístek na koncert, trenky z Monoprix, pórek, repelent na komáry, co patřil Elvisu Presleymu.

A pak nevím, jestli mít parfém z letadla je až tak šik. Krásně voníš. Odkud ten parfém máš? Z letadla. Za polovic. Jean-Paul DUTYFREE Je to levnější, ale pssst.

Jedna věc je ale na cestování letadlem fajn. Můžeš ohromovat touhle cool větou: Jsem totálně posunutej. Přiletěl jsem z New Yorku, jsem posunutej o 8 hodin. V duchu se zrovna probouzím někde na Time Square. Což samozřejmě moc nefunguje, když jsi letěl z Paříže do La Rochelle. Zrovna jsem přiletěl z La Rochelle.

Jsem posunutej o... šest minut. Až příště sednu do letadla, vyberu si takové to delší. Co má kupéčka. A koleje. Na zemi. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevim jak ve FR, ale u nas i v nemecku musite mit max 100ml. Nicmene mel jsem 150ml sprej a pohoda :D

02

Odpovědět

:D Nejdokonalejší díl!!!

313

Odpovědět

Norman je nejlepší, ale jelikož jsem ještě nikdy letadlem neletěla, tak jsem se tolik nenasmála jako u jeho jiných videí o věcech, s kterými se běžně setkávám :) Ale i tak, 10/10 !

304

Odpovědět

Jako vždy skvělý Norman! Díky!

270

Odpovědět

všimol si niekto, že mal oblečenú košeľu? :D
pravdaže 10/10 :)

291

Odpovědět

jj a hudbu poslouchal na iPhonu

270

Odpovědět

Koukakl jsen ted na FB a ma tam minimalne 2-3 nova videa ktere pridal v rijnu a ted tu nejsou.. tak jake cekani ? :)

2013

Odpovědět

Tak to nevím, kam na FB koukáš, já na jeho stránce nevidím v říjnu nic a v září 3x upoutávku na Hezouny, 4x na Kocoura a jednou informaci o jeho vystoupení v televizi. Na svém Youtube kanálu žádné nové video nemá.

211

Odpovědět

nevite co to mel za ty pilotsky sluchatka? ;-D

jinak skvely.


at toner - muze v nem bejt smes .. bouchaci.. dneska vybusnina - staci aby se smichali 2 vody se srackama do sebe.

204

Odpovědět

ad*

212

Odpovědět

Píšu po zdech, protože jsem umělec :D.

240

Odpovědět

Nedovedu si vysvětlit jak je možné, že se zrovná francouzský vloger stal tak slavným, ale jsem za to rád, a ještě tady nebylo video od něj kdy bych se nesmál.
Jinak v USA byly zaznamenány případy, kdy se Al-kaida pokusila poslat balíčky s výbušninami skrytými v tonerech.

233

Odpovědět

Protože ten humor není prvoplánovaný jako u většiny amerických komiků.

192

Odpovědět

Na hudbu se tentokrát nikdo neptal, ale stejně :-) : http://www.youtube.com/watch?v=59wbr_Vquxs

280

Odpovědět

Opět super... Mimochodem ten Get, který tam pije je úplně skvělá zelená :D

200

Odpovědět

tenhle borec mi i s tou minimalistickou kombinaci kamera, pokoj a francouzstina, kterou ostatne nemam rad, vzdycky naprosto vylepsi den

230

Odpovědět

zabudol si napísať i koňskú dávku humoru :D

230

Odpovědět

Zdá sa mi to alebo má Norman skoro celý diel na sebe len košele? :D

200

Odpovědět

Richard Virák? Cože? Děláte si legraci nebo netušíte o čem mluví?

1965

Odpovědět

Můžete laskavě alespoň počkat s těmi mínusy než mi na mojí normální otázku na chybu v překladu někdo odpoví panebože? To je demence toto...

1850

Odpovědět

+WittyHele tady je normalni, ze kdyz se na neco zeptas prekladatele, tak z tebe udela debyla BugHer0 je na to specialista.

1922

Odpovědět

+WittyPromiň, ale “debyla“ se snažil udělat leda Witty ze mě, když tady nesmyslně, zato suverénně píše, že netuším, o čem Norman ve videu mluví. Není moje chyba, že ho nakonec udělal sám ze sebe. Myslíš, že překladatele baví muset tady pořád ztrácet čas odpovídáním na takové poznámky?

205

Odpovědět

+WittyMaara: Pokud je někdo tak blbý, že se sebe nechá dělat debyla, tak si ani nic jinýho nezaslouží.

191

Odpovědět

+WittyProsimte uklidni se, ale debila z tebe nikdo nedela, tak tu o me laskave nerozhlasuj lzi. Normalne jsem se zeptal, jestli vis o cem mluvis, je tam otaznik. Nikdo netvrdi, ze to nevis. A pokud jsem neco prehledl, pak to uznal, a presto to ze me dela debila, tak to je tu debilu celkem dost.

208

Odpovědět

možná by nebylo od věci si přečíst dodatek pod videem...

192

Odpovědět

+jacobsmSkutečně? Vsadil bych se že to tam nebylo, ale mohl jsem to přehlédnout, to zase ano.

1845

Odpovědět

+jacobsmJá se s tebou klidně vsadím. Bylo to tam. ;)

P.S.: Je fakt, že když nasbíráš na videacesky.cz mínusy, tak rázem ztrácí život smysl... :-(

222

Odpovědět

+jacobsmJak pro koho,ale když jsou tam nepochopitelně a za pár minut...

1946

Odpovědět

+jacobsmWitty: Pod videem to bylo od začátku, tak si prosím ověř fakta, než sem něco takového začneš psát. A jestliže Norman jeho jméno v originále schválně vyslovuje zkomoleně (slylíš, že vyslovuje "Virac" a ne "Virenque"), pak má tento překlad asi nějaký důvod.

196

Odpovědět

+jacobsmTak fakta si v podstatě nemám proč ověřovat, netvrdil jsem, že to tam napsané není. A pokud sem člověk nemůže napsat ani dotaz, bez jakéhkoli urážky, vulgarity či něčeho podobného, tak to je potom tedy ale skvělé.Holt jsem to přehlédl, je to malý kousek textu u reklamy no.

2145

Odpovědět

To vystihuje jen jedno slovo, DEMENCE .)

191

Odpovědět

K čemu kruci při pádu letadla potřebuji osvětlenou uličku? xD

204

Odpovědět

Když sebou letadlo šikovně flákne a trup se nerozpadne, většinou se díky hořícímu palivu dovnitř dostane dým a pak se taková osvětlená ulička hodí.

220
Další