Kočky u terapeuta

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:3 904
Některým kočkám už psaní deníčku nestačilo a rozhodly se se svými problémy svěřit terapeutovi. Čím je jejich páníčkové a paničky trápí? Fungují strategie, které jim jejich psycholog poradí? Odpovědi naleznete v tomto videu z kanálu zefrank1, který je na našem webu známý hlavně pořadem Pravdivá fakta.

Přepis titulků

No, asi jsem tady, protože podle někoho mám problémy se zvládáním vzteku kvůli tomu, jak se chovám k vysavači. Ne, zášť tam asi je. Chtěla jsem dělat marketing, on chtěl, abych byla domácí kočka. Teď máme 7 kytek a přemýšlíme o další. To je těžké skousnout... Doslova, celý den je koušu. Ne, to je v pořádku. Má první vzpomínka je, že jsem byl sám za obchoďákem v Glendale.

Myslel jsem si, že balíček měkkého tofu, který zapadl za popelnici, je moje matka. A jednoho dne bylo vážně horko, ono to zkvasilo, já to potřeboval a ono si to prostě vybouchlo. Byl jsem pokryt kousky toho, o čem jsem si myslel, že je moje matka. Myslíte, že je to důležité? Myslím, že tento týden byl krok zpět. Ale udělala jsem vše, co jste mi řekl. Více jsem vrněla, udržovala oční kontakt, vys*ala se vedle ní na postel.

Aha, tím by to mohlo být. Jasně, snaží se, nedávno mi koupila paví pero. Jedno. Mám lepší nápad. Sežeň mi celýho páva, abych ho mohla zavraždit na tom tvém jutovém koberci. Který je ostatně úplně stejný jako moje škrábátko. Úplně. Ale né, ten pro Libby není. Ty jo, co to je? Pašmína? Ani nevím, co je to pašmína, ale tohle je ku*va cejtit jako pašmína. Dotaz: Už z toho někdy vyteklo mlíko?

Ne? Tak nic. Prostě mu sedím na klíně a on s kamarády hraje 20 otázek. Dostane kartu, kde je napsané kočka. Jeden z jeho kamarádů se zeptá: "Má to srst?" A on odpoví: "Ano." Já to chápu, je to hra, ale co potom já? Ano, jsem na správném místě. Co je napsané na dveřích? Kočičí terapeut. Já jsem kočka. Vy jste terapeut. Proč se mi to ku*va pořád stává? Jsem víc kočka než ten vrásčitej pitbull, co tady byl přede mnou.

Tak se ukaž, mozkový čaroději. Já se vzbudím a mám na hlavě tohle. Zasekla se vám někdy hlava v krabici? Tak to je podobný, ale pořád. A chybí mi koule. Netvrdím, že to udělala, ale ona se tváří, že je všechno v normálu, a tohle není normální. Přiznejme si to, ten vztah byl především fyzický, což bylo super, ale stárnu, je mi skoro 11. Když začnete přemýšlet, co máme společného, tolik toho.... Bože, to je skvělý.

Pořád mě dává na Instagram, píše tam "láska mého života" a tak, ale pak na celé hodiny zmizí, a když se vrátí, už nehoní jako dřív... Božínku, myslela jsem mě po bytě, to vyznělo špatně. Pod tou dekou určitě něco je. Jdeme do postele, pohne se to, vyskočím, nic tam není. Pohne se to někam jinam. Nevím, co se to sakra děje. Dobře, ale proč myslíte, že jsem to byla já? Odešel jste na záchod, to je ostatně neprofesionální, a já seděla celou dobu tady.

Možná to takhle už přišlo a vy jste si nevšiml. Možná jste to udělal vy. Jasně, ty myšlenky mě napadají. Asi bych začala očníma bulvama a pokračovala prsty na nohou, ale neudělala bych to. Ano, to je ona. Navrhl jsem párovou terapii a ona si přinese Candy Crush. Kdo v roce 2019 ještě hraje Candy Crush? Překlad: jesterka www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět