Kristen Stewart u Conana O'Briena

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:882
Počet zobrazení:8 123
Mezi teenagery velice populární herečka Kristen Stewart ze slavné Twilight ságy zavítala do Conanovy show a rozpovídala se hned o několika věcech. Já pro vás dnes přeložil dva úryvky z její návštěvy. V prvním videu si poslechneme Kristenin názor na dívky-tvrďačky a ve druhém se bude mluvit o jejím otci, kouření a dalších věcech.

Přepis titulků

Na Twilightu děláš už přes čtyři a půl roku. A teď je konec. Už víš, kam se posuneš dál? Ne, ještě ne. Vlastně zoufale hledám práci. Takovou, která by se mi líbila. Zatím se nemůžu zbavit nálepky: "Hrála ve Twilightu." Aha, nechtěla bys nám tady dělat internistku? - To rozhodně. - Nějakou práci ti tu najdem. Kde se flákáš s tím kafem, Stewartová?

Hejbni kostrou! Dělej! Teď ti asi nabízejí jiné typy rolí, ne? Čteš scénáře od lidí, kteří tě chtějí získat pro svůj film. Dostáváš nabídky na odlišné role od těch, jaké jsi doposud hrála? Jo, já, já... Teď jsou v kurzu silné dívčí charaktery, protože je to velká nevyplněná mezera. A tu je potřeba zaplnit, jak ostatně dokazují i fanoušci Twilightu. Ale pokud jenom změníš jméno postavy z Bobbyho na Sue, tak z toho najednou vzejde to, že holka někoho pořádně zmlátí a je z ní tvrďačka.

A takové scénáře mi posílají. Holky-mlátičky jsou odpudivé. Takže ti posílají staré scénáře pro Clinta Eastwooda, akorát změní jméno. Vypadá to tak. Stojí v nich, že někoho zmlátíš, potáhneš z cigarety a prohlásíš: "Padám odsud!" - Přesně tak. - Nebo role Arnolda Schwarzeneggera. - Kéž by!

- "Je to šokující!" Podle mě by mohlo být nebezpečné, že o tom lidi až moc přemýšlejí. A snaží se tě obsadit do role tvďačky vyhnané do extrémů. Přestaňte myslet. Co z toho máte? Prostě natočte film a je to v pohodě. Jsi sjetá? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Přestaňte myslet, bude to v pohodě.

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda nevím. Nebýt tam Conan, tak lidi usnou.

312

Odpovědět

Ta slečna se vážně zvláštně kýve. :D

290

Odpovědět

Páni Conan dokáže oživit každej rozhovor i s takhle nudnou herečkou.Umíte si představit,že by byla třeba u Kimmela?To by byla nehorázná nuda.

265

Odpovědět

Ona je snad fakt sjetá. Jak se pořád klátí ze předu dozadu? :D

274

Odpovědět

To jsou tiky, člověk to neovládá, a nemůže za to. Může za to taky Hyperaktivita, či nervozita. Mám to taky. :)

00

Odpovědět

to video jsem kdysi viděl a je to boží :D nechápu

192

Odpovědět


Odpovědět

nuda ...

206

Odpovědět

ona je ozaj "sjetá"? nic proti tomu ako hrala a kde hrala ale takto sa predsa v relacii s tak vysokou sledovanostou neprezentuje.. normalne neviem ako to mam ohodnotit a ci vobec... :D

204

Odpovědět

Jako Twilight jsem nikdy úplně nepochopila, ale za to může už knižní předloha. Co si budeme nalhávat, Stephanie a její trapná Bella aka Mary Sue a Edward-stoletý panic byla vážně pruda. A stejné udělali scénáře k filmu. Takže pokud jí někdo napíše dobrý scénář, určitě se projeví. Například The Runaways a Welcome to the Rileys byly skvělé snímky a neměla po celý film nasazený "poker face" jako při Twilightu. Ale to věc názoru...

232

Odpovědět

štěstí, že je pěkná....

2415

Odpovědět

Kristen jsem nikdy nebrala za nějakou hereckou špici, či tak, ale tím videem na konci teda dost překvapila. :D

201

Odpovědět

Mimochodem tím klimbáním mi docela připomíná tatínka ze 30ti případů majora Zemana, dílu Studna... :D

210

Odpovědět

Mno první půlka dost nuda, ale pak ju Conan celkem oživil.

191

Odpovědět

Ti, co tu Kirsten obhajují...pánové, hrát v takové masové záležitosti a točit se v tom 5let, a neumět ze sebe vysoukat kloudnou větu? Absolutně nevtipné, spíš až úplně mimo (fakt mi přišla jak sjetá), vystresovaná celá...vypadala jak 8mi leté nervové dítě poprvé před kamerou.
A to, že ji chudáčka všichni škatulkují skrz Twilight? Bože, a co čekala? Taky za to byla bohatě zaplacena, a je jasné, že si ji vždy všichni budou spojovat s touto sračkou...byla to její volba. A když už do toho šla, tak se k tomu stavím čelem, a nedělám, že to bylo něco fuj, a já to dělat nechtěl, ale musel.
Tohle je přesný typ neherečky...má za sebou sérii jak blázen, ale ani to jí nedalo nic...přijde mi furt stejná - nevýrazná, bez smysluplných komentářů (ve filmu i v životě), houpající se jak jelito...nene, špaténka! (btw. viděl jsem ji i jinde než ve Stmívání).
Jestli se někomu líbí fyzicky i herecky, ok, jeho názor...ale nesnažte se obhajovat to, co předvádí (to totiž opravdu nejde)

2543

Odpovědět

Nemyslím si, že je tak hrozná, jak většina z vás tvrdí. A Twilight... Na něco se ty poberťačky dívat musí. Přece byste je nenutili sledovat Hvězdné Války. :D
A když už jsme u toho Twilightu... Co takhle přeložit tyhle dva kousky od Screenjunkies - Honest Trailers:
http://www.youtube.com/watch?v=AoLXRErjzco
http://www.youtube.com/watch?v=nnYPqippKVw&feature=relmfu

185

Další